Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov 38Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:47447:635Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Káš Pavel ml.
Tyle Tomáš
 
 
Krejčová Eliška
Borecká Světluška
 
 
316-6-7-32301
2.Feriová Marie Rozálie
Šály Vladimír
 
 
Brauner Josef
Raček Jan
 
 
-8-4-6  0302
3.Káš Pavel ml.Borecká Světluška-6-3-7  0303
4.Šály VladimírBrauner Josef9-7-4-5 1304
5.Tyle TomášKrejčová Eliška-4-4-4  0305
6.Feriová Marie RozálieRaček Jan-4-4-8  0306
7.Šály VladimírBorecká Světluška-2-1-9  0307
8.Tyle TomášBrauner Josef-5-9-8  0308
9.Feriová Marie RozálieKrejčová Eliška-12-76-12 1309
10.Káš Pavel ml.Raček Jan85-6-893219
11.Tyle TomášBorecká Světluška-6-7-3  03110
12.Feriová Marie RozálieBrauner Josef-6-9-9  03111
13.Káš Pavel ml.Krejčová Eliška275  30211
14.Šály VladimírRaček Jan-5-2-12  03212
15.Feriová Marie RozálieBorecká Světluška-9-77-0 13213
16.Káš Pavel ml.Brauner Josef1974  30313
17.Šály VladimírKrejčová Eliška-3-11-3  03314
18.Tyle TomášRaček Jan-5-5-1  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Káš Pavel ml.31Borecká Světluška40
Šály Vladimír04Brauner Josef31
Tyle Tomáš04Krejčová Eliška31
Feriová Marie Rozálie04Raček Jan31
Teplota před: 21,5° C, po: 24° C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibišRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:7633:377TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Tomáš
Kratochvíl Lukáš
 
 
Pour Svatopluk
Šebek Eduard
 
 
866  3010
2.Novák Jiří
Kovařík Pavel
 
 
Holub Petr
Škaloud Martin
 
 
263  3020
3.Kovařík TomášPour Svatopluk717  3030
4.Kratochvíl Lukᚊebek Eduard996  3040
5.Novák JiříHolub Petr223  3050
6.Kovařík PavelŠkaloud Martin247  3060
7.Kratochvíl LukášPour Svatopluk454  3070
8.Novák JiříŠebek Eduard693  3080
9.Kovařík PavelHolub Petr244  3090
10.Kovařík Tomᚊkaloud Martin-2-798932100
11.Novák JiříPour Svatopluk441  30110
12.Kovařík PavelŠebek Eduard7107  30120
13.Kovařík TomášHolub Petr358  30130
14.Kratochvíl Lukᚊkaloud Martin88-97 31140
15.Kovařík PavelPour Svatopluk659  30150
16.Kovařík Tomᚊebek Eduard9-9512 31160
17.Kratochvíl LukášHolub Petr371  30170
18.Novák JiříŠkaloud Martin-8-914-8 13171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovařík Tomáš40Pour Svatopluk04
Kratochvíl Lukáš40Šebek Eduard04
Novák Jiří31Holub Petr04
Kovařík Pavel40Škaloud Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41569:642Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pop Petr
Popová Kateřina
 
 
Zelenka Petr
Zelenka Rostislav
 
 
-7-67-7 1301
2.Novotný Petr
Polách Vojtěch
 
 
Dvořák Michal
Dvořák Miroslav
 
 
1011-33 3111
3.Popová KateřinaZelenka Petr-5-6-6  0312
4.Polách VojtěchZelenka Rostislav1192  3022
5.Novotný PetrDvořák Michal-10-117-11 1323
6.Pop PetrDvořák Miroslav104-97 3133
7.Polách VojtěchZelenka Petr-4-8-3  0334
8.Novotný PetrZelenka Rostislav11-774 3144
9.Pop PetrDvořák Michal-7-99-8 1345
10.Popová KateřinaDvořák Miroslav9-101-11-82346
11.Novotný PetrZelenka Petr-1-9-3  0347
12.Pop PetrZelenka Rostislav64-68 3157
13.Popová KateřinaDvořák Michal-6-10-8  0358
14.Polách VojtěchDvořák Miroslav9-10-9-9 1359
15.Pop PetrZelenka Petr6-1-5-8 13510
16.Popová KateřinaZelenka Rostislav9-978 31610
17.Polách VojtěchDvořák Michal-6-5-5  03611
18.Novotný PetrDvořák Miroslav-3-6-11  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Popová Kateřina13Zelenka Petr40
Polách Vojtěch13Zelenka Rostislav04
Novotný Petr13Dvořák Michal40
Pop Petr22Dvořák Miroslav31
T1 19 T2 20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:20722:590TJ Start Mlékojedy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikolov Kiril
Dvořák Zdeněk ml.
 
 
Žára Michal
Žára Robert
 
 
-6-414793210
2.Kostelecký Zdeněk
Krojidlo Jan
 
 
Hájek Jaroslav
Kubánek Kamil
 
 
1362  3020
3.Nikolov KirilŽára Michal755  3030
4.Dvořák Zdeněk ml.Žára Robert795  3040
5.Kostelecký ZdeněkHájek Jaroslav-874-9-92341
6.Krojidlo JanKubánek Kamil-9949 3151
7.Dvořák Zdeněk ml.Žára Michal13115  3061
8.Kostelecký ZdeněkŽára Robert6-84-883271
9.Krojidlo JanHájek Jaroslav9611  3081
10.Nikolov KirilKubánek Kamil109-5-10-102382
11.Kostelecký ZdeněkŽára Michal4-666 3192
12.Krojidlo JanŽára Robert-87-79932102
13.Nikolov KirilHájek Jaroslav357  30112
14.Dvořák Zdeněk ml.Kubánek Kamil-5-58-7 13113
15.Krojidlo JanŽára Michal-131169 31123
16.Nikolov KirilŽára Robert697  30133
17.Dvořák Zdeněk ml.Hájek Jaroslav-6599 31143
18.Kostelecký ZdeněkKubánek Kamil-9564 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nikolov Kiril31Žára Michal04
Dvořák Zdeněk ml.31Žára Robert04
Kostelecký Zdeněk31Hájek Jaroslav13
Krojidlo Jan40Kubánek Kamil22
Teplota před utkáním 16°C Teplota po utkání 17°C Za domácí nastoupili dva hostující žáci, jejíž dobrý výkon pomohl k prvnímu vítězství.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:34584:513TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Vais Jindřich
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
7-6-108-72301
2.Kolka Daniel
Píša Martin
 
 
Svatoň Tomáš
 
 
WO    3011
3.Píša MartinStrnad Jiří-6-6-6  0312
4.Horák MilanZajbrlík Petr7-810-9-72313
5.Vais JindřichSvatoň Tomáš8911  3023
6.Kolka DanielWO    3033
7.Horák MilanStrnad Jiří-8-4-7  0334
8.Vais JindřichZajbrlík Petr79-87 3144
9.Kolka DanielSvatoň Tomáš-5-9-6  0345
10.Píša MartinWO    3055
11.Vais JindřichStrnad Jiří6-57-12-92356
12.Kolka DanielZajbrlík Petr9-78-8-42357
13.Píša MartinSvatoň Tomáš-2-79-3 1358
14.Horák MilanWO    3068
15.Kolka DanielStrnad Jiří-9-8-9  0369
16.Píša MartinZajbrlík Petr-2-7-5  03610
17.Horák MilanSvatoň Tomáš-128-8-11 13611
18.Vais JindřichWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Píša Martin03Strnad Jiří40
Horák Milan03Zajbrlík Petr31
Vais Jindřich21Svatoň Tomáš31
Kolka Daniel03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:26747:649SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlák Tomáš
Stritzko Vojtěch
 
 
Kotrč Miloslav
Karas Jiří
 
 
712-10-1383210
2.Vaněk Jindřich
Kůtek Jaroslav
 
 
Horkavý Zdeněk
Hamák Václav
 
 
456  3020
3.Hájková MagdalenaKotrč Miloslav-7911-1363230
4.Stritzko VojtěchKaras Jiří-6-8-9  0331
5.Kůtek JaroslavHorkavý Zdeněk-13-8121233241
6.Sedlák TomášHamák Václav257  3051
7.Stritzko VojtěchKotrč Miloslav89-149 3161
8.Kůtek JaroslavKaras Jiří8156  3071
9.Sedlák TomášHorkavý Zdeněk-12758 3181
10.Hájková MagdalenaHamák Václav-51297 3191
11.Kůtek JaroslavKotrč Miloslav9-4611 31101
12.Sedlák TomášKaras Jiří2-6-7-12 13102
13.Hájková MagdalenaHorkavý Zdeněk-5-68-7 13103
14.Stritzko VojtěchHamák Václav-91261 31113
15.Sedlák TomášKotrč Miloslav-108-55732123
16.Hájková MagdalenaKaras Jiří3-6-67-623124
17.Stritzko VojtěchHorkavý Zdeněk-86910 31134
18.Kůtek JaroslavHamák Václav664  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájková Magdalena22Kotrč Miloslav04
Stritzko Vojtěch31Karas Jiří31
Kůtek Jaroslav40Horkavý Zdeněk13
Sedlák Tomáš31Hamák Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LiběchovRozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:20Rozhodčí:Domácí nehrající hráč
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:31558:547SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikyska Radek
Miženko Milan
 
 
Pelikán Luboš
Týnek Jan
 
 
7-76-783210
2.Vítová Johana
Vít Miloslav
 
 
Lhotský Miroslav
Štěpán Stanislav
 
 
9-6-13-6 1311
3.Mikyska RadekPelikán Luboš464  3021
4.Miženko MilanTýnek Jan-2-6-2  0322
5.Vít MiloslavLhotský Miroslav-8-48653232
6.Vítová JohanaŠtěpán Stanislav-9-27-2 1333
7.Miženko MilanPelikán Luboš426  3043
8.Vít MiloslavTýnek Jan-8-96-5 1344
9.Vítová JohanaLhotský Miroslav-3-4-3  0345
10.Mikyska RadekŠtěpán Stanislav51-811 3155
11.Vít MiloslavKundera Martin351  3065
12.Ryšavý JiříTýnek Jan-4-6-5  0366
13.Mikyska RadekLhotský Miroslav9-987 3176
14.Miženko MilanŠtěpán Stanislav874  3086
15.Ryšavý JiříKundera Martin-9-9-3  0387
16.Mikyska RadekTýnek Jan-8-6-9  0388
17.Miženko MilanLhotský Miroslav6-9810 3198
18.Vít MiloslavŠtěpán Stanislav1047  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikyska Radek31Pelikán Luboš02
Miženko Milan31Týnek Jan40
Vít Miloslav31Lhotský Miroslav13
Vítová Johana02Štěpán Stanislav13
Ryšavý Jiří02Kundera Martin11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy