Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1039:40746:735SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Zdeněk
Pícha David
 
 
Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
-62-58-62301
2.Laube Petr
Matuška František
 
 
Poledne Jan
Nacher Patrik
 
 
-977-983211
3.Laube PetrAdášek Jan69-99 3121
4.Pícha DavidPoledne Jan8-9-19-72322
5.Pecka ZdeněkBajtler Martin-9-101111-52323
6.Matuška FrantišekNacher Patrik77-7-983233
7.Pícha DavidAdášek Jan9-9-9-8 1334
8.Pecka ZdeněkPoledne Jan11-95-7-82335
9.Matuška FrantišekBajtler Martin-95-2453245
10.Laube PetrNacher Patrik-9-855-92346
11.Pecka ZdeněkAdášek Jan911-5-5-72347
12.Matuška FrantišekPoledne Jan7-94-10-92348
13.Laube PetrBajtler Martin856  3058
14.Pícha DavidNacher Patrik-117-8873268
15.Matuška FrantišekAdášek Jan-78-6-6 1369
16.Laube PetrPoledne Jan13-1088 3179
17.Pícha DavidBajtler Martin78-9-9-623710
18.Pecka ZdeněkNacher Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laube Petr31Adášek Jan31
Pícha David13Poledne Jan31
Pecka Zdeněk03Bajtler Martin22
Matuška František22Nacher Patrik12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34639:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrych Jiří
Dlouhý Karel
 
 
Kruchina Jiří
Kobras Ludvík
 
 
-111047 3110
2.Kačinetz Alan
Fabian Jiří
 
 
Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
-8-8-9  0311
3.Dlouhý KarelDyršmíd Milan-5-89-9 1312
4.Ulrych JiříPešek Miroslav794  3022
5.Fabian JiříKruchina Jiří3-8-99-82323
6.Kačinetz AlanKobras Ludvík7-9-10-9 1324
7.Ulrych JiříDyršmíd Milan6812  3034
8.Fabian JiříPešek Miroslav116-99 3144
9.Kačinetz AlanKruchina Jiří10104  3054
10.Dlouhý KarelKobras Ludvík3-4-6-12 1355
11.Fabian JiříDyršmíd Milan8-89-983265
12.Kačinetz AlanPešek Miroslav799  3075
13.Dlouhý KarelKruchina Jiří-8-5-5  0376
14.Ulrych JiříKobras Ludvík54-6-893286
15.Kačinetz AlanDyršmíd Milan-8-86-1 1387
16.Dlouhý KarelPešek Miroslav-7-7-7  0388
17.Ulrych JiříKruchina Jiří78-1011 3198
18.Fabian JiříKobras Ludvík-9-9-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Karel04Dyršmíd Milan22
Ulrych Jiří40Pešek Miroslav13
Fabian Jiří22Kruchina Jiří22
Kačinetz Alan22Kobras Ludvík31
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:36626:651TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lüder Jan
Karpíšek Ondřej
 
 
Veselý Filip
Pína Jan
 
 
-7711-8-32301
2.Obraz Martin
Provazník Lukáš
 
 
Pekárek Václav
Železný Miroslav
 
 
9-98-9-82302
3.Lüder JanŽelezný Miroslav10910  3012
4.Provazník LukášVeselý Filip-12-10-11  0313
5.Obraz MartinPekárek Václav8814  3023
6.Karpíšek OndřejPína Jan6-969 3133
7.Provazník Lukᚎelezný Miroslav-8-7-3  0334
8.Obraz MartinVeselý Filip-9868 3144
9.Karpíšek OndřejPekárek Václav11-117-5-52345
10.Lüder JanPína Jan-9103-863255
11.Obraz MartinŽelezný Miroslav9-16-8-8 1356
12.Karpíšek OndřejVeselý Filip-15-126-122357
13.Lüder JanPekárek Václav-1049-1163267
14.Provazník LukášPína Jan8-9-9-10 1368
15.Karpíšek OndřejŽelezný Miroslav-10-6-5  0369
16.Lüder JanVeselý Filip8-5-3-9 13610
17.Provazník LukášPekárek Václav         
18.Obraz MartinPína Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lüder Jan31Železný Miroslav31
Provazník Lukáš03Veselý Filip31
Obraz Martin21Pekárek Václav12
Karpíšek Ondřej13Pína Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
Stejskal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13472:356TJ Sokol Žižkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Tomáš
Meline Jéróme
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
-37-78-152301
2.Ako David
Fišer Josef
 
 
Traxler Jan
Smrkovský Petr
 
 
945  3011
3.Meline JérómeSmrkovský Petr759  3021
4.Fišer JosefBoštíková Věra115-96 3131
5.Stejskal TomášTraxler Jan4-837 3141
6.Ako DavidMarko Jiří918  3051
7.Fišer JosefSmrkovský Petr8-7-4-9 1352
8.Stejskal TomášBoštíková Věra-147-7533262
9.Ako DavidTraxler Jan782  3072
10.Meline JérómeMarko Jiří439  3082
11.Stejskal TomášSmrkovský Petr-993-653292
12.Ako DavidBoštíková Věra6-996 31102
13.Meline JérómeTraxler Jan         
14.Fišer JosefMarko Jiří         
15.Ako DavidSmrkovský Petr         
16.Meline JérómeBoštíková Věra         
17.Fišer JosefTraxler Jan         
18.Stejskal TomášMarko Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Meline Jéróme20Smrkovský Petr12
Fišer Josef11Boštíková Věra03
Stejskal Tomáš30Traxler Jan02
Ako David30Marko Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:Pout
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:31267:391Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluska Oleh
Svoboda Igor
 
 
Cihlář Matěj
Kouba Jan
 
 
-3-3-5  0301
2.Brettschneider Zdeněk
Pour Lukáš
 
 
Domnosil Tomáš
Kadavý Ondřej
 
 
-5-7-5  0302
3.Svoboda IgorCihlář Matěj-6-7-5  0303
4.Brettschneider ZdeněkKouba Jan-78-8-7 1304
5.Pour LukášDomnosil Tomáš-6-6-10  0305
6.Pluska OlehKadavý Ondřej-8-5-7  0306
7.Brettschneider ZdeněkCihlář Matěj-89-4-8 1307
8.Pour LukášKouba Jan-7-7-7  0308
9.Pluska OlehDomnosil Tomáš-7879 3118
10.Svoboda IgorKadavý Ondřej-7-11-13  0319
11.Pour LukášCihlář Matěj-11-4-8  03110
12.Pluska OlehKouba Jan         
13.Svoboda IgorDomnosil Tomáš         
14.Brettschneider ZdeněkKadavý Ondřej         
15.Pluska OlehCihlář Matěj         
16.Svoboda IgorKouba Jan         
17.Brettschneider ZdeněkDomnosil Tomáš         
18.Pour LukášKadavý Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Igor02Cihlář Matěj30
Brettschneider Zdeněk02Kouba Jan20
Pour Lukáš03Domnosil Tomáš11
Pluska Oleh11Kadavý Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:36700:659AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flídr Josef
Schauer Patrik
 
 
Chalupa Jaroslav
Sochor David
 
 
624  3010
2.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Dlask Marek
Jankovec Jiří
 
 
WO    3020
3.Pospíšil AloisChalupa Jaroslav-7109-8-102321
4.Schauer PatrikDlask Marek7-939 3131
5.Arsenjev PetrJankovec Jiří-10-410-8 1332
6.Flídr JosefSochor David7-99-1233242
7.Schauer PatrikChalupa Jaroslav-7-10710-62343
8.Arsenjev PetrDlask Marek105-12-8-72344
9.Flídr JosefJankovec Jiří-63-108-62345
10.Pospíšil AloisSochor David-7-8-8  0346
11.Arsenjev PetrChalupa Jaroslav-6-996-22347
12.Flídr JosefDlask Marek-10121210 3157
13.Pospíšil AloisJankovec Jiří5-8-6-6 1358
14.Schauer PatrikSochor David-9975 3168
15.Flídr JosefChalupa Jaroslav-81076 3178
16.Pospíšil AloisDlask Marek-69-7-9 1379
17.Schauer PatrikJankovec Jiří994  3089
18.Arsenjev PetrSochor David-10-5-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pospíšil Alois04Chalupa Jaroslav31
Schauer Patrik31Dlask Marek22
Arsenjev Petr04Jankovec Jiří31
Flídr Josef31Sochor David22
WO10WO01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS