Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00, Tram 24, 56, bus Kloboučnická 124, 139, 188Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35464:528TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černoch Jan
Kucharčík Jan
 
 
Kočvara Vlastimil
Obraz Martin
 
 
-10-995-62301
2.Veselý Vojtěch
Zámyslický Jaroslav
 
 
Pour Tomáš
Provazník Petr
 
 
112-7-793211
3.Zámyslický JaroslavPour Tomáš-5-1111-7 1312
4.Veselý VojtěchProvazník Petr-9-788-42313
5.Kucharčík JanKočvara Vlastimil-4-10-6  0314
6.Černoch JanStehlík Martin-96-12-9 1315
7.Veselý VojtěchPour Tomáš-5-9-5  0316
8.Kucharčík JanProvazník Petr-8-8-9  0317
9.Černoch JanKočvara Vlastimil63-97 3127
10.Zámyslický JaroslavStehlík Martin-12-6-7  0328
11.Kucharčík JanPour Tomáš-9-78-6 1329
12.Černoch JanProvazník Petr9-67-593239
13.Zámyslický JaroslavKočvara Vlastimil96-8-3-823310
14.Veselý VojtěchStehlík Martin         
15.Černoch JanPour Tomáš         
16.Zámyslický JaroslavProvazník Petr         
17.Veselý VojtěchKočvara Vlastimil         
18.Kucharčík JanStehlík Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zámyslický Jaroslav03Pour Tomáš30
Veselý Vojtěch02Provazník Petr21
Kucharčík Jan03Kočvara Vlastimil21
Černoch Jan21Stehlík Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26577:502TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 
Juhasz Martin
Marat Filip
 
 
66-7-263210
2.Branžovský Milan
Kratochvíl Karel
 
 
Remunda Alexandros Matheos
Rochowanski Jan
 
 
-8-9-9  0311
3.Hudek TomášJuhasz Martin4128  3021
4.Branžovský MilanMarat Filip566  3031
5.Kratochvíl KarelRemunda Alexandros Matheos911-77 3141
6.Kárník TomášRochowanski Jan4-3-9-6 1342
7.Branžovský MilanJuhasz Martin-810-6-7 1343
8.Kratochvíl KarelMarat Filip-6-9-9  0344
9.Kárník TomášRemunda Alexandros Matheos5-1147 3154
10.Hudek TomášRochowanski Jan-7-710-2 1355
11.Kratochvíl KarelJuhasz Martin58-8-4-72356
12.Kárník TomášMarat Filip263  3066
13.Hudek TomášRemunda Alexandros Matheos43-104 3176
14.Branžovský MilanRochowanski Jan-1074-783286
15.Kárník TomášJuhasz Martin6-763 3196
16.Hudek TomášMarat Filip566  30106
17.Branžovský MilanRemunda Alexandros Matheos2    10  
18.Kratochvíl KarelRochowanski Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hudek Tomáš31Juhasz Martin22
Branžovský Milan21Marat Filip13
Kratochvíl Karel12Remunda Alexandros Matheos03
Kárník Tomáš31Rochowanski Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:33493:526TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balák Pavel
Šimáček Milan
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
568  3010
2.Nejedlý Pavel
Svoboda Robert
 
 
Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
55-6-863220
3.Šimáček MilanFlekač Tomáš-79-97-92321
4.Svoboda RobertČerný Martin-9644 3131
5.Nejedlý PavelDuchoslav Petr-4-117-10 1332
6.Balák PavelForgáč Andrej-967-8-82333
7.Svoboda RobertFlekač Tomáš-9-8-6  0334
8.Nejedlý PavelČerný Martin-7-8-8  0335
9.Balák PavelDuchoslav Petr-6-47-11 1336
10.Šimáček MilanForgáč Andrej877  3046
11.Nejedlý PavelFlekač Tomáš-8-5-3  0347
12.Balák PavelČerný Martin899  3057
13.Šimáček MilanDuchoslav Petr-6-6-6  0358
14.Svoboda RobertForgáč Andrej10-116-7-82359
15.Balák PavelFlekač Tomáš-5-2-7  03510
16.Šimáček MilanČerný Martin         
17.Svoboda RobertDuchoslav Petr         
18.Nejedlý PavelForgáč Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimáček Milan12Flekač Tomáš40
Svoboda Robert12Černý Martin12
Nejedlý Pavel03Duchoslav Petr30
Balák Pavel13Forgáč Andrej21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:Krenk Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Kremla Tomáš
Datum dle rozpisu12. 03. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35452:522TJ Orion Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kremla Tomáš
Kohout Radek
 
 
Hyršl Ondřej
Šmatlák Jiří
 
 
-7-6-10  0301
2.Čihák Josef st.
Krenk Tomáš
 
 
Šilhánek Luděk
Rucký Přemysl
 
 
-9-6810-62302
3.Jiroušek PavelRucký Přemysl-9-10-9  0303
4.Kohout RadekHyršl Ondřej-8-9-7  0304
5.Čihák Josef st.Šilhánek Luděk-8-7-4  0305
6.Kremla Tomᚊmatlák Jiří-6-85-5 1306
7.Kohout RadekRucký Přemysl-4-584-82307
8.Čihák Josef st.Hyršl Ondřej-10109-583217
9.Kremla Tomᚊilhánek Luděk-9-108763227
10.Jiroušek PavelŠmatlák Jiří-7-138-8 1328
11.Krenk TomášRucký Přemysl-910-6-7 1329
12.Kremla TomášHyršl Ondřej8-769 3139
13.Jiroušek PavelŠilhánek Luděk-9-8-14  03310
14.Kohout RadekŠmatlák Jiří         
15.Kremla TomášRucký Přemysl         
16.Jiroušek PavelHyršl Ondřej         
17.Kohout RadekŠilhánek Luděk         
18.Krenk Tomᚊmatlák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jiroušek Pavel03Rucký Přemysl30
Kohout Radek02Hyršl Ondřej12
Čihák Josef st.11Šilhánek Luděk21
Kremla Tomáš21Šmatlák Jiří20
Krenk Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20575:497PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Ploc Marek
 
 
Tichý Dominik
Hruška Jan
 
 
869  3010
2.Němeček Jiří
Tůma Michal
 
 
Kára Petr
Přáda Jaroslav
 
 
-68-7863220
3.Ploc MarekHruška Jan-105-11-7 1321
4.Tůma MichalTichý Dominik6-787 3131
5.Němeček JiříPřáda Jaroslav-868-993241
6.Rys VilémKára Petr8107  3051
7.Tůma MichalHruška Jan466  3061
8.Němeček JiříTichý Dominik8-11-94-82362
9.Rys VilémPřáda Jaroslav978  3072
10.Ploc MarekKára Petr-13987 3182
11.Němeček JiříHruška Jan789  3092
12.Rys VilémTichý Dominik10-98-9-82393
13.Ploc MarekPřáda Jaroslav-10-109-8 1394
14.Tůma MichalKára Petr-87-98532104
15.Rys VilémHruška Jan         
16.Ploc MarekTichý Dominik         
17.Tůma MichalPřáda Jaroslav         
18.Němeček JiříKára Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ploc Marek12Hruška Jan12
Tůma Michal30Tichý Dominik21
Němeček Jiří21Přáda Jaroslav12
Rys Vilém21Kára Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31636:603AC Sparta Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martiška Jan
Červenka Jan
 
 
Matějka Zdeněk
Vu Duy Tiep
 
 
24-46 3110
2.Sochor Adam
Skopec Daniel
 
 
Zunt Zdeněk
Blažek Jan
 
 
-13-9-3  0311
3.Červenka JanVu Duy Tiep-12-6-8  0312
4.Skopec DanielZunt Zdeněk11-4-109-72313
5.Martiška JanMatějka Zdeněk5-662 3123
6.Sochor AdamBlažek Jan58-66 3133
7.Skopec DanielVu Duy Tiep9-9-10-7 1334
8.Martiška JanZunt Zdeněk8-676 3144
9.Sochor AdamMatějka Zdeněk78-96 3154
10.Červenka JanBlažek Jan6-7-9-2 1355
11.Martiška JanVu Duy Tiep369  3065
12.Sochor AdamZunt Zdeněk-49-10-5 1366
13.Červenka JanMatějka Zdeněk948  3076
14.Skopec DanielBlažek Jan10-797 3186
15.Sochor AdamVu Duy Tiep-8-97783296
16.Červenka JanZunt Zdeněk-88-5-10 1397
17.Skopec DanielMatějka Zdeněk-8163-9732107
18.Martiška JanBlažek Jan-726  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červenka Jan13Vu Duy Tiep22
Skopec Daniel22Zunt Zdeněk31
Martiška Jan30Matějka Zdeněk04
Sochor Adam31Blažek Jan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS