Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov 38Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:31Konec
utkání
20:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32629:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojková Štěpánka
Šály Vladimír
 
 
Pop Petr
Popová Kateřina
 
 
-3-5-6  0301
2.Pleticha Robert
Káš Pavel ml.
 
 
Polách Vojtěch
Novotný Petr
 
 
13123  3011
3.Šály VladimírNovotný Petr275  3021
4.Pleticha RobertPolách Vojtěch-7758 3131
5.Chvojková ŠtěpánkaPopová Kateřina-6-7-8  0332
6.Káš Pavel ml.Pop Petr-75-2-9 1333
7.Pleticha RobertNovotný Petr3118  3043
8.Chvojková ŠtěpánkaPolách Vojtěch-98-6-6 1344
9.Káš Pavel ml.Popová Kateřina57-813 3154
10.Šály VladimírPop Petr-3-3-6  0355
11.Chvojková ŠtěpánkaNovotný Petr-13-12810-132356
12.Káš Pavel ml.Polách Vojtěch66-12-3-102357
13.Šály VladimírPopová Kateřina711-7-5-62358
14.Pleticha RobertPop Petr6114  3068
15.Káš Pavel ml.Novotný Petr-865-1273278
16.Šály VladimírPolách Vojtěch-6-4-5  0379
17.Pleticha RobertPopová Kateřina896  3089
18.Plocková KláraPop Petr6-979 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šály Vladimír13Novotný Petr13
Pleticha Robert40Polách Vojtěch31
Chvojková Štěpánka03Popová Kateřina22
Káš Pavel ml.22Pop Petr22
Plocková Klára10   
teplota: 21-23



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40663:674TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kostelecký Zdeněk
Dvořák Zdeněk ml.
 
 
Novák Jiří
Kovařík Pavel
 
 
-7-7-9  0301
2.Nikolov Kiril
Grigoriadi Roman
 
 
Kratochvíl Lukáš
Kovařík Tomáš
 
 
-118129 3111
3.Kostelecký ZdeněkKratochvíl Lukáš6-826 3121
4.Dvořák Zdeněk ml.Kovařík Tomáš-12-69-8 1322
5.Nikolov KirilNovák Jiří8-799 3132
6.Grigoriadi RomanKovařík Pavel1073  3042
7.Dvořák Zdeněk ml.Kratochvíl Lukáš9-96-8-102343
8.Nikolov KirilKovařík Tomáš-8-11-9  0344
9.Grigoriadi RomanNovák Jiří35-9-4-82345
10.Kostelecký ZdeněkKovařík Pavel-411-6-9 1346
11.Nikolov KirilKratochvíl Lukáš-3-8-8  0347
12.Grigoriadi RomanKovařík Tomáš-7448 3157
13.Kostelecký ZdeněkNovák Jiří-69-1410-72358
14.Dvořák Zdeněk ml.Kovařík Pavel-7-104-7 1359
15.Grigoriadi RomanKratochvíl Lukáš6-8212 3169
16.Kostelecký ZdeněkKovařík Tomáš-4-9-10  03610
17.Dvořák Zdeněk ml.Novák Jiří46-11-8732710
18.Nikolov KirilKovařík Pavel-9-49-2 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kostelecký Zdeněk13Kratochvíl Lukáš22
Dvořák Zdeněk ml.13Kovařík Tomáš31
Nikolov Kiril13Novák Jiří22
Grigoriadi Roman31Kovařík Pavel31
Teplota před utkáním 17°C Teplota po utkání 16°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15652:488TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Vais Jindřich
 
 
Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
842  3010
2.Kolka Daniel
Ducháček Milan
 
 
Brauner Josef
Raček Jan
 
 
-9-83-8 1311
3.Ducháček MilanHollein Martin1149  3021
4.Kolka DanielBrauner Josef-9285 3131
5.Vais JindřichRaček Jan868  3041
6.Horák MilanBorecká Světluška9-8-8783251
7.Kolka DanielHollein Martin977  3061
8.Vais JindřichBrauner Josef429  3071
9.Horák MilanRaček Jan-95118 3181
10.Ducháček MilanBorecká Světluška8-8-6-4 1382
11.Vais JindřichHollein Martin538  3092
12.Horák MilanBrauner Josef6711  30102
13.Ducháček MilanRaček Jan-5-105-7 13103
14.Kolka DanielBorecká Světluška9-896 31113
15.Horák MilanHollein Martin727  30123
16.Ducháček MilanKrejčová Eliška810-96 31133
17.Kolka DanielRaček Jan8106  30143
18.Vais JindřichBorecká Světluška368  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ducháček Milan22Hollein Martin04
Kolka Daniel40Brauner Josef03
Vais Jindřich40Raček Jan13
Horák Milan40Borecká Světluška13
   Krejčová Eliška01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibišRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:4607:305SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůtek Jaroslav
Vaněk Jindřich
 
 
Mróz Roman
Mrózová Martina
 
 
339  3010
2.Koloc Milan
Stritzko Vojtěch
 
 
Homolová Martina
Pour Svatopluk
 
 
253  3020
3.Koloc MilanPour Svatopluk231  3030
4.Hájková MagdalenaHomolová Martina633  3040
5.Sedlák TomášMróz Roman2610  3050
6.Vaněk JindřichŠkaloud Martin-11-46-8 1351
7.Hájková MagdalenaPour Svatopluk969  3061
8.Sedlák TomášHomolová Martina121  3071
9.Vaněk JindřichMróz Roman597  3081
10.Koloc MilanŠkaloud Martin-8776 3191
11.Sedlák Tomᚊebek Eduard956  30101
12.Kůtek JaroslavMrózová Martina123  30111
13.Stritzko VojtěchMróz Roman5311  30121
14.Hájková MagdalenaŠkaloud Martin3109  30131
15.Kůtek JaroslavŠebek Eduard254  30141
16.Stritzko VojtěchMrózová Martina443  30151
17.Hájková MagdalenaMróz Roman297  30161
18.Sedlák Tomᚊkaloud Martin664  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koloc Milan20Pour Svatopluk02
Hájková Magdalena40Homolová Martina02
Sedlák Tomáš40Mróz Roman04
Vaněk Jindřich11Škaloud Martin13
Kůtek Jaroslav20Šebek Eduard02
Stritzko Vojtěch20Mrózová Martina02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LiběchovRozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:Domácí nehrající hráč
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:42629:682Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vít Miloslav
Gregorová Markéta
 
 
Dvořák Miroslav
Dvořák Michal
 
 
-8108-643210
2.Miženko Milan
Mikyska Radek
 
 
Zelenka Petr
Čech Miroslav
 
 
10-9-8993220
3.Vít MiloslavDvořák Miroslav898  3030
4.Gregorová MarkétaDvořák Michal-7-11-7  0331
5.Miženko MilanZelenka Petr-87-10-8 1332
6.Mikyska RadekČech Miroslav-9-84943242
7.Gregorová MarkétaDvořák Miroslav8-1097 3152
8.Miženko MilanDvořák Michal-9-8-5  0353
9.Mikyska RadekZelenka Petr-76-4-11 1354
10.Vít MiloslavČech Miroslav-714-95-92355
11.Miženko MilanDvořák Miroslav8-69-8103265
12.Mikyska RadekDvořák Michal-7-12-9  0366
13.Vít MiloslavZelenka Petr-7-7-9  0367
14.Gregorová MarkétaČech Miroslav-6-38-6 1368
15.Mikyska RadekDvořák Miroslav739  3078
16.Vít MiloslavDvořák Michal6-8-10-5 1379
17.Gregorová MarkétaZelenka Petr-3-6-4  03710
18.Miženko MilanČech Miroslav-42-7-8 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vít Miloslav13Dvořák Miroslav04
Gregorová Markéta13Dvořák Michal40
Miženko Milan13Zelenka Petr40
Mikyska Radek22Čech Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:21555:474TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Miroslav
Pelikán Luboš
 
 
Žára Michal
Žára Robert
 
 
949  3010
2.Týnek Jan
Kundera Martin
 
 
Loudín Přemysl
Hora Martin
 
 
1158  3020
3.Lhotský MiroslavŽára Robert868  3030
4.Pelikán LubošŽára Michal-6867 3140
5.Týnek JanLoudín Přemysl379  3050
6.Kundera MartinHora Martin-3944 3160
7.Štěpán StanislavŽára Robert-6-88-8 1361
8.Týnek JanŽára Michal525  3071
9.Kundera MartinLoudín Přemysl-6-9-4  0372
10.Lhotský MiroslavHora Martin338  3082
11.Týnek JanŽára Robert369  3092
12.Havel JiříŽára Michal-4-6-4  0393
13.Lhotský MiroslavLoudín Přemysl-8-7-10  0394
14.Štěpán StanislavHora Martin759  30104
15.Havel JiříŽára Robert-10-6-6  03105
16.Lhotský MiroslavŽára Michal857  30115
17.Štěpán StanislavLoudín Přemysl-2-96-3 13116
18.Týnek JanHora Martin75-104 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lhotský Miroslav31Žára Robert22
Pelikán Luboš10Žára Michal13
Týnek Jan40Loudín Přemysl31
Kundera Martin11Hora Martin04
Štěpán Stanislav12   
Havel Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30659:595TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vedral Pavel
Karas Jiří
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
-86610 3110
2.Tobiášek Martin
Ovsenáková Alena
 
 
Svatoň Tomáš
Novotný Petr
 
 
972  3020
3.Karas JiříStrnad Jiří-7-26-7 1321
4.Vedral PavelZajbrlík Petr8912  3031
5.Tobiášek MartinSvatoň Tomáš-7911-9-82332
6.Ovsenáková AlenaNovotný Petr7-975 3142
7.Vedral PavelStrnad Jiří7-4-9-9 1343
8.Tobiášek MartinZajbrlík Petr-85-67-112344
9.Ovsenáková AlenaSvatoň Tomáš37-79 3154
10.Karas JiříNovotný Petr568  3064
11.Tobiášek MartinStrnad Jiří77-9-3-102365
12.Ovsenáková AlenaZajbrlík Petr4-1017 3175
13.Karas JiříSvatoň Tomáš669  3085
14.Horkavý ZdeněkNovotný Petr-9-6-6  0386
15.Ovsenáková AlenaStrnad Jiří-6-65-6 1387
16.Karas JiříZajbrlík Petr6-6-7263297
17.Horkavý ZdeněkSvatoň Tomáš-59-6-7 1398
18.Tobiášek MartinNovotný Petr663  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karas Jiří31Strnad Jiří40
Vedral Pavel11Zajbrlík Petr13
Tobiášek Martin13Svatoň Tomáš22
Ovsenáková Alena31Novotný Petr13
Horkavý Zdeněk02   
T1 19 C T2 21 C Střídání domácích ve 14 kole Horkavý Zdeněk za Vedral Pavel

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy