Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Domnosil Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:25579:533Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouba Jan
Cihlář Matěj
 
 
Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
1079  3010
2.Domnosil Tomáš
Chaloupek Petr
 
 
Havel Jiří
Botek Radomír
 
 
104-106 3120
3.Domnosil TomášAdášek Jan-5-8-8  0321
4.Chaloupek PetrHavel Jiří-68-7-6 1322
5.Kouba JanBajtler Martin-7-294-92323
6.Cihlář MatějBotek Radomír11-989 3133
7.Chaloupek PetrAdášek Jan-8-3-7  0334
8.Kouba JanHavel Jiří7710  3044
9.Cihlář MatějBajtler Martin3812  3054
10.Domnosil TomášBotek Radomír-8-10-2  0355
11.Kouba JanAdášek Jan58-85 3165
12.Cihlář MatějHavel Jiří839  3075
13.Domnosil TomášBajtler Martin594  3085
14.Chaloupek PetrBotek Radomír-66-5-6 1386
15.Cihlář MatějAdášek Jan59-8-9-92387
16.Domnosil TomášHavel Jiří766  3097
17.Chaloupek PetrBajtler Martin-86103 31107
18.Kouba JanBotek Radomír645  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Domnosil Tomáš22Adášek Jan31
Chaloupek Petr13Havel Jiří13
Kouba Jan21Bajtler Martin13
Cihlář Matěj31Botek Radomír21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25640:580AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlask Marek
Handlová Natálie
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
7810  3010
2.Šusta Petr
Sochor David
 
 
Traxler Jan
Smrkovský Petr
 
 
7-8910 3120
3.Sochor DavidSmrkovský Petr535  3030
4.Handlová NatálieTraxler Jan98-179 3140
5.Šusta PetrMarko Jiří-898-12-122341
6.Dlask MarekBoštíková Věra-98-63-92342
7.Handlová NatálieSmrkovský Petr-9-11914-82343
8.Šusta PetrTraxler Jan10-11-9-3 1344
9.Dlask MarekMarko Jiří9-10-10793254
10.Sochor DavidBoštíková Věra7-1147 3164
11.Šusta PetrSmrkovský Petr-6-6-8  0365
12.Dlask MarekTraxler Jan-9999 3175
13.Sochor DavidMarko Jiří-6547 3185
14.Handlová NatálieBoštíková Věra9-995 3195
15.Dlask MarekSmrkovský Petr-99-99532105
16.Sochor DavidTraxler Jan         
17.Handlová NatálieMarko Jiří         
18.Šusta PetrBoštíková Věra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sochor David30Smrkovský Petr22
Handlová Natálie21Traxler Jan12
Šusta Petr03Marko Jiří12
Dlask Marek31Boštíková Věra12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31338:411TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Helcl Daniel
 
 
Veselý Filip
Baier Miroslav
 
 
-14-10-6  0301
2.Flídr Josef
Schauer Patrik
 
 
Pekárek Václav
Pína Jan
 
 
7-863 3111
3.Schauer PatrikBaier Miroslav-8-7-7  0312
4.Bratka ArnoštPekárek Václav-1086-10-92313
5.Helcl DanielVeselý Filip8-9-8-7 1314
6.Flídr JosefPína Jan9-72-6-92315
7.Bratka ArnoštBaier Miroslav10-8-5-7 1316
8.Helcl DanielPekárek Václav-3-4-8  0317
9.Flídr JosefVeselý Filip-72-5-10 1318
10.Schauer PatrikPína Jan-7-6-8  0319
11.Arsenjev PetrBaier Miroslav-3-5-6  03110
12.Flídr JosefPekárek Václav         
13.Schauer PatrikVeselý Filip         
14.Bratka ArnoštPína Jan         
15.Flídr JosefBaier Miroslav         
16.Schauer PatrikPekárek Václav         
17.Bratka ArnoštVeselý Filip         
18.Arsenjev PetrPína Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schauer Patrik02Baier Miroslav30
Bratka Arnošt02Pekárek Václav20
Helcl Daniel02Veselý Filip20
Flídr Josef02Pína Jan20
Arsenjev Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37669:695nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chadt Jiří
Brettschneider Zdeněk
 
 
Kruchina Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
97-10-183210
2.Kára Petr
Pluska Oleh
 
 
Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
-68-109-72311
3.Pluska OlehPešek Miroslav10-98-783221
4.Chadt JiříKruchina Jiří5-1087 3131
5.Brettschneider ZdeněkDyršmíd Milan-6-7-4  0332
6.Kára PetrKartaš Zdeněk1056  3042
7.Chadt JiříPešek Miroslav8-8-16-6 1343
8.Brettschneider ZdeněkKruchina Jiří-711-7-6 1344
9.Kára PetrDyršmíd Milan-87-4-10 1345
10.Pluska OlehKartaš Zdeněk378  3055
11.Brettschneider ZdeněkPešek Miroslav-4-5-6  0356
12.Kára PetrKruchina Jiří-813-7-6 1357
13.Pluska OlehDyršmíd Milan711-9-853267
14.Chadt JiříKartaš Zdeněk-10-68983277
15.Kára PetrPešek Miroslav-1787 3187
16.Pluska OlehKruchina Jiří874  3097
17.Chadt JiříDyršmíd Milan-6-57-11 1398
18.Brettschneider ZdeněkKartaš Zdeněk-785-6-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pluska Oleh40Pešek Miroslav22
Chadt Jiří22Kruchina Jiří22
Brettschneider Zdeněk04Dyršmíd Milan31
Kára Petr22Kartaš Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
Stejskal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13473:374TJ Sokol Žižkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ako David
Fišer Josef
 
 
Schützner Vladimír
Linhart Radek
 
 
438  3010
2.Čermák Jiří
Meline Jéróme
 
 
Pecka Zdeněk
Pícha David
 
 
10-10-98133220
3.Fišer JosefPícha David-99108 3130
4.Meline JérómePecka Zdeněk8-5-10-12 1331
5.Čermák JiříSchützner Vladimír119-6-8-72332
6.Ako DavidLinhart Radek-8796 3142
7.Meline JérómePícha David757  3052
8.Čermák JiříPecka Zdeněk755  3062
9.Ako DavidSchützner Vladimír692  3072
10.Fišer JosefLinhart Radek-4-7-5  0373
11.Čermák JiříPícha David543  3083
12.Ako DavidPecka Zdeněk4118  3093
13.Fišer JosefSchützner Vladimír438  30103
14.Meline JérómeLinhart Radek-7    01  
15.Ako DavidPícha David         
16.Fišer JosefPecka Zdeněk         
17.Meline JérómeSchützner Vladimír         
18.Čermák JiříLinhart Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Josef21Pícha David03
Meline Jéróme11Pecka Zdeněk12
Čermák Jiří21Schützner Vladimír12
Ako David30Linhart Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Kočvara Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:27630:589TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Myslivec Jiří
Obraz Martin
 
 
Dlouhý Karel
Pavlovský Tomáš
 
 
-8-4-10  0301
2.Stehlík Martin
Karpíšek Ondřej
 
 
Berný Lukáš
Kačinetz Alan
 
 
987  3011
3.Stehlík MartinDlouhý Karel10710  3021
4.Obraz MartinPavlovský Tomáš-48129 3131
5.Myslivec JiříBerný Lukáš7-5-5-7 1332
6.Karpíšek OndřejKačinetz Alan-8-76-8 1333
7.Obraz MartinDlouhý Karel-12559 3143
8.Myslivec JiříPavlovský Tomáš9-56-5-102344
9.Karpíšek OndřejBerný Lukáš-5-2-8  0345
10.Stehlík MartinKačinetz Alan997  3055
11.Myslivec JiříDlouhý Karel7-9-8983265
12.Karpíšek OndřejPavlovský Tomáš41010  3075
13.Stehlík MartinBerný Lukáš3-1075 3185
14.Obraz MartinKačinetz Alan-9-749-102386
15.Karpíšek OndřejDlouhý Karel688  3096
16.Stehlík MartinPavlovský Tomáš-77-106-102397
17.Obraz MartinBerný Lukáš-12566 31107
18.Myslivec JiříKačinetz Alan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stehlík Martin31Dlouhý Karel04
Obraz Martin31Pavlovský Tomáš22
Myslivec Jiří12Berný Lukáš22
Karpíšek Ondřej22Kačinetz Alan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS