Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:21583:476SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
68-62 3110
2.Rybář Martin
Havel Jiří
 
 
Smrkovský Petr
Traxler Jan
 
 
-8-846-62311
3.Rybář MartinTraxler Jan535  3021
4.Havel JiříSmrkovský Petr-75812 3131
5.Botek RadomírBoštíková Věra8-10-9-11 1332
6.Adášek JanMarko Jiří-57-83-102333
7.Havel JiříTraxler Jan5-99-8-102334
8.Botek RadomírSmrkovský Petr-6-8-7  0335
9.Adášek JanBoštíková Věra346  3045
10.Rybář MartinMarko Jiří889  3055
11.Botek RadomírTraxler Jan-9-4-9  0356
12.Adášek JanSmrkovský Petr4-7109 3166
13.Rybář MartinBoštíková Věra752  3076
14.Havel JiříMarko Jiří1146  3086
15.Adášek JanTraxler Jan796  3096
16.Rybář MartinSmrkovský Petr7118  30106
17.Havel JiříBoštíková Věra         
18.Botek RadomírMarko Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybář Martin40Traxler Jan22
Havel Jiří21Smrkovský Petr13
Botek Radomír03Boštíková Věra12
Adášek Jan31Marko Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34511:572Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek Václav
Železný Miroslav
 
 
Domnosil Tomáš
Chaloupek Petr
 
 
15108  3010
2.Veselý Filip
Jaroš Petr
 
 
Cihlář Matěj
Kadavý Ondřej
 
 
-6-9-17  0311
3.Veselý FilipDomnosil Tomáš-5129-6-22312
4.Pekárek VáclavCihlář Matěj-109-8-9 1313
5.Jaroš PetrChaloupek Petr8-677 3123
6.Železný MiroslavKadavý Ondřej-10-128-2 1324
7.Pekárek VáclavDomnosil Tomáš375  3034
8.Jaroš PetrCihlář Matěj7-9-5-9 1335
9.Železný MiroslavChaloupek Petr8-866 3145
10.Veselý FilipKadavý Ondřej-3-9-8  0346
11.Jaroš PetrDomnosil Tomáš-63-78-32347
12.Železný MiroslavCihlář Matěj-4-2-13  0348
13.Veselý FilipKouba Jan5-3-98113258
14.Pekárek VáclavKadavý Ondřej-9-6-7  0359
15.Železný MiroslavDomnosil Tomáš-7-711-8 13510
16.Veselý FilipCihlář Matěj-9-4131032  
17.Pekárek VáclavKouba Jan         
18.Jaroš PetrKadavý Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Filip12Domnosil Tomáš31
Pekárek Václav12Cihlář Matěj30
Jaroš Petr12Chaloupek Petr02
Železný Miroslav13Kadavý Ondřej30
   Kouba Jan01
Střídání v týmu hostů: Kouba za Chaloupku



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36652:635AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
Chalupa Jaroslav
Kočí Štěpán
 
 
3-8111 3110
2.Kruchina Jiří
Kňažík Ondřej
 
 
Dlask Marek
Sochor David
 
 
-9886 3120
3.Pešek MiroslavChalupa Jaroslav8-10-6-2 1321
4.Dyršmíd MilanDlask Marek-599-9-92322
5.Kruchina JiříKočí Štěpán1238  3032
6.Kňažík OndřejSochor David-9-6-11  0333
7.Dyršmíd MilanChalupa Jaroslav-7-9-4  0334
8.Kruchina JiříDlask Marek-106-4-8 1335
9.Kňažík OndřejKočí Štěpán853  3045
10.Pešek MiroslavSochor David6-5-96-72346
11.Kruchina JiříChalupa Jaroslav58-49 3156
12.Kňažík OndřejDlask Marek-10-96-10 1357
13.Pešek MiroslavKočí Štěpán784  3067
14.Dyršmíd MilanSochor David-6965 3177
15.Kňažík OndřejChalupa Jaroslav-3-5-8  0378
16.Pešek MiroslavDlask Marek9-7-7753288
17.Dyršmíd MilanKočí Štěpán-84-98-72389
18.Kruchina JiříSochor David-46-124-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pešek Miroslav22Chalupa Jaroslav31
Dyršmíd Milan13Dlask Marek31
Kruchina Jiří22Kočí Štěpán13
Kňažík Ondřej13Sochor David31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31682:641TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Zdeněk
Pícha David
 
 
Bratka Arnošt
Schauer Patrik
 
 
9-3-6-13 1301
2.Laube Petr
Matuška František
 
 
Jůzek Karel
Helcl Daniel
 
 
-12-778-92302
3.Laube PetrSchauer Patrik-8-11118113212
4.Pícha DavidBratka Arnošt-4-9-7  0313
5.Pecka ZdeněkHelcl Daniel-611-911-72314
6.Matuška FrantišekJůzek Karel1-686 3124
7.Pícha DavidSchauer Patrik577  3034
8.Pecka ZdeněkBratka Arnošt-7-5-8  0335
9.Matuška FrantišekHelcl Daniel-13-126-9 1336
10.Laube PetrJůzek Karel9713  3046
11.Pecka ZdeněkSchauer Patrik-7-44-9 1347
12.Matuška FrantišekBratka Arnošt123-710 3157
13.Laube PetrHelcl Daniel7102  3067
14.Pícha DavidJůzek Karel75-8-10113277
15.Matuška FrantišekSchauer Patrik914  3087
16.Laube PetrBratka Arnošt76-6-1173297
17.Pícha DavidHelcl Daniel10-108-101132107
18.Pecka ZdeněkJůzek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Laube Petr40Schauer Patrik13
Pícha David31Bratka Arnošt22
Pecka Zdeněk03Helcl Daniel22
Matuška František31Jůzek Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27639:585SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
Kára Petr
Pluska Oleh
 
 
78-95 3110
2.Berný Lukáš
Kačinetz Alan
 
 
Brettschneider Zdeněk
Chadt Jiří
 
 
108-8-8-122311
3.Dlouhý KarelKára Petr-6-87-6 1312
4.Berný LukášPluska Oleh5-9-13-8 1313
5.Kačinetz AlanBrettschneider Zdeněk596  3023
6.Koubek ArnoštChadt Jiří-8-10-9  0324
7.Berný LukášKára Petr-469-9-82325
8.Kačinetz AlanPluska Oleh123-9-983235
9.Ulrych JiříBrettschneider Zdeněk9-7710 3145
10.Dlouhý KarelChadt Jiří8-65-10123255
11.Kačinetz AlanKára Petr8-978 3165
12.Ulrych JiříPluska Oleh5-11810 3175
13.Dlouhý KarelBrettschneider Zdeněk5-1281 3185
14.Berný LukášChadt Jiří9-4-107143295
15.Ulrych JiříKára Petr-7699 31105
16.Dlouhý KarelPluska Oleh         
17.Berný LukášBrettschneider Zdeněk         
18.Kačinetz AlanChadt Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Karel21Kára Petr22
Berný Lukáš12Pluska Oleh12
Kačinetz Alan30Brettschneider Zdeněk03
Koubek Arnošt01Chadt Jiří12
Ulrych Jiří30   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Obraz Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35464:533TJ Sokol Žižkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obraz Martin
Lüder Jan
 
 
Ako David
Fišer Josef
 
 
-84-2-10 1301
2.Myslivec Jiří
Karpíšek Ondřej
 
 
Stejskal Tomáš
Meline Jéróme
 
 
-98-5-4 1302
3.Lüder JanAko David-10-4-5  0303
4.Myslivec JiříStejskal Tomáš-4-8-8  0304
5.Obraz MartinMeline Jéróme-11136-5-52305
6.Karpíšek OndřejFišer Josef67-8-1063215
7.Myslivec JiříAko David-89-8-8 1316
8.Obraz MartinStejskal Tomáš596  3026
9.Karpíšek OndřejMeline Jéróme-5-5-5  0327
10.Doležal KarelFišer Josef-84-3853237
11.Obraz MartinAko David79-910 3147
12.Karpíšek OndřejStejskal Tomáš-5-10-7  0348
13.Doležal KarelMeline Jéróme-99-96-72349
14.Myslivec JiříFišer Josef-35-5-9 13410
15.Karpíšek OndřejAko David         
16.Doležal KarelStejskal Tomáš         
17.Myslivec JiříMeline Jéróme         
18.Obraz MartinFišer Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lüder Jan01Ako David21
Myslivec Jiří03Stejskal Tomáš21
Obraz Martin21Meline Jéróme30
Karpíšek Ondřej12Fišer Josef12
Doležal Karel11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS