Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo NelahozevesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPYRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:9348:215TJ Dynamo Nelahozeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kebrle Jindřich
Kuchta Adam
 
 
Schweizer Tomáš
Hartl Matěj
 
 
322  3010
2.Koudelka PatrikHrdlička Michal552  3020
3.Kuchta ŠimonSchweizer Tomáš-10610-11-92321
4.Kebrle JindřichHartl Matěj506  3031
5.Kuchta ŠimonHrdlička Michal522  3041
6.Koudelka PatrikHartl Matěj1015  3051
7.Kebrle JindřichSchweizer Tomáš-10-76-6 1352
8.Kuchta ŠimonMareš Jan555  3062
9.Kebrle JindřichHrdlička Michal256  3072
10.Kuchta AdamSchweizer Tomáš-4-77-7 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koudelka Patrik20Hrdlička Michal03
Kuchta Šimon21Schweizer Tomáš30
Kebrle Jindřich21Hartl Matěj02
Kuchta Adam01Mareš Jan01
teplota při zač. utkání 16°C při konci utkání 17°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
16:50Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:6335:169TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lindr Filip
Žitník Samuel
 
 
Pokorný Dominik
Ryšavý Jiří
 
 
596  3010
2.Lindr FilipPokorný Dominik-9-6-10  0311
3.Žitník SamuelRyšavý Jiří681  3021
4.Hurdálek PavelWO    3031
5.Žitník SamuelPokorný Dominik6-8-83-82332
6.Lindr FilipWO    3042
7.Hurdálek PavelRyšavý Jiří754  3052
8.Žitník SamuelWO    3062
9.Hurdálek PavelPokorný Dominik895  3072
10.Lindr FilipRyšavý Jiří686  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lindr Filip11Pokorný Dominik21
Žitník Samuel11Ryšavý Jiří03
Hurdálek Pavel20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace na hřišti TJ KlyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:17303:321TJ Kly

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schamberger Zdeněk
Trnka Jan
 
 
Dvořák Zdeněk ml.
Beneš Pavel
 
 
38-48 3110
2.Schamberger ZdeněkDvořák Zdeněk ml.-7-4-4  0311
3.Trnka JanBeneš Pavel56-59 3121
4.Svoboda OliverSalajka Petr-1-2-4  0322
5.Trnka JanDvořák Zdeněk ml.-109-10-4 1323
6.Schamberger ZdeněkSalajka Petr777  3033
7.Trnka VáclavBeneš Pavel4-9-7873243
8.Trnka JanSalajka Petr8-931 3153
9.Trnka VáclavDvořák Zdeněk ml.-3-2-4  0354
10.Schamberger ZdeněkBeneš Pavel1499  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Schamberger Zdeněk21Dvořák Zdeněk ml.30
Trnka Jan21Beneš Pavel03
Svoboda Oliver01Salajka Petr12
Trnka Václav11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy