Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 14 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo NelahozevesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:21335:362TJ Sokol Všetaty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelka Patrik
Kuchta Adam
 
 
Kopecký Václav
Přibyl Marek
 
 
-97-1-8 1301
2.Kebrle JindřichPřibyl Marek-8-7-9  0302
3.Kuchta ŠimonKopecký Václav109-77 3112
4.Kuchta AdamBartoníčková Lucie996  3022
5.Kuchta ŠimonPřibyl Marek-9-9-7  0323
6.Kebrle JindřichBartoníčková Lucie-7-787-72324
7.Koudelka PatrikKopecký Václav-89-9-11 1325
8.Kuchta ŠimonBartoníčková Lucie10-97-453235
9.Koudelka PatrikPřibyl Marek-8-8-3  0336
10.Kebrle JindřichKopecký Václav9611  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kebrle Jindřich12Přibyl Marek30
Kuchta Šimon21Kopecký Václav12
Kuchta Adam10Bartoníčková Lucie12
Koudelka Patrik02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 14 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LiběchovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2019 16:30 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:16298:278nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítová Johana
Pokorný Dominik
 
 
Trnka Jan
Hrubý Tomáš
 
 
-8888 3110
2.Pokorný DominikHrubý Tomáš244  3020
3.Vítová JohanaTrnka Jan-9-5-6  0321
4.Ryšavý JiříTrnka Václav6-6-6-9 1322
5.Vítová JohanaHrubý Tomáš567  3032
6.Pokorný DominikTrnka Václav2121  3042
7.Ryšavý JiříTrnka Jan-1-6-8  0343
8.Vítová JohanaTrnka Václav7-8-6-9 1344
9.Ryšavý JiříHrubý Tomáš-5-7-9  0345
10.Pokorný DominikTrnka Jan895  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pokorný Dominik30Hrubý Tomáš12
Vítová Johana12Trnka Jan21
Ryšavý Jiří03Trnka Václav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 14 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPYVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TŘEBÍZSKÉHO KRALUPYRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu19. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:87:25178:333TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schweizer Tomáš
Hrdlička Michal
 
 
Šťastný Ondřej
Vítek Adam
 
 
-58-5-9 1301
2.Hrdlička MichalŠťastný Ondřej-3-1-2  0302
3.Schweizer TomášLindr Filip1089  3012
4.Hartl MatějVítek Adam-3-3-5  0313
5.Schweizer Tomᚊťastný Ondřej96-58 3123
6.Hrdlička MichalVítek Adam-1-5-3  0324
7.Hartl MatějLindr Filip-4-6-3  0325
8.Schweizer TomášVítek Adam-6-8-5  0326
9.Hartl MatějŠťastný Ondřej-4-2-4  0327
10.Hrdlička MichalLindr Filip-4-3-1  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrdlička Michal03Šťastný Ondřej21
Schweizer Tomáš21Lindr Filip21
Hartl Matěj03Vítek Adam30

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy