Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BRozhodčí:hrái obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu21. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11684:416TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Krumlová Lucie
Chvojková Štěpánka
 
 
775  3010
2.Svatoň Tomáš
Novotný Petr
 
 
Káš Pavel ml.
Šály Vladimír
 
 
3815  3020
3.Strnad JiříŠály Vladimír743  3030
4.Zajbrlík PetrKáš Pavel ml.-55-99-102331
5.Svatoň TomášChvojková Štěpánka4-8712 3141
6.Novotný PetrKrumlová Lucie362  3051
7.Zajbrlík PetrŠály Vladimír1104  3061
8.Svatoň TomášKáš Pavel ml.7-53-783271
9.Novotný PetrChvojková Štěpánka385  3081
10.Strnad JiříKrumlová Lucie134  3091
11.Svatoň Tomᚊály Vladimír145  30101
12.Novotný PetrKáš Pavel ml.-10873 31111
13.Strnad JiříChvojková Štěpánka456  30121
14.Zajbrlík PetrKrumlová Lucie1155  30131
15.Novotný PetrŠály Vladimír846  30141
16.Strnad JiříKáš Pavel ml.69-11-8632151
17.Zajbrlík PetrChvojková Štěpánka5-88-8432161
18.Svatoň TomášKrumlová Lucie241  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strnad Jiří40Šály Vladimír04
Zajbrlík Petr31Káš Pavel ml.13
Svatoň Tomáš40Chvojková Štěpánka04
Novotný Petr40Krumlová Lucie04
Teplota před utkáním 15°C Teplota po utkání 16°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:nehrající domácí hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:nehrající hostující hráč
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54389:650TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Michal
Žára Robert
 
 
Horkavý Zdeněk
Ovsenáková Alena
 
 
-10-9-6  0301
2.Kubánek Kamil
Hájek Jaroslav
 
 
Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
-9-3-7  0302
3.Žára MichalHorkavý Zdeněk9-17-5-6 1303
4.Žára RobertOvsenáková Alena-8-9-4  0304
5.Kubánek KamilHamák Václav-8-29-9 1305
6.Hájek JaroslavKotrč Miloslav-6-8-3  0306
7.Žára RobertHorkavý Zdeněk-8-8-4  0307
8.Kubánek KamilOvsenáková Alena9-5-8-5 1308
9.Hájek JaroslavHamák Václav-5-7-6  0309
10.Žára MichalKotrč Miloslav-2-4-4  03010
11.Kubánek KamilHorkavý Zdeněk-5-8-8  03011
12.Hájek JaroslavOvsenáková Alena-3-59-3 13012
13.Žára MichalHamák Václav-9-1-8  03013
14.Žára RobertKotrč Miloslav9-6-7-7 13014
15.Hájek JaroslavHorkavý Zdeněk-11-1-4  03015
16.Žára MichalOvsenáková Alena-6-9-3  03016
17.Žára RobertHamák Václav-9-3-5  03017
18.Kubánek KamilKotrč Miloslav-3-8-7  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žára Michal04Horkavý Zdeněk40
Žára Robert04Ovsenáková Alena40
Kubánek Kamil04Hamák Václav40
Hájek Jaroslav04Kotrč Miloslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:15586:449Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Michal
Dvořák Miroslav
 
 
Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
9-89-6-52301
2.Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
Lhotský Miroslav
Kundera Martin
 
 
-831010 3111
3.Dvořák MichalTýnek Jan8915  3021
4.Dvořák MiroslavPelikán Luboš712-125 3131
5.Čech MiroslavLhotský Miroslav346  3041
6.Zelenka RostislavKundera Martin793  3051
7.Dvořák MiroslavTýnek Jan-7-6-6  0352
8.Čech MiroslavPelikán Luboš7103  3062
9.Zelenka RostislavLhotský Miroslav54-99 3172
10.Dvořák MichalKundera Martin245  3082
11.Čech MiroslavTýnek Jan1377  3092
12.Zelenka RostislavŠebek Petr567  30102
13.Dvořák MichalHavel Jiří564  30112
14.Dvořák MiroslavKundera Martin755  30122
15.Zelenka RostislavTýnek Jan-9-3-7  03123
16.Dvořák MichalŠebek Petr289  30133
17.Dvořák MiroslavHavel Jiří124  30143
18.Čech MiroslavKundera Martin-0-0-0  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Michal40Týnek Jan22
Dvořák Miroslav31Pelikán Luboš02
Čech Miroslav31Lhotský Miroslav02
Zelenka Rostislav31Kundera Martin13
   Šebek Petr02
   Havel Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibišVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibišRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:177:51337:624SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Svatopluk
Holub Petr
 
 
Mikyska Radek
Miženko Milan
 
 
-8-6-5  0301
2.Mróz Roman
Škaloud Martin
 
 
Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
-9-3-4  0302
3.Holub PetrMikyska Radek-2-3-4  0303
4.Mróz RomanMiženko Milan-6-4-4  0304
5.Pour SvatoplukGregorová Markéta-8-1-7  0305
6.Škaloud MartinVít Miloslav-810-6-8 1306
7.Mróz RomanMikyska Radek-4-2-5  0307
8.Pour SvatoplukMiženko Milan-4-3-5  0308
9.Škaloud MartinGregorová Markéta5710  3018
10.Holub PetrVít Miloslav-4-3-10  0319
11.Pour SvatoplukMikyska Radek-1-5-8  03110
12.Škaloud MartinMiženko Milan8-11-2-1 13111
13.Homolová MartinaGregorová Markéta-4-3-6  03112
14.Šebek EduardVít Miloslav-8-2-9  03113
15.Škaloud MartinMikyska Radek-5-3108-623114
16.Homolová MartinaMiženko Milan-5-1-6  03115
17.Šebek EduardGregorová Markéta-3-4-7  03116
18.Pour SvatoplukVít Miloslav-3-11-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holub Petr02Mikyska Radek40
Mróz Roman02Miženko Milan40
Pour Svatopluk04Gregorová Markéta31
Škaloud Martin13Vít Miloslav40
Homolová Martina02   
Šebek Eduard02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:50541:720SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
10-410-4-92301
2.Raček Jan
Brauner Josef
 
 
Stritzko Vojtěch
Hájková Magdalena
 
 
-7-12-10  0302
3.Hollein MartinKůtek Jaroslav-411-68-72303
4.Raček JanHájková Magdalena6-77-783213
5.Brauner JosefKoloc Milan89-1-2-92314
6.Borecká SvětluškaSedlák Tomáš-11107-8-92315
7.Raček JanKůtek Jaroslav-9-612-2 1316
8.Brauner JosefHájková Magdalena-7-4-3  0317
9.Borecká SvětluškaKoloc Milan7-7-810-92318
10.Hollein MartinSedlák Tomáš-2-37-10 1319
11.Brauner JosefKůtek Jaroslav-9-4-5  03110
12.Borecká SvětluškaHájková Magdalena577  30210
13.Hollein MartinKoloc Milan-8-411-4 13211
14.Raček JanStritzko Vojtěch-8-3-9  03212
15.Borecká SvětluškaKůtek Jaroslav-8-7-6  03213
16.Hollein MartinHájková Magdalena-73-4-7 13214
17.Raček JanKoloc Milan-6-3-7  03215
18.Brauner JosefStritzko Vojtěch-6-4-4  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hollein Martin04Kůtek Jaroslav40
Raček Jan13Hájková Magdalena22
Brauner Josef04Koloc Milan40
Borecká Světluška13Sedlák Tomáš20
   Stritzko Vojtěch20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24663:577TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Jiří
Kovařík Pavel
 
 
Vais Jindřich
Horák Milan
 
 
-5-9-6  0301
2.Kovařík Tomáš
Kratochvíl Lukáš
 
 
Kolka Daniel
Píša Martin
 
 
1265  3011
3.Novák JiříHorák Milan-12-849103221
4.Kovařík TomášVais Jindřich-66-68123231
5.Kovařík PavelKolka Daniel10104  3041
6.Kratochvíl LukášPíša Martin247  3051
7.Kovařík TomášHorák Milan-5-867-82352
8.Kovařík PavelVais Jindřich-2-2-3  0353
9.Kratochvíl LukášKolka Daniel683  3063
10.Novák JiříPíša Martin358  3073
11.Kovařík PavelHorák Milan-910-6-9 1374
12.Kratochvíl LukášVais Jindřich886  3084
13.Novák JiříKolka Daniel5-969 3194
14.Kovařík TomášPíša Martin-1010-88432104
15.Kratochvíl LukášHorák Milan949  30114
16.Novák JiříVais Jindřich-99-12-11 13115
17.Kovařík TomášKolka Daniel8-88-8532125
18.Kovařík PavelPíša Martin698  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Jiří31Horák Milan22
Kovařík Tomáš31Vais Jindřich22
Kovařík Pavel22Kolka Daniel04
Kratochvíl Lukáš40Píša Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:družstev
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28622:561TJ Dynamo Nelahozeves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pop Petr
Novotný Petr
 
 
Grigoriadi Roman
Dvořák Zdeněk ml.
 
 
-8-3-10  0301
2.Štibinger Michal
Polách Vojtěch
 
 
Nikolov Kiril
Pilinský Michal
 
 
437  3011
3.Štibinger MichalGrigoriadi Roman346  3021
4.Polách VojtěchDvořák Zdeněk ml.-79-99-22322
5.Novotný PetrNikolov Kiril-9-79893232
6.Pop PetrPilinský Tomáš173  3042
7.Polách VojtěchGrigoriadi Roman-2-3-6  0343
8.Novotný PetrDvořák Zdeněk ml.-8-610-8 1344
9.Pop PetrNikolov Kiril-8668 3154
10.Štibinger MichalPilinský Tomáš2610  3064
11.Novotný PetrGrigoriadi Roman-5-3-5  0365
12.Pop PetrDvořák Zdeněk ml.-9-84-8 1366
13.Štibinger MichalNikolov Kiril-61168 3176
14.Polách VojtěchPilinský Tomáš86-57 3186
15.Pop PetrGrigoriadi Roman-965-4-72387
16.Štibinger MichalDvořák Zdeněk ml.279  3097
17.Polách VojtěchNikolov Kiril9-1026 31107
18.Novotný PetrPilinský Tomáš-96514 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štibinger Michal40Grigoriadi Roman31
Polách Vojtěch22Dvořák Zdeněk ml.31
Novotný Petr22Nikolov Kiril04
Pop Petr22Pilinský Tomáš04
T1 20C T2 20C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy