Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27594:542TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelikán Luboš
Týnek Jan
 
 
Šály Vladimír
Chvojková Štěpánka
 
 
435  3010
2.Lhotský Miroslav
Šebek Petr
 
 
Káš Pavel ml.
Pleticha Robert
 
 
711-13-5-52311
3.Šebek PetrPleticha Robert-4-4-9  0312
4.Lhotský MiroslavKáš Pavel ml.1196  3022
5.Týnek JanChvojková Štěpánka857  3032
6.Pelikán LubošŠály Vladimír875  3042
7.Lhotský MiroslavPleticha Robert-3-7-7  0343
8.Týnek JanKáš Pavel ml.2-946 3153
9.Pelikán LubošChvojková Štěpánka11810  3063
10.Šebek PetrŠály Vladimír-2589 3173
11.Týnek JanPleticha Robert5-79-893283
12.Pelikán LubošKáš Pavel ml.-5-7-10  0384
13.Štěpán StanislavChvojková Štěpánka7-6-10-4 1385
14.Lhotský MiroslavŠály Vladimír432  3095
15.Pelikán LubošPleticha Robert-59-7-8 1396
16.Štěpán StanislavKáš Pavel ml.-10-5-2  0397
17.Lhotský MiroslavChvojková Štěpánka-9-938532107
18.Týnek JanŠály Vladimír375  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šebek Petr11Pleticha Robert31
Lhotský Miroslav31Káš Pavel ml.22
Týnek Jan40Chvojková Štěpánka13
Pelikán Luboš22Šály Vladimír04
Štěpán Stanislav02   
teplota před 15 C teplota po 16 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:22703:583TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobiášek Martin
Ovsenáková Alena
 
 
Pokorný Dominik
Strnadová Kateřina
 
 
-10767 3110
2.Horkavý Zdeněk
Hamák Václav
 
 
Vít Miloslav
Gregorová Markéta
 
 
-9-515-9 1311
3.Tobiášek MartinPokorný Dominik87-85 3121
4.Ovsenáková AlenaStrnadová Kateřina3-71013 3131
5.Horkavý ZdeněkVít Miloslav-6-11-7  0332
6.Hamák VáclavGregorová Markéta889  3042
7.Ovsenáková AlenaPokorný Dominik511  3052
8.Horkavý ZdeněkStrnadová Kateřina9-6-11983262
9.Hamák VáclavVít Miloslav-77-28-72363
10.Tobiášek MartinGregorová Markéta8511  3073
11.Horkavý ZdeněkPokorný Dominik6-75-593283
12.Hamák VáclavStrnadová Kateřina-86-5953293
13.Tobiášek MartinVít Miloslav686  30103
14.Ovsenáková AlenaGregorová Markéta51-816 31113
15.Hamák VáclavPokorný Dominik8210  30123
16.Tobiášek MartinStrnadová Kateřina942  30133
17.Ovsenáková AlenaVít Miloslav679  30143
18.Horkavý ZdeněkGregorová Markéta-78-99-1123144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tobiášek Martin40Pokorný Dominik04
Ovsenáková Alena40Strnadová Kateřina04
Horkavý Zdeněk22Vít Miloslav22
Hamák Václav31Gregorová Markéta13
T1 19 °C T2 21 °C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33626:617TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Sedlák Tomáš
Stritzko Vojtěch
 
 
-9648 3110
2.Svatoň Tomáš
Novotný Petr
 
 
Kůtek Jaroslav
Hájková Magdalena
 
 
6-5-5-8 1311
3.Strnad JiříStritzko Vojtěch3-8710 3121
4.Zajbrlík PetrHájková Magdalena9-99-463231
5.Svatoň TomášKůtek Jaroslav6117  3041
6.Novotný PetrSedlák Tomáš-7-9-7  0342
7.Zajbrlík PetrStritzko Vojtěch-97712 3152
8.Svatoň TomášHájková Magdalena-96-9-6 1353
9.Novotný PetrKůtek Jaroslav-5-6-9  0354
10.Strnad JiříSedlák Tomáš-10-10710-82355
11.Svatoň TomášStritzko Vojtěch9-599 3165
12.Novotný PetrHájková Magdalena-8-89-7 1366
13.Strnad JiříKůtek Jaroslav-7283 3176
14.Zajbrlík PetrSedlák Tomáš-3-69493286
15.Novotný PetrStritzko Vojtěch-5-7-7  0387
16.Strnad JiříHájková Magdalena468  3097
17.Zajbrlík PetrKůtek Jaroslav778  30107
18.Svatoň TomášSedlák Tomáš-8-5-6  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jiří31Stritzko Vojtěch13
Zajbrlík Petr40Hájková Magdalena22
Svatoň Tomáš22Kůtek Jaroslav13
Novotný Petr04Sedlák Tomáš31
Teplota před utkáním 16,5°C Teplota po utkání 16°C Velmi vyrovnaný zápas vněmž v mnoha setech rozhodovaly pouhé dva míčky.Hlavně o vítězství rozhodl čtyřbodový Petr Zajbrlík.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:nehrající domácí hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:nehrající hostující hráč
Datum dle rozpisu16. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54394:650TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loudín Přemysl
Kubánek Kamil
 
 
Horák Milan
Píša Martin
 
 
-9-5-15  0301
2.Žára Robert
Žára Michal
 
 
Ducháček Milan
Kolka Daniel
 
 
-3-6-6  0302
3.Myška RadekHorák Milan-2-2-4  0303
4.Loudín PřemyslPíša Martin-5-10-6  0304
5.Kubánek KamilDucháček Milan-711-3-6 1305
6.Žára MichalKolka Daniel-4-6-6  0306
7.Loudín PřemyslHorák Milan-8-8-4  0307
8.Kubánek KamilPíša Martin8-7-5-11 1308
9.Žára MichalDucháček Milan-5-9-5  0309
10.Myška RadekKolka Daniel-3-2-4  03010
11.Kubánek KamilHorák Milan-6-8-5  03011
12.Žára MichalPíša Martin-69-5-9 13012
13.Žára RobertDucháček Milan11-67-6-923013
14.Loudín PřemyslKolka Daniel-8-5-3  03014
15.Žára MichalHorák Milan-5-5-5  03015
16.Žára RobertPíša Martin-7-8-7  03016
17.Loudín PřemyslDucháček Milan-8-6-10  03017
18.Kubánek KamilKolka Daniel-9-8-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Myška Radek02Horák Milan40
Loudín Přemysl04Píša Martin40
Kubánek Kamil04Ducháček Milan40
Žára Michal04Kolka Daniel40
Žára Robert02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:18616:458Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Rostislav
Čech Miroslav
 
 
Nikolov Kiril
Kostelecký Zdeněk
 
 
-10-7-9  0301
2.Dvořák Miroslav
Dvořák Michal
 
 
Beneš Pavel
Hnátek Lukáš
 
 
596  3011
3.Dvořák MiroslavBeneš Pavel891  3021
4.Dvořák MichalHnátek Lukáš524  3031
5.Čech MiroslavNikolov Kiril-852-783241
6.Zelenka RostislavKostelecký Zdeněk10-765 3151
7.Dvořák MichalBeneš Pavel415  3061
8.Čech MiroslavHnátek Lukáš545  3071
9.Zelenka RostislavNikolov Kiril-10-6-2  0372
10.Dvořák MiroslavKostelecký Zdeněk466  3082
11.Carva PavelBeneš Pavel263  3092
12.Zelenka RostislavHnátek Lukáš8911  30102
13.Dvořák MiroslavNikolov Kiril-2-10-8  03103
14.Dvořák MichalKostelecký Zdeněk-89-9-7 13104
15.Zelenka RostislavBeneš Pavel9-11-69532114
16.Dvořák MiroslavHnátek Lukáš-912109 31124
17.Dvořák MichalNikolov Kiril624  30134
18.Carva PavelKostelecký Zdeněk538  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Miroslav31Beneš Pavel04
Dvořák Michal31Hnátek Lukáš04
Čech Miroslav20Nikolov Kiril22
Zelenka Rostislav31Kostelecký Zdeněk13
Carva Pavel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibišVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibišRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47450:632TJ Dynamo Nelahozeves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homola Marek
Pour Svatopluk
 
 
Popová Kateřina
Pop Petr
 
 
-4-2-5  0301
2.Mróz Roman
Škaloud Martin
 
 
Štibinger Michal
Polách Vojtěch
 
 
8-8-8-6 1302
3.Holub PetrPopová Kateřina-87-3-6 1303
4.Homola MarekPop Petr-3-4-5  0304
5.Mróz RomanŠtibinger Michal-4-8-9  0305
6.Škaloud MartinPolách Vojtěch114-117 3115
7.Homola MarekPopová Kateřina-3-2-3  0316
8.Mróz RomanPop Petr-5-9-7  0317
9.Škaloud MartinŠtibinger Michal10-7-9-5 1318
10.Holub PetrPolách Vojtěch-9-8-4  0319
11.Mróz RomanPopová Kateřina-51173 3129
12.Škaloud MartinPop Petr2-7-10-1 13210
13.Holub PetrŠtibinger Michal-6-4-8  03211
14.Homola MarekPolách Vojtěch-3-4-9  03212
15.Škaloud MartinPopová Kateřina10135  30312
16.Holub PetrPop Petr-3-2-4  03313
17.Homola MarekŠtibinger Michal-8-1-8  03314
18.Mróz RomanPolách Vojtěch39-8-11-823315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holub Petr04Popová Kateřina22
Homola Marek04Pop Petr40
Mróz Roman13Štibinger Michal40
Škaloud Martin22Polách Vojtěch31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39648:640TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raček Jan
Brauner Josef
 
 
Košatý Jan
Kovařík Tomáš
 
 
-10-7-8  0301
2.Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
Kovařík Pavel
Novák Jiří
 
 
326  3011
3.Borecká SvětluškaKošatý Jan-6-7-4  0312
4.Brauner JosefKovařík Tomáš-9-5-10  0313
5.Raček JanKovařík Pavel97-6-7-72314
6.Hollein MartinNovák Jiří911-8-8-72315
7.Brauner JosefKošatý Jan-6-7-9  0316
8.Raček JanKovařík Tomáš4-44-1223226
9.Hollein MartinKovařík Pavel-99-7-7 1327
10.Borecká SvětluškaNovák Jiří-695-1163237
11.Raček JanKošatý Jan75-7-7-42338
12.Hollein MartinKovařík Tomáš-911-7963248
13.Borecká SvětluškaKovařík Pavel-92-9783258
14.Danaj MilanNovák Jiří-9748 3168
15.Hollein MartinKošatý Jan-4-7-9  0369
16.Borecká SvětluškaKovařík Tomáš544  3079
17.Danaj MilanKovařík Pavel762  3089
18.Raček JanNovák Jiří10-46-2-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borecká Světluška31Košatý Jan40
Brauner Josef02Kovařík Tomáš13
Raček Jan13Kovařík Pavel22
Hollein Martin13Novák Jiří22
Danaj Milan20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy