Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo NelahozevesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:19341:285nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kebrle Jindřich
Koudelka Patrik
 
 
Pokorný Dominik
Vítová Johana
 
 
-7-1097-62301
2.Kebrle JindřichPokorný Dominik-1-20-5  0302
3.Koudelka PatrikVítová Johana124-10-863212
4.Kuchta AdamWO    3022
5.Koudelka PatrikPokorný Dominik-8-7-3  0323
6.Kebrle JindřichWO    3033
7.Kuchta AdamVítová Johana3-9-8-5 1334
8.Koudelka PatrikWO    3044
9.Kuchta AdamPokorný Dominik-3-10-8  0345
10.Kuchta ŠimonVítová Johana-6-66873255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kebrle Jindřich01Pokorný Dominik30
Koudelka Patrik11Vítová Johana12
Kuchta Adam02   
Kuchta Šimon10   
WO30WO03
teplota na zač.utkání 17°C, na konci 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPYVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TŘEBÍZSKÉHO KRALUPYRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu12. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:94:27193:323TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schweizer Tomáš
Hrdlička Michal
 
 
Dvořák Zdeněk ml.
Krojidlo Jan
 
 
-7-5-7  0301
2.Schweizer TomášHnátek Lukáš636  3011
3.Hrdlička MichalDvořák Zdeněk ml.-2-4-6  0312
4.Procházka JanKrojidlo Jan-7-5-5  0313
5.Hartl MatějHnátek Lukáš-1-8-3  0314
6.Schweizer TomášKrojidlo Jan-4-6-12  0315
7.Procházka JanDvořák Zdeněk ml.-4-4-6  0316
8.Hartl MatějKrojidlo Jan-2-7-6  0317
9.Procházka JanHnátek Lukáš-4-6-9  0318
10.Schweizer TomášDvořák Zdeněk ml.-107-2-7 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schweizer Tomáš12Hnátek Lukáš21
Hrdlička Michal01Dvořák Zdeněk ml.30
Procházka Jan03Krojidlo Jan30
Hartl Matěj02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:22353:359nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žitník Samuel
Šťastný Ondřej
 
 
Kopecký Václav
Jablončík Tomáš
 
 
8-911-783210
2.Žitník SamuelKopecký Václav4-876 3120
3.Šťastný OndřejJablončík Tomáš7-6-5-5 1321
4.Lindr FilipKůsová Adéla-348-373231
5.Hurdálek PavelKopecký Václav7-4-8-9 1332
6.Žitník SamuelKůsová Adéla316  3042
7.Lindr FilipJablončík Tomáš-6-1-8  0343
8.Hurdálek PavelKůsová Adéla-8-10-9  0344
9.Lindr FilipKopecký Václav-9410-513254
10.Žitník SamuelJablončík Tomáš-5104-6-62355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Žitník Samuel21Kopecký Václav12
Šťastný Ondřej01Jablončík Tomáš30
Lindr Filip21Kůsová Adéla12
Hurdálek Pavel02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy