Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36585:618VSK MFF UK Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Luděk
Kuttler Karel
 
 
Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
-58-2-9 1301
2.Michálek Vojtěch
Blaho Martin
 
 
Patho Róbert
Winter Daniel
 
 
-6-9-5  0302
3.Michálek VojtěchHelisová Kateřina9107  3012
4.Kuttler KarelPatho Gabriel9-7-5-10 1313
5.Blaho MartinPatho Róbert11-999 3123
6.Zajíček LuděkWinter Daniel-744-1103233
7.Kuttler KarelHelisová Kateřina7-9-9-9 1334
8.Blaho MartinPatho Gabriel8-7-4-8 1335
9.Zajíček LuděkPatho Róbert83-85 3145
10.Michálek VojtěchWinter Daniel118-10-6-32346
11.Blaho MartinHelisová Kateřina-7-53-7 1347
12.Zajíček LuděkPatho Gabriel479  3057
13.Michálek VojtěchPatho Róbert-11-8-12  0358
14.Kuttler KarelWinter Daniel106-5-2-62359
15.Zajíček LuděkHelisová Kateřina77-78 3169
16.Michálek VojtěchPatho Gabriel45-43 3179
17.Kuttler KarelPatho Róbert-8-11-7  03710
18.Blaho MartinWinter Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Michálek Vojtěch22Helisová Kateřina22
Kuttler Karel04Patho Gabriel22
Blaho Martin12Patho Róbert22
Zajíček Luděk40Winter Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Jágr Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:38565:603TJ Mladí veterání - VSK ČVUT A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunert Ladislav
Hruban Vladimír
 
 
Čech Ludvík
Boloňský Andrej
 
 
-16-8-10  0301
2.Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
Wavrečka Ronald
Hedervári Robert
 
 
-5-85573211
3.Jágr MartinWavrečka Ronald-34-7-13 1312
4.Kunert LadislavBoloňský Andrej8-9-7-1 1313
5.Svatoš DanielČech Ludvík-6-547-102314
6.Hruban VladimírHedervári Robert-465-853224
7.Kunert LadislavWavrečka Ronald-10-9-9  0325
8.Svatoš DanielBoloňský Andrej-1285-463235
9.Hruban VladimírČech Ludvík-511-5-6 1336
10.Jágr MartinHedervári Robert1157  3046
11.Svatoš DanielWavrečka Ronald-88-8-9 1347
12.Hruban VladimírBoloňský Andrej-88-10-10 1348
13.Jágr MartinČech Ludvík61010  3058
14.Kunert LadislavHedervári Robert4-9-4723268
15.Hruban VladimírWavrečka Ronald-4-3-11  0369
16.Jágr MartinBoloňský Andrej-4-9-7  03610
17.Kunert LadislavČech Ludvík         
18.Svatoš DanielHedervári Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jágr Martin22Wavrečka Ronald40
Kunert Ladislav12Boloňský Andrej31
Svatoš Daniel12Čech Ludvík21
Hruban Vladimír13Hedervári Robert03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:32323:427PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luxemburk Filip
Vícha Matěj
 
 
Pocz Štefan
Pocz Tomáš
 
 
-6-610-2 1301
2.Bertho Tadeáš
Višňa Johan
 
 
Turek Tomáš
Jirků Jaromír
 
 
5-9-7-8 1302
3.Luxemburk FilipPocz Tomáš-89-10-8 1303
4.Vícha MatějPocz Štefan11-10-9-6 1304
5.Bertho TadeášTurek Tomáš-9-5-10  0305
6.Višňa JohanJirků Jaromír-7-6-9  0306
7.Vícha MatějPocz Tomáš-711-3-6 1307
8.Bertho TadeášPocz Štefan-10-7-9  0308
9.Višňa JohanTurek Tomáš-8-7-7  0309
10.Luxemburk FilipJirků Jaromír-125-4893219
11.Bertho TadeášPocz Tomáš-6-3-6  03110
12.Višňa JohanPocz Štefan8    10  
13.Luxemburk FilipTurek Tomáš         
14.Vícha MatějJirků Jaromír         
15.Višňa JohanPocz Tomáš         
16.Luxemburk FilipPocz Štefan         
17.Vícha MatějTurek Tomáš         
18.Bertho TadeášJirků Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Luxemburk Filip11Pocz Tomáš30
Vícha Matěj02Pocz Štefan20
Bertho Tadeáš03Turek Tomáš20
Višňa Johan02Jirků Jaromír11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22538:498TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerdžikov Svetoslav
Krieger Karel
 
 
Haba Martin
Petránek Ivan
 
 
-67-7-7 1301
2.Žďárský Zdeněk
Mikšátko Roman
 
 
Brýna Karel
Fejks Michal
 
 
1298  3011
3.Gerdžikov SvetoslavFejks Michal367  3021
4.Smrčina ZdeněkHaba Martin-694-593231
5.Krieger KarelBrýna Karel966  3041
6.Žďárský ZdeněkPetránek Ivan57-812 3151
7.Smrčina ZdeněkFejks Michal869  3061
8.Krieger KarelHaba Martin-7821 3171
9.Žďárský ZdeněkBrýna Karel6-659 3181
10.Gerdžikov SvetoslavPetránek Ivan-589-6-22382
11.Krieger KarelFejks Michal-9-8-9  0383
12.Žďárský ZdeněkHaba Martin7-6-8-8 1384
13.Gerdžikov SvetoslavBrýna Karel-56-98123294
14.Smrčina ZdeněkPetránek Ivan-7-11-5  0395
15.Žďárský ZdeněkFejks Michal81013  30105
16.Mikšátko RomanHaba Martin9-88-9-723  
17.Smrčina ZdeněkBrýna Karel         
18.Krieger KarelPetránek Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gerdžikov Svetoslav21Fejks Michal13
Smrčina Zdeněk21Haba Martin12
Krieger Karel21Brýna Karel03
Žďárský Zdeněk31Petránek Ivan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Bednárik Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36696:687Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupek Petr
Handl Erich
 
 
Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
812-106 3110
2.Mrázková Lia
Schoberová Martina
 
 
Kobras Ludvík
Adámek Jiří
 
 
-8747 3120
3.Chaloupek PetrKobras Ludvík-959-1073230
4.Schoberová MartinaKalíšek Jiří-8-8-9  0331
5.Mrázková LiaKartaš Zdeněk129-8-8-82332
6.Handl ErichAdámek Jiří85-71 3142
7.Schoberová MartinaKobras Ludvík-7-8-8  0343
8.Mrázková LiaKalíšek Jiří-3-7-7  0344
9.Handl ErichKartaš Zdeněk128-8-5-72345
10.Chaloupek PetrAdámek Jiří-108109 3155
11.Mrázková LiaKobras Ludvík8-811-8123265
12.Handl ErichKalíšek Jiří-98-9-6 1366
13.Chaloupek PetrKartaš Zdeněk7-6-211-72367
14.Schoberová MartinaAdámek Jiří843  3077
15.Handl ErichKobras Ludvík-8-6-6  0378
16.Chaloupek PetrKalíšek Jiří-9-8104113288
17.Schoberová MartinaKartaš Zdeněk-7596 3198
18.Mrázková LiaAdámek Jiří910-65 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chaloupek Petr31Kobras Ludvík22
Schoberová Martina22Kalíšek Jiří31
Mrázková Lia22Kartaš Zdeněk31
Handl Erich13Adámek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39681:672TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zseller Jiří
Jiřička Miroslav
 
 
Skála Patrik
Táborský Michal
 
 
-8-78963210
2.Tichý Pavel
Skoupý Libor
 
 
Mareš Petr
Záhorský Vladislav
 
 
-8-6-4  0311
3.Zseller JiříTáborský Michal-88-6-14 1312
4.Jiřička MiroslavSkála Patrik9-87-663222
5.Tichý PavelMareš Petr-15-5-9  0323
6.Skoupý LiborZáhorský Vladislav484  3033
7.Jiřička MiroslavTáborský Michal-8-978-92334
8.Tichý PavelSkála Patrik-8-7-6  0335
9.Skoupý LiborMareš Petr-9889 3145
10.Zseller JiříZáhorský Vladislav46-8-723255
11.Tichý PavelTáborský Michal-1110-7-5 1356
12.Skoupý LiborSkála Patrik595  3066
13.Zseller JiříMareš Petr-914-9-14 1367
14.Jiřička MiroslavZáhorský Vladislav8-9-10733277
15.Skoupý LiborTáborský Michal-10-98-9 1378
16.Zseller JiříSkála Patrik557  3088
17.Jiřička MiroslavMareš Petr-8-9-7  0389
18.Tichý PavelZáhorský Vladislav-87-69-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zseller Jiří22Táborský Michal40
Jiřička Miroslav22Skála Patrik13
Tichý Pavel04Mareš Petr31
Skoupý Libor31Záhorský Vladislav13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS