Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 9 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlyRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:18387:365TJ Sokol Všetaty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibyl Marek
Bartoníčková Lucie
 
 
Trnka Jan
Schamberger Zdeněk
 
 
-9-10-3  0301
2.Kopecký VáclavTrnka Jan-9-9-8  0302
3.Přibyl MarekSchamberger Zdeněk-5278 3112
4.Kůsová AdélaTrnka Václav717  3022
5.Přibyl MarekTrnka Jan-4-8-8  0323
6.Kopecký VáclavTrnka Václav56-86 3133
7.Kůsová AdélaSchamberger Zdeněk-78-6893243
8.Jablončík TomášTrnka Václav13-11-107143253
9.Kůsová AdélaTrnka Jan-57109 3163
10.Kopecký VáclavHrubý Tomáš6-1311-1163273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kopecký Václav21Trnka Jan21
Přibyl Marek11Schamberger Zdeněk02
Kůsová Adéla30Trnka Václav03
Jablončík Tomáš10Hrubý Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 9 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala v NeratovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
408:0Konec
utkání
462:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:12362:296TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krojidlo Jan
Dvořák Zdeněk ml.
 
 
Kovařík Tomáš
Lindr Filip
 
 
-4484 3110
2.Dvořák Zdeněk ml.Lindr Filip267  3020
3.Krojidlo JanHurdálek Pavel378  3030
4.Hnátek Lukᚎitník Samuel-4-156-8 1331
5.Krojidlo JanŠťastný Ondřej734  3041
6.Dvořák Zdeněk ml.Kovařík Tomáš-8-9-3  0342
7.Hnátek LukášHurdálek Pavel-78-5773252
8.Krojidlo JanKovařík Tomáš10-11-913-82353
9.Hnátek Lukᚊťastný Ondřej9119  3063
10.Dvořák Zdeněk ml.Hurdálek Pavel157  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořák Zdeněk ml.21Lindr Filip01
Krojidlo Jan21Hurdálek Pavel03
Hnátek Lukáš21Žitník Samuel10
   Šťastný Ondřej02
   Kovařík Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 9 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SokolovnaRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 16:30 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:15314:264SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Dominik
Vítová Johana
 
 
Schweizer Tomáš
Procházka Jan
 
 
-11126 3110
2.Pokorný DominikHartl Matěj261  3020
3.Vítová JohanaSchweizer Tomáš-3-10-8  0321
4.Ryšavý JiříProcházka Jan-12-910-5 1322
5.Vítová JohanaHartl Matěj863  3032
6.Pokorný DominikProcházka Jan163  3042
7.Ryšavý JiříSchweizer Tomáš-7-3-3  0343
8.Vítová JohanaProcházka Jan724  3053
9.Ryšavý JiříHartl Matěj-3-7-9  0354
10.Pokorný DominikSchweizer Tomáš-568-7113264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pokorný Dominik30Hartl Matěj12
Vítová Johana21Schweizer Tomáš21
Ryšavý Jiří03Procházka Jan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy