Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:36597:642Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vedral František
Vorel Martin
 
 
Rychlý Tomáš
Mirovský Ondřej
 
 
9-88-10103210
2.Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
Polcar Vojtěch
Kouba Jan
 
 
1094  3020
3.Hofman JaroslavPolcar Vojtěch9-9-79103230
4.Vedral FrantišekRychlý Tomáš9-88-9-102331
5.Vorel MartinMirovský Ondřej8-10-8-9 1332
6.Švec OndřejKouba Jan-897-7-62333
7.Vedral FrantišekPolcar Vojtěch8-7-6-7 1334
8.Vorel MartinRychlý Tomáš-810-9-8 1335
9.Švec OndřejMirovský Ondřej5166  3045
10.Hofman JaroslavKouba Jan9-8-910-62346
11.Vorel MartinPolcar Vojtěch-10-4-10  0347
12.Švec OndřejRychlý Tomáš-766-7-92348
13.Hofman JaroslavMirovský Ondřej8-79-6-52349
14.Vedral FrantišekKouba Jan10-810-993259
15.Švec OndřejPolcar Vojtěch-6-3-7  03510
16.Hofman JaroslavRychlý Tomáš         
17.Vedral FrantišekMirovský Ondřej         
18.Vorel MartinKouba Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jaroslav12Polcar Vojtěch31
Vedral František12Rychlý Tomáš30
Vorel Martin03Mirovský Ondřej21
Švec Ondřej13Kouba Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Brothánek Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:631:25549:511TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
Bialas Filip
Daníček Adam
 
 
87-89 3110
2.Brothánek Jan
Fexa Martin
 
 
Šimeček Jan
Kotlorz Lukáš
 
 
5-8126 3120
3.Brothánek JanBialas Filip1278  3030
4.Raiser DanDaníček Adam-59-81573240
5.Pospíšil JanŠimeček Jan9710  3050
6.Fexa MartinKotlorz Lukáš545  3060
7.Raiser DanBialas Filip-8-15-9  0361
8.Pospíšil JanDaníček Adam-9-7-7  0362
9.Fexa MartinŠimeček Jan-9-63-10 1363
10.Brothánek JanKotlorz Lukáš467  3073
11.Pospíšil JanBialas Filip-9-5-7  0374
12.Fexa MartinDaníček Adam3103  3084
13.Brothánek JanŠimeček Jan-12-4-6  0385
14.Raiser DanKotlorz Lukáš-3-6-11  0386
15.Fexa MartinBialas Filip-899-683296
16.Brothánek JanDaníček Adam10-761 31106
17.Raiser DanŠimeček Jan         
18.Pospíšil JanKotlorz Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brothánek Jan31Bialas Filip22
Raiser Dan12Daníček Adam13
Pospíšil Jan12Šimeček Jan21
Fexa Martin31Kotlorz Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38627:652TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Milan
Fišer Martin
 
 
Abrahám Petr
Krejsa Josef
 
 
-987-1063210
2.Tůma Ladislav
Fišer Petr
 
 
Jamrich Robert
Huleš Jiří
 
 
-987-10-42311
3.Lipták MilanJamrich Robert414-7-9103221
4.Tůma LadislavAbrahám Petr-6412-783231
5.Fišer PetrHuleš Jiří-4899 3141
6.Fišer MartinKrejsa Josef-9878 3151
7.Tůma LadislavJamrich Robert-9-86-7 1352
8.Fišer PetrAbrahám Petr-6-6-10  0353
9.Fišer MartinHuleš Jiří7-810-8-82354
10.Lipták MilanKrejsa Josef846  3064
11.Fišer PetrJamrich Robert10-7-10-2 1365
12.Fišer MartinAbrahám Petr-10-6-4  0366
13.Lipták MilanHuleš Jiří6-9-8-6 1367
14.Tůma LadislavKrejsa Josef687  3077
15.Fišer MartinJamrich Robert-9-7-6  0378
16.Lipták MilanAbrahám Petr-97-8-7 1379
17.Tůma LadislavHuleš Jiří-77-8-9 13710
18.Fišer PetrKrejsa Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipták Milan22Jamrich Robert31
Tůma Ladislav22Abrahám Petr31
Fišer Petr12Huleš Jiří31
Fišer Martin13Krejsa Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Šprongl Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2019 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14481:322TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křehnáč Milan
Kaděrka Rudolf
 
 
Kočí Štěpán
Sochor David
 
 
-6697 3110
2.Rejent Štěpán
Šprongl Jaroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Křehnáč MilanDlask Marek82-73 3130
4.Rejent ŠtěpánSochor David567  3040
5.Šprongl JaroslavKočí Štěpán-131479 3150
6.Kaděrka RudolfWO    3060
7.Rejent ŠtěpánDlask Marek945  3070
8.Šprongl JaroslavSochor David-7-76-5 1371
9.Kaděrka RudolfKočí Štěpán10-9-2673281
10.Křehnáč MilanWO    3091
11.Šprongl JaroslavDlask Marek-6-910-5 1392
12.Kaděrka RudolfSochor David36-10-9-52393
13.Křehnáč MilanKočí Štěpán527  30103
14.Rejent ŠtěpánWO    30  
15.Kaděrka RudolfDlask Marek         
16.Křehnáč MilanSochor David         
17.Rejent ŠtěpánKočí Štěpán         
18.Šprongl Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křehnáč Milan20Dlask Marek12
Rejent Štěpán20Sochor David21
Šprongl Jaroslav12Kočí Štěpán03
Kaděrka Rudolf11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:21511:360TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
Duchoslav Petr
Štencek Jiří
 
 
65-5-653210
2.Seliverstkin Mikhail
Herrmann Vít
 
 

 
 
WO    3020
3.Herrmann VítDuchoslav Petr-7-12-5  0321
4.Čečák MilanŠtencek Jiří-9-7-8  0322
5.Lipták OndřejKotrč Pavel145  3032
6.Seliverstkin MikhailWO    3042
7.Čečák MilanDuchoslav Petr-8-12-4  0343
8.Lipták OndřejŠtencek Jiří-613-12-6 1344
9.Seliverstkin MikhailKotrč Pavel174  3054
10.Herrmann VítWO    3064
11.Lipták OndřejDuchoslav Petr-58-8-6 1365
12.Seliverstkin MikhailŠtencek Jiří573  3075
13.Herrmann VítKotrč Pavel658  3085
14.Čečák MilanWO    3095
15.Seliverstkin MikhailDuchoslav Petr-5-5-12  0396
16.Herrmann VítŠtencek Jiří6-6810 31106
17.Čečák MilanKotrč Pavel549  30  
18.Lipták OndřejWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Herrmann Vít21Duchoslav Petr40
Čečák Milan02Štencek Jiří22
Lipták Ondřej12Kotrč Pavel03
Seliverstkin Mikhail21   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS