Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DRozhodčí:Nosál Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Hlaváček Petr
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:40Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5362:192TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosál Martin
Zimmel Václav
 
 
Treybal Václav
Kolář Antonín
 
 
674  3010
2.Ruml Jiří
Hložek Vojtěch
 
 

 
 
WO    3020
3.Nosál MartinTreybal Václav552  3030
4.Ruml JiříKolář Antonín-6-86773240
5.Hlaváček PetrKrejčí Pavel98-69 3150
6.Zimmel VáclavWO    3060
7.Ruml JiříTreybal Václav-64-57103270
8.Hlaváček PetrKolář Antonín787  3080
9.Zimmel VáclavKrejčí Pavel955  3090
10.Nosál MartinWO    30100
11.Hlaváček PetrTreybal Václav         
12.Zimmel VáclavKolář Antonín         
13.Nosál MartinKrejčí Pavel         
14.Ruml Jiří         
15.Zimmel VáclavTreybal Václav         
16.Nosál MartinKolář Antonín         
17.Ruml JiříKrejčí Pavel         
18.Hlaváček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nosál Martin10Treybal Václav02
Ruml Jiří20Kolář Antonín02
Hlaváček Petr20Krejčí Pavel02
Zimmel Václav10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR C PENTA TRADINGVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35525:566TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosek David
Melcher Marek
 
 
Vránová Helena
Kaňka Tomáš
 
 
6-528 3110
2.Rašek Eduard
Novák Milan
 
 
Rosová Kateřina
Kadlec Antonín
 
 
6-59-1193220
3.Nosek DavidKalina Pavel-5-7-0  0321
4.Rašek EduardRosová Kateřina-8-9109-82322
5.Novák MilanKaňka Tomáš-4-6-8  0323
6.Melcher MarekKadlec Antonín867  3033
7.Rašek EduardKalina Pavel-7-510-7 1334
8.Novák MilanRosová Kateřina745  3044
9.Melcher MarekKaňka Tomáš-6-8-8  0345
10.Nosek DavidKadlec Antonín-7342 3155
11.Novák MilanKalina Pavel4-4-5-6 1356
12.Melcher MarekVránová Helena69-86 3166
13.Nosek DavidKaňka Tomáš-4-7-3  0367
14.Rašek EduardKadlec Antonín-16-9-8 1368
15.Melcher MarekKalina Pavel7-68-7-102369
16.Nosek DavidVránová Helena6-7-119-623610
17.Rašek EduardKaňka Tomáš-7-15-8  03  
18.Novák MilanKadlec Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nosek David13Kalina Pavel40
Rašek Eduard03Rosová Kateřina11
Novák Milan12Kaňka Tomáš30
Melcher Marek22Kadlec Antonín12
   Vránová Helena11
Ve 12.kole střídá hráčku hostů Kateřinu Rosovou hráčka Helena Vránová



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:27621:570TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
Procházka Ivan st.
Dvořák Petr
 
 
899  3010
2.Dalešický Tomáš
Dalešický Josef
 
 
Nagy Ondrej
Farář Petr
 
 
610-58 3120
3.Baxa KarelFarář Petr-7-8-6  0321
4.Dalešický TomášDvořák Petr-8-7-12  0322
5.Ťuík JanNagy Ondrej-11698 3132
6.Dalešický JosefProcházka Ivan st.1116  3042
7.Dalešický TomášFarář Petr-14-79-8 1343
8.Ťuík JanDvořák Petr-8108-10-22344
9.Dalešický JosefNagy Ondrej505  3054
10.Baxa KarelProcházka Ivan st.1053  3064
11.Ťuík JanFarář Petr108-7-5-92365
12.Dalešický JosefDvořák Petr9-435 3175
13.Baxa KarelNagy Ondrej10-4-10-6 1376
14.Dalešický TomášProcházka Ivan st.963  3086
15.Dalešický JosefFarář Petr-9752 3196
16.Baxa KarelDvořák Petr10-106-4-52397
17.Dalešický TomášNagy Ondrej-768-2732107
18.Ťuík JanProcházka Ivan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baxa Karel13Farář Petr31
Dalešický Tomáš22Dvořák Petr31
Ťuík Jan12Nagy Ondrej13
Dalešický Josef40Procházka Ivan st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BVrchní
rozhodčí:
Studničný Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36533:548TJ AVIA Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oppitz Karel
Svobodová Šárka
 
 
Štěpánek Tomáš
Hájek Alexandr
 
 
5-7-65-42301
2.Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
Šišková Gabriela
Makovský Zdeněk
 
 
1010-9-2103211
3.Oppitz KarelHájek Alexandr-11-73-13 1312
4.Klatovský KarelŠišková Gabriela-4-58-8 1313
5.Svobodová ŠárkaŠtěpánek Tomáš-68-73-72314
6.Studničný JaromírMakovský Zdeněk84-96 3124
7.Klatovský KarelHájek Alexandr-8-8-6  0325
8.Svobodová ŠárkaŠišková Gabriela9-9-69-72326
9.Studničný JaromírŠtěpánek Tomáš2-763 3136
10.Oppitz KarelMakovský Zdeněk-9-9-7  0337
11.Svobodová ŠárkaHájek Alexandr-8-6-5  0338
12.Studničný JaromírŠišková Gabriela472  3048
13.Oppitz KarelŠtěpánek Tomáš6-6-8753258
14.Klatovský KarelMakovský Zdeněk-7-8-10  0359
15.Studničný JaromírHájek Alexandr5-9-9-9 13510
16.Oppitz KarelŠišková Gabriela         
17.Klatovský KarelŠtěpánek Tomáš         
18.Svobodová ŠárkaMakovský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oppitz Karel12Hájek Alexandr40
Klatovský Karel03Šišková Gabriela21
Svobodová Šárka03Štěpánek Tomáš12
Studničný Jaromír31Makovský Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10429:264SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 

 
 
WO    3010
2.Jantač Petr
Jantačová Zuzana
 
 
Šrytr Petr
Kuboš Filip
 
 
9-5710 3120
3.Jantač PetrNovotný Miroslav6-846 3130
4.Jantačová ZuzanaKuboš Filip-48-9-9 1331
5.Dvořák Jiří st.Šrytr Petr-14967 3141
6.Dvořák Jiří ml.WO    3051
7.Jantačová ZuzanaNovotný Miroslav765  3061
8.Dvořák Jiří st.Kuboš Filip-8-8-9  0362
9.Dvořák Jiří ml.Šrytr Petr-93610 3172
10.Jantač PetrWO    3082
11.Dvořák Jiří st.Novotný Miroslav1233  3092
12.Dvořák Jiří ml.Kuboš Filip697  30102
13.Jantač PetrŠrytr Petr         
14.Jantačová Zuzana         
15.Dvořák Jiří ml.Novotný Miroslav         
16.Jantač PetrKuboš Filip         
17.Jantačová ZuzanaŠrytr Petr         
18.Dvořák Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jantač Petr10Novotný Miroslav03
Jantačová Zuzana11Kuboš Filip21
Dvořák Jiří st.21Šrytr Petr02
Dvořák Jiří ml.20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:27639:597TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Erben Michal
Černý Ondřej
 
 
-5895 3110
2.Hanke Tomáš
Kučera Dušan
 
 
Kňažík Ondřej
Litomiský Petr
 
 
-27-7-6 1311
3.Hanke TomášKňažík Ondřej10-11-119-102312
4.Kučera DušanLitomiský Petr8-68-10123222
5.Hrdý JiříČerný Ondřej-98-65-72323
6.Svoboda VladimírErben Michal-1258-973233
7.Kučera DušanKňažík Ondřej-87-7-7 1334
8.Hrdý JiříLitomiský Petr89-95 3144
9.Svoboda VladimírČerný Ondřej-9710-793254
10.Hanke TomášErben Michal4911  3064
11.Hrdý JiříKňažík Ondřej-851210 3174
12.Svoboda VladimírLitomiský Petr7-8110 3184
13.Hanke TomášČerný Ondřej-7-76-7 1385
14.Kučera DušanErben Michal928  3095
15.Svoboda VladimírKňažík Ondřej-109-981532105
16.Hanke TomášLitomiský Petr9-85-10-1123  
17.Kučera DušanČerný Ondřej         
18.Hrdý JiříErben Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanke Tomáš12Kňažík Ondřej22
Kučera Dušan21Litomiský Petr03
Hrdý Jiří21Černý Ondřej21
Svoboda Vladimír40Erben Michal03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy