Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5638:314TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horkavý Zdeněk
Ovsenáková Alena
 
 
Šály Vladimír
Krumlová Lucie
 
 
571  3010
2.Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
Dvořáková Lucie
Chvojková Štěpánka
 
 
855  3020
3.Horkavý ZdeněkŠály Vladimír-8756 3130
4.Ovsenáková AlenaKrumlová Lucie363  3040
5.Hamák VáclavDvořáková Lucie334  3050
6.Kotrč MiloslavChvojková Štěpánka5-1048 3160
7.Ovsenáková AlenaŠály Vladimír-8564 3170
8.Hamák VáclavKrumlová Lucie445  3080
9.Kotrč MiloslavDvořáková Lucie345  3090
10.Horkavý ZdeněkChvojková Štěpánka93-106 31100
11.Hamák VáclavŠály Vladimír659  30110
12.Kotrč MiloslavKrumlová Lucie635  30120
13.Horkavý ZdeněkDvořáková Lucie823  30130
14.Ovsenáková AlenaChvojková Štěpánka347  30140
15.Kotrč MiloslavŠály Vladimír375  30150
16.Horkavý ZdeněkKrumlová Lucie3-884 31160
17.Ovsenáková AlenaDvořáková Lucie231  30170
18.Hamák VáclavChvojková Štěpánka383  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horkavý Zdeněk40Šály Vladimír04
Ovsenáková Alena40Krumlová Lucie04
Hamák Václav40Dvořáková Lucie04
Kotrč Miloslav40Chvojková Štěpánka04
T1 20°C T2 22°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:23456:417TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
788  3010
2.Svatoň Tomáš
 
 
Lhotský Miroslav
Čáp Kamil
 
 
WO    0311
3.Strnad JiříTýnek Jan4-108-7-112312
4.Zajbrlík PetrPelikán Luboš464  3022
5.Svatoň TomášLhotský Miroslav66-98 3132
6.Čáp KamilWO    0333
7.Zajbrlík PetrTýnek Jan-11-6-8  0334
8.Svatoň TomášPelikán Luboš543  3044
9.Lhotský MiroslavWO    0345
10.Strnad JiříČáp Kamil222  3055
11.Svatoň TomášTýnek Jan-9325 3165
12.Pelikán LubošWO    0366
13.Strnad JiříLhotský Miroslav266  3076
14.Zajbrlík PetrČáp Kamil332  3086
15.Týnek JanWO    0387
16.Strnad JiříPelikán Luboš833  3097
17.Zajbrlík PetrLhotský Miroslav528  30107
18.Svatoň TomášČáp Kamil155  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Strnad Jiří31Týnek Jan21
Zajbrlík Petr31Pelikán Luboš03
Svatoň Tomáš40Lhotský Miroslav03
   Čáp Kamil03
WO05WO50
Teplota před utkáním 16°C Teplota po utkání 17°C Dobrý výkon odevzdal Jan Týnek z hostujícího družstva, který připravil dvoum hráčům ( Zajbrlíkovi, Strnadovi) první porážky.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:nehrající domácí hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:nehrající hostující hráč
Datum dle rozpisu06. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:47412:635SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Robert
Loudín Přemysl
 
 
Mikyska Radek
Miženko Milan
 
 
-7-4-5  0301
2.Kubánek Kamil
Hájek Jaroslav
 
 
Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
-10-6-7  0302
3.Myška RadekMikyska Radek-2-1-4  0303
4.Loudín PřemyslMiženko Milan9-5119 3113
5.Kubánek KamilGregorová Markéta-1-5-6  0314
6.Hájek JaroslavVít Miloslav-3-5-8  0315
7.Loudín PřemyslMikyska Radek-9-11-9  0316
8.Kubánek KamilMiženko Milan-6-67-7 1317
9.Hájek JaroslavGregorová Markéta-68138 3127
10.Myška RadekVít Miloslav-4-4-4  0328
11.Kubánek KamilMikyska Radek-7-6-7  0329
12.Hájek JaroslavMiženko Milan-3-8-4  03210
13.Žára RobertGregorová Markéta-48-8-6 13211
14.Loudín PřemyslVít Miloslav9-5-5-6 13212
15.Hájek JaroslavMikyska Radek-2-6-2  03213
16.Žára RobertMiženko Milan-11-5-8  03214
17.Loudín PřemyslGregorová Markéta1067  30314
18.Kubánek KamilVít Miloslav-2-98-3 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Myška Radek02Mikyska Radek40
Loudín Přemysl22Miženko Milan31
Kubánek Kamil04Gregorová Markéta22
Hájek Jaroslav13Vít Miloslav40
Žára Robert02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:43576:677SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Carva Pavel
Čech Miroslav
 
 
Koloc Milan
Sedlák Tomáš
 
 
-4-109-10 1301
2.Dvořák Michal
Dvořák Miroslav
 
 
Kůtek Jaroslav
Vaněk Jindřich
 
 
-4-5-4  0302
3.Carva PavelKoloc Milan8-912-10-62303
4.Čech MiroslavSedlák Tomáš-10-9-7  0304
5.Dvořák MichalKůtek Jaroslav655  3014
6.Dvořák MiroslavHájková Magdalena9-7-3-8 1315
7.Čech MiroslavKoloc Milan13-7-71083225
8.Dvořák MichalSedlák Tomáš-18-12-5  0326
9.Dvořák MiroslavKůtek Jaroslav-6-2-4  0327
10.Carva PavelHájková Magdalena9-9108 3137
11.Dvořák MichalKoloc Milan-9798 3147
12.Dvořák MiroslavSedlák Tomáš-8-3-5  0348
13.Carva PavelKůtek Jaroslav-7-63-6 1349
14.Zelenka PetrHájková Magdalena9-7-11-6 13410
15.Dvořák MiroslavKoloc Milan-3-8-3  03411
16.Carva PavelSedlák Tomáš11-38-9-823412
17.Zelenka PetrKůtek Jaroslav127  30512
18.Dvořák MichalHájková Magdalena-372-3-623513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Carva Pavel13Koloc Milan22
Čech Miroslav11Sedlák Tomáš40
Dvořák Michal22Kůtek Jaroslav22
Dvořák Miroslav04Hájková Magdalena31
Zelenka Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibišVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibišRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1511:50393:645TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homola Marek
Holub Petr
 
 
Horák Milan
Píša Martin
 
 
-2-12-3  0301
2.Škaloud Martin
Pour Svatopluk
 
 
Kolka Daniel
Ducháček Milan
 
 
-49-5-9 1302
3.Holub PetrHorák Milan-4-4-3  0303
4.Homola MarekPíša Martin-4-4-4  0304
5.Pour SvatoplukKolka Daniel-3-1-2  0305
6.Škaloud MartinDucháček Milan76-11-623215
7.Homola MarekHorák Milan-1-4-5  0316
8.Pour SvatoplukPíša Martin-3-5-3  0317
9.Škaloud MartinKolka Daniel-8111111 3127
10.Holub PetrDucháček Milan-8-6-8  0328
11.Pour SvatoplukHorák Milan-4-1-1  0329
12.Škaloud MartinPíša Martin-7-85773239
13.Ryslavý MarekKolka Daniel-5-3-3  03310
14.Šebek EduardDucháček Milan-8-6-10  03311
15.Škaloud MartinHorák Milan-119-10-10 13312
16.Ryslavý MarekPíša Martin-3-6-5  03313
17.Šebek EduardKolka Daniel-7-8-8  03314
18.Pour SvatoplukDucháček Milan-2-5-3  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holub Petr02Horák Milan40
Homola Marek02Píša Martin31
Pour Svatopluk04Kolka Daniel31
Škaloud Martin31Ducháček Milan31
Ryslavý Marek02   
Šebek Eduard02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17643:495Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
Kostelecký Zdeněk
Krojidlo Jan
 
 
477  3010
2.Raček Jan
Brauner Josef
 
 
Nikolov Kiril
Grigoriadi Roman
 
 
856  3020
3.Brauner JosefKostelecký Zdeněk-4185 3130
4.Hollein MartinDvořák Zdeněk ml.842  3040
5.Raček JanNikolov Kiril688  3050
6.Borecká SvětluškaGrigoriadi Roman-79125 3160
7.Hollein MartinKostelecký Zdeněk664  3070
8.Raček JanDvořák Zdeněk ml.588  3080
9.Borecká SvětluškaNikolov Kiril474  3090
10.Brauner JosefGrigoriadi Roman-13-4-14  0391
11.Raček JanKostelecký Zdeněk8125  30101
12.Borecká SvětluškaDvořák Zdeněk ml.577  30111
13.Krejčová EliškaKrojidlo Jan-611712 31121
14.Hollein MartinGrigoriadi Roman-8-94-7 13122
15.Borecká SvětluškaKostelecký Zdeněk8104  30132
16.Krejčová EliškaDvořák Zdeněk ml.-9-11-7  03133
17.Hollein MartinKrojidlo Jan7-76-6432143
18.Raček JanGrigoriadi Roman-859-10-623144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brauner Josef11Kostelecký Zdeněk04
Hollein Martin31Dvořák Zdeněk ml.13
Raček Jan31Nikolov Kiril02
Borecká Světluška40Grigoriadi Roman31
Krejčová Eliška11Krojidlo Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30627:604TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Tomáš
Kratochvíl Lukáš
 
 
Štibinger Michal
Polách Vojtěch
 
 
-6-8-8  0301
2.Novák Jiří
Kovařík Pavel
 
 
Popová Kateřina
Novotný Petr
 
 
8-5110 3111
3.Kovařík PavelŠtibinger Michal7-11-3-9 1312
4.Kovařík TomášPolách Vojtěch-310-89-92313
5.Kratochvíl LukášPopová Kateřina-7758 3123
6.Novák JiříNovotný Petr-99108 3133
7.Kovařík Tomᚊtibinger Michal-3-7-9  0334
8.Kratochvíl LukášPolách Vojtěch563  3044
9.Novák JiříPopová Kateřina1036  3054
10.Kovařík PavelNovotný Petr644  3064
11.Kratochvíl Lukᚊtibinger Michal-210911 3174
12.Novák JiříPolách Vojtěch-109-912-82375
13.Kovařík PavelPopová Kateřina-6-7-7  0376
14.Kovařík TomášNovotný Petr999  3086
15.Novák JiříŠtibinger Michal-6-7-8  0387
16.Kovařík PavelPolách Vojtěch-9-910-7 1388
17.Kovařík TomášPopová Kateřina9-99-953298
18.Kratochvíl LukášNovotný Petr1119  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovařík Pavel13Štibinger Michal31
Kovařík Tomáš22Polách Vojtěch31
Kratochvíl Lukáš40Popová Kateřina13
Novák Jiří22Novotný Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy