Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov 38Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:31Konec
utkání
20:21Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:47458:634TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Robert
Šály Vladimír
 
 
Kovařík Tomáš
Vítek Adam
 
 
5-4-2-7 1301
2.Chvojková Štěpánka
Dvořáková Lucie
 
 
Kovařík Pavel
Novák Jiří
 
 
-5-4-4  0302
3.Šály VladimírKovařík Tomáš-7-9-5  0303
4.Chvojková ŠtěpánkaKovařík Pavel-7-2-6  0304
5.Dvořáková LucieNovák Jiří-1-1-1  0305
6.Pleticha RobertVítek Adam7-9-12793215
7.Chvojková ŠtěpánkaKovařík Tomáš-97-11-4 1316
8.Dvořáková LucieKovařík Pavel-5-3-1  0317
9.Pleticha RobertNovák Jiří-103-610-122318
10.Šály VladimírVítek Adam-10-9-8  0319
11.Dvořáková LucieKovařík Tomáš-6-1-5  03110
12.Pleticha RobertKovařík Pavel-3473 31210
13.Šály VladimírNovák Jiří-3-5-9  03211
14.Chvojková ŠtěpánkaVítek Adam76-97 31311
15.Pleticha RobertKovařík Tomáš-7699 31411
16.Šály VladimírKovařík Pavel-5-2-7  03412
17.Chvojková ŠtěpánkaNovák Jiří-9-7-8  03413
18.Krumlová LucieVítek Adam-9-10-2  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šály Vladimír04Kovařík Tomáš31
Chvojková Štěpánka13Kovařík Pavel31
Dvořáková Lucie03Novák Jiří40
Pleticha Robert31Vítek Adam22
Krumlová Lucie01   
teplota z21-k22 střídání v 18.kole Dvořáková-Krumlová



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:družstev
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29622:594TJ Dynamo Nelahozeves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štibinger Michal
Polách Vojtěch
 
 
Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
87-75 3110
2.Pop Petr
Popová Kateřina
 
 
Brauner Josef
Raček Jan
 
 
-5-3-9  0311
3.Štibinger MichalBorecká Světluška799  3021
4.Polách VojtěchRaček Jan-57-3-6 1322
5.Popová KateřinaBrauner Josef9-885 3132
6.Pop PetrHollein Martin-108-7-6 1333
7.Polách VojtěchBorecká Světluška-98-97133243
8.Popová KateřinaRaček Jan-6-6-9  0344
9.Pop PetrKrejčová Eliška555  3054
10.Štibinger MichalHollein Martin-9156-973264
11.Popová KateřinaBorecká Světluška-3-5-4  0365
12.Pop PetrRaček Jan567  3075
13.Štibinger MichalKrejčová Eliška424  3085
14.Polách VojtěchHollein Martin6127  3095
15.Pop PetrBorecká Světluška-4-875-92396
16.Štibinger MichalRaček Jan89-11-81032106
17.Polách VojtěchKrejčová Eliška1296  30116
18.Popová KateřinaHollein Martin-8-7-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štibinger Michal40Borecká Světluška22
Polách Vojtěch31Raček Jan22
Popová Kateřina13Brauner Josef01
Pop Petr22Hollein Martin22
   Krejčová Eliška03
T1 20 T2 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibišRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:26723:631TJ Start Mlékojedy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kostelecký Zdeněk
Salajka Petr
 
 
Homola Marek
Homolová Martina
 
 
7-879 3110
2.Nikolov Kiril
Pilinský Tomáš
 
 
Pour Svatopluk
Holub Petr
 
 
-7787 3120
3.Kostelecký ZdeněkHolub Petr844  3030
4.Salajka PetrHomola Marek13-9-81083240
5.Nikolov KirilPour Svatopluk11106  3050
6.Pilinský Tomᚊebek Eduard26-9-5-72351
7.Salajka PetrHolub Petr4-96-1293261
8.Nikolov KirilHomola Marek463  3071
9.Pilinský TomášPour Svatopluk11-6-49-92372
10.Kostelecký ZdeněkŠebek Eduard-8887 3182
11.Nikolov KirilHolub Petr277  3092
12.Pilinský TomášHomolová Martina7-877 31102
13.Kostelecký ZdeněkPour Svatopluk-74911 31112
14.Salajka PetrŠebek Eduard-2-10-7  03113
15.Pilinský TomášHolub Petr-78-28-723114
16.Kostelecký ZdeněkHomolová Martina437  30124
17.Salajka PetrPour Svatopluk-81113-9-623125
18.Nikolov KirilŠebek Eduard97-8-6832135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kostelecký Zdeněk40Holub Petr13
Salajka Petr22Homola Marek02
Nikolov Kiril40Pour Svatopluk22
Pilinský Tomáš13Šebek Eduard22
   Homolová Martina02
Teplota před utkáním 15°C Teplota po utkání 15°C Střídání - hosté - utkání č. 12 - Homolová Martina za Homola Marek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:43563:631Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolka Daniel
Píša Martin
 
 
Zelenka Petr
Zelenka Rostislav
 
 
-5-10-6  0301
2.Horák Milan
Vais Jindřich
 
 
Čech Miroslav
Carva Pavel
 
 
8-6-5-6 1302
3.Horák MilanZelenka Petr-7-7-4  0303
4.Vais JindřichZelenka Rostislav531  3013
5.Kolka DanielČech Miroslav-43610 3123
6.Píša MartinCarva Pavel-4-6-5  0324
7.Vais JindřichZelenka Petr54-5-8-112325
8.Kolka DanielZelenka Rostislav4-9-3373235
9.Píša MartinČech Miroslav-6911-9-72336
10.Horák MilanCarva Pavel-12-3-10  0337
11.Kolka DanielZelenka Petr-73-6-4 1338
12.Píša MartinZelenka Rostislav76-610 3148
13.Horák MilanČech Miroslav-8-6-9  0349
14.Vais JindřichCarva Pavel-3-9-10  03410
15.Píša MartinZelenka Petr-6-8-5  03411
16.Horák MilanZelenka Rostislav5310  30511
17.Vais JindřichČech Miroslav413-5-9-423512
18.Kolka DanielCarva Pavel-99-10-8 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Milan13Zelenka Petr40
Vais Jindřich13Zelenka Rostislav04
Kolka Daniel22Čech Miroslav31
Píša Martin13Carva Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:157SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůtek Jaroslav
Stritzko Vojtěch
 
 
Žára Robert
Hájek Jaroslav
 
 
555  3010
2.Koloc Milan
Hájková Magdalena
 
 

 
 
WO    3020
3.Koloc MilanMyška Radek263  3030
4.Stritzko VojtěchŽára Robert563  3040
5.Hájková MagdalenaHájek Jaroslav363  3050
6.Kůtek JaroslavWO    3060
7.Stritzko VojtěchMyška Radek242  3070
8.Hájková MagdalenaŽára Robert631  3080
9.Kůtek JaroslavHájek Jaroslav363  3090
10.Koloc MilanWO    30100
11.Hájková MagdalenaMyška Radek461  30110
12.Kůtek JaroslavŽára Robert636  30120
13.Koloc MilanHájek Jaroslav461  30130
14.Stritzko VojtěchWO    30140
15.Kůtek JaroslavMyška Radek224  30150
16.Koloc MilanŽára Robert538  30160
17.Stritzko VojtěchHájek Jaroslav617  30170
18.Hájková MagdalenaWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koloc Milan30Myška Radek04
Stritzko Vojtěch30Žára Robert04
Hájková Magdalena30Hájek Jaroslav04
Kůtek Jaroslav30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LiběchovRozhodčí:hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:domácí nehrající hráč
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54426:673TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikyska Radek
Miženko Milan
 
 
Zajbrlík Petr
Strnad Jiří
 
 
10-7-2-9 1301
2.Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
Svatoň Tomáš
Novotný Petr
 
 
-2-8-11  0302
3.Mikyska RadekZajbrlík Petr-7-83-6 1303
4.Miženko MilanStrnad Jiří-11-2-6  0304
5.Vít MiloslavSvatoň Tomáš-2-7-13  0305
6.Gregorová MarkétaNovotný Petr-2-7-5  0306
7.Miženko MilanZajbrlík Petr-5-9-16  0307
8.Vít MiloslavStrnad Jiří-88-6-6 1308
9.Gregorová MarkétaSvatoň Tomáš-79-4-4 1309
10.Mikyska RadekNovotný Petr-11-2-7  03010
11.Vít MiloslavZajbrlík Petr-7-4-6  03011
12.Gregorová MarkétaStrnad Jiří-2-1-5  03012
13.Mikyska RadekSvatoň Tomáš-3-4-9  03013
14.Miženko MilanNovotný Petr-5-5-8  03014
15.Gregorová MarkétaZajbrlík Petr9-7-7-8 13015
16.Mikyska RadekStrnad Jiří8-5-8-10 13016
17.Miženko MilanSvatoň Tomáš-3-3-2  03017
18.Vít MiloslavNovotný Petr-1256-8-523018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikyska Radek04Zajbrlík Petr40
Miženko Milan04Strnad Jiří40
Vít Miloslav04Svatoň Tomáš40
Gregorová Markéta04Novotný Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54313:635TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Miroslav
Štěpán Stanislav
 
 
Horkavý Zdeněk
Ovsenáková Alena
 
 
-39-2-4 1301
2.Petržílka Ivan
Čáp Kamil
 
 
Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
-3-6-7  0302
3.Lhotský MiroslavHorkavý Zdeněk-9-949-42303
4.Štěpán StanislavOvsenáková Alena-3-5-7  0304
5.Čáp KamilHamák Václav-4-4-3  0305
6.Petržílka IvanKotrč Miloslav-3-4-2  0306
7.Štěpán StanislavHorkavý Zdeněk-6-1-7  0307
8.Čáp KamilOvsenáková Alena-6-1-1  0308
9.Petržílka IvanHamák Václav-3-7-1  0309
10.Lhotský MiroslavKotrč Miloslav-3-9-7  03010
11.Čáp KamilHorkavý Zdeněk-2-4-8  03011
12.Petržílka IvanOvsenáková Alena-5-2-1  03012
13.Lhotský MiroslavHamák Václav-78-78-123013
14.Štěpán StanislavKotrč Miloslav-7-7-6  03014
15.Petržílka IvanHorkavý Zdeněk-4-7-6  03015
16.Lhotský MiroslavOvsenáková Alena-8-5-10  03016
17.Štěpán StanislavHamák Václav-5-11-2  03017
18.Čáp KamilKotrč Miloslav-6-1-2  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lhotský Miroslav04Horkavý Zdeněk40
Štěpán Stanislav04Ovsenáková Alena40
Čáp Kamil04Hamák Václav40
Petržílka Ivan04Kotrč Miloslav40
teplota před 15 C teplota po 16 C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy