Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:38632:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadilová Jitka
Počta Tomáš
 
 
Benák Jan
Benák Vít
 
 
7-8107 3110
2.Němec Filip
Prokopenko Oleg
 
 
Benák Libor
Kadlec Tomáš
 
 
6105  3020
3.Němec FilipBenák Jan1065  3030
4.Prokopenko OlegBenák Vít-976-8-92331
5.Ducháček JosefKadlec Tomáš-94-4-3 1332
6.Počta TomášBenák Libor-6-78973242
7.Prokopenko OlegBenák Jan5-10-7783252
8.Ducháček JosefBenák Vít-10-8-8  0353
9.Počta TomášKadlec Tomáš10-129-1063263
10.Němec FilipBenák Libor-9-9-4  0364
11.Ducháček JosefBenák Jan6-635 3174
12.Počta TomášBenák Vít4-7-2663284
13.Němec FilipKadlec Tomáš-10-10-9  0385
14.Prokopenko OlegBenák Libor-5-79-9 1386
15.Počta TomášBenák Jan12-46 3196
16.Němec FilipBenák Vít-8-9-9  0397
17.Prokopenko OlegKadlec Tomáš-7-9-6  0398
18.Ducháček JosefBenák Libor-8-5-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němec Filip13Benák Jan04
Prokopenko Oleg13Benák Vít31
Ducháček Josef13Kadlec Tomáš31
Počta Tomáš40Benák Libor31



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31609:612TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírovec Martin
Merhaut Jaroslav
 
 
Motyčka Oldřich
Votípka Emanuel
 
 
-8456 3110
2.Semrád Martin
Klempířová Jiřina
 
 
Haralík Stanislav
Pištora Josef
 
 
-11-9-0  0311
3.Jírovec MartinPištora Josef-9-107893221
4.Semrád MartinVotípka Emanuel6-4-310113231
5.Klempířová JiřinaHaralík Stanislav-55-3-6 1332
6.Merhaut JaroslavMotyčka Oldřich712-45 3142
7.Semrád MartinPištora Josef-67-5-4 1343
8.Klempířová JiřinaVotípka Emanuel-9-8-7  0344
9.Merhaut JaroslavHaralík Stanislav467  3054
10.Jírovec MartinMotyčka Oldřich-8-810-11 1355
11.Klempířová JiřinaPištora Josef-49-8-7 1356
12.Merhaut JaroslavVotípka Emanuel597  3066
13.Jírovec MartinHaralík Stanislav-118-43-42367
14.Semrád MartinMotyčka Oldřich107-14 3177
15.Merhaut JaroslavPištora Josef10148  3087
16.Jírovec MartinVotípka Emanuel53-88 3197
17.Semrád MartinHaralík Stanislav-6-7710832107
18.Klempířová JiřinaMotyčka Oldřich-6-6-4  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírovec Martin22Pištora Josef22
Semrád Martin31Votípka Emanuel13
Klempířová Jiřina03Haralík Stanislav22
Merhaut Jaroslav40Motyčka Oldřich12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1024:38524:606TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Vladimír
Pecka Milan
 
 
Hondlík Josef
Gomola Jan
 
 
57-85 3110
2.Matoušek Jan
Hozman Bohumil
 
 
Müller Radek
Navrátil Jiří
 
 
-8-6-5  0311
3.Matoušek JanNavrátil Jiří-10-9-8  0312
4.Pecka MilanGomola Jan-5-6-1  0313
5.Hozman BohumilMüller Radek8-6-8883223
6.Sedláček VladimírHondlík Josef888  3033
7.Pecka MilanNavrátil Jiří-9-6-7  0334
8.Hozman BohumilGomola Jan-6-8-6  0335
9.Sedláček VladimírMüller Radek9-879 3145
10.Matoušek JanHondlík Josef-5-6-7  0346
11.Hozman BohumilNavrátil Jiří10-9-10-2 1347
12.Sedláček VladimírGomola Jan888  3057
13.Matoušek JanMüller Radek-5-6-7  0358
14.Pecka MilanHondlík Josef98-9-10113268
15.Sedláček VladimírNavrátil Jiří-569-823278
16.Matoušek JanGomola Jan9-9-106-52379
17.Pecka MilanMüller Radek-1-7-6  03710
18.Hozman BohumilHondlík Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušek Jan04Navrátil Jiří31
Pecka Milan13Gomola Jan31
Hozman Bohumil12Müller Radek22
Sedláček Vladimír40Hondlík Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2019 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35634:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajbar Michal
Havazík Ondřej
 
 
Sladovník Daniel
Rybář Martin
 
 
4-7-12-5 1301
2.Kubový Jan
Bartošek Jan
 
 
Kafuněk David
Kala Petr
 
 
899  3011
3.Kubový JanSladovník Daniel-8-8-8  0312
4.Bartošek JanKafuněk David6-1-4-13 1313
5.Vajbar MichalRybář Martin996  3023
6.Havazík OndřejKala Petr6-11910 3133
7.Bartošek JanSladovník Daniel-65107 3143
8.Vajbar MichalKafuněk David733  3053
9.Havazík OndřejRybář Martin116-77 3163
10.Kubový JanKala Petr-10-7-6  0364
11.Vajbar MichalSladovník Daniel-11-8-4  0365
12.Havazík OndřejKafuněk David-98-9-9 1366
13.Kubový JanRybář Martin-7-2-9  0367
14.Bartošek JanKala Petr810-7-773277
15.Havazík OndřejSladovník Daniel7-688 3187
16.Kubový JanKafuněk David-11-9-7  0388
17.Bartošek JanRybář Martin12-148-7-82389
18.Vajbar MichalKala Petr-9-86473299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubový Jan04Sladovník Daniel22
Bartošek Jan22Kafuněk David31
Vajbar Michal31Rybář Martin22
Havazík Ondřej31Kala Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:34559:589Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahrádka David
Sklenář Ondřej
 
 
Maršík Richard
Kadavý Vladimír
 
 
-6879 3110
2.Pospíšil David
Bohumský Petr
 
 
Vomlel Lukáš
Polcar Vojtěch
 
 
765  3020
3.Bohumský PetrMaršík Richard7-8-4-9 1321
4.Zahrádka DavidBrož Pavel86-67 3131
5.Sklenář OndřejPolcar Vojtěch-3-7-4  0332
6.Pospíšil DavidVomlel Lukáš644  3042
7.Zahrádka DavidMaršík Richard-610-5-9 1343
8.Sklenář OndřejBrož Pavel5-4-88-92344
9.Pospíšil DavidPolcar Vojtěch-6-9-9  0345
10.Bohumský PetrVomlel Lukáš948  3055
11.Sklenář OndřejMaršík Richard-1-4-7  0356
12.Pospíšil DavidBrož Pavel-9-7-7  0357
13.Bohumský PetrPolcar Vojtěch7-6153 3167
14.Zahrádka DavidKadavý Vladimír66-012 3177
15.Pospíšil DavidMaršík Richard1047  3087
16.Bohumský PetrBrož Pavel-9-7-9  0388
17.Zahrádka DavidPolcar Vojtěch7-5-69-102389
18.Sklenář OndřejKadavý Vladimír-5-5-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bohumský Petr22Maršík Richard31
Zahrádka David22Brož Pavel31
Sklenář Ondřej04Polcar Vojtěch31
Pospíšil David22Vomlel Lukáš02
   Kadavý Vladimír11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36633:627TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocábek Pavel
Hrabě Václav
 
 
Jež Dominik
Rousek Tomáš
 
 
685  3010
2.Kačaba Vojtěch
Brettschneider Zdeněk
 
 
Vaňásek Jiří
Vaňásek Jiří ml.
 
 
-786-9-82311
3.Kačaba VojtěchVaňásek Jiří12-9-8-12 1312
4.Kocábek PavelJež Dominik68-48 3122
5.Brettschneider ZdeněkRousek Tomáš-8-9-9  0323
6.Srnka JanVojáček Miloš977  3033
7.Kocábek PavelVaňásek Jiří-84-7-8 1334
8.Brettschneider ZdeněkJež Dominik-989-8-102335
9.Srnka JanRousek Tomáš92-77 3145
10.Kačaba VojtěchVojáček Miloš-8-6-7  0346
11.Brettschneider ZdeněkVaňásek Jiří-11-5-6  0347
12.Srnka JanJež Dominik-5368 3157
13.Kačaba VojtěchRousek Tomáš888  3067
14.Kocábek PavelVojáček Miloš-889-883277
15.Srnka JanVaňásek Jiří-7-8-8  0378
16.Kačaba VojtěchJež Dominik-84-96-92379
17.Kocábek PavelRousek Tomáš7-676 3189
18.Brettschneider ZdeněkVojáček Miloš-6-7-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačaba Vojtěch13Vaňásek Jiří40
Kocábek Pavel31Jež Dominik22
Brettschneider Zdeněk04Rousek Tomáš13
Srnka Jan31Vojáček Miloš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS