Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha AVrchní
rozhodčí:
Winter Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:32672:653VSK MFF UK Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
Čech Ludvík
Lobo Manuel
 
 
-78-119-122301
2.Winter Daniel
Patho Róbert
 
 
Boloňský Andrej
Hrabálek Petr
 
 
1018  3011
3.Helisová KateřinaČech Ludvík-46610 3121
4.Winter DanielBoloňský Andrej210-78 3131
5.Patho RóbertHrabálek Petr-9-95-6 1332
6.Szekeres ĽudovítLobo Manuel-8-8910123242
7.Winter DanielČech Ludvík-21012-783252
8.Patho RóbertBoloňský Andrej3-24-6-82353
9.Patho GabrielHrabálek Petr6-8-41093263
10.Helisová KateřinaLobo Manuel10-874 3173
11.Patho RóbertČech Ludvík95-11-7-152374
12.Patho GabrielBoloňský Andrej-498-4-42375
13.Helisová KateřinaHrabálek Petr66-9-473285
14.Winter DanielLobo Manuel-7-4-11  0386
15.Patho GabrielČech Ludvík-6-7-8  0387
16.Helisová KateřinaBoloňský Andrej3127  3097
17.Winter DanielHrabálek Petr548  30107
18.Patho RóbertLobo Manuel-8-10   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Helisová Kateřina40Čech Ludvík22
Winter Daniel31Boloňský Andrej22
Patho Róbert03Hrabálek Petr13
Szekeres Ľudovít10Lobo Manuel12
Patho Gabriel12   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:26597:533TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart Radek
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
Pocz Štefan
Šindelář Michal
 
 
-899-3-62301
2.Michálek Vojtěch
Zajíček Luděk
 
 
Turek Tomáš
Forejt Lukáš
 
 
8-69-573211
3.Zajíček LuděkTurek Tomáš-99-8-9 1312
4.Michálek VojtěchPocz Štefan4-89-8-72313
5.Shivashankar Bharadwaj MithunForejt Lukáš275  3023
6.Linhart RadekŠindelář Michal4-7811 3133
7.Michálek VojtěchTurek Tomáš-78-107-62334
8.Shivashankar Bharadwaj MithunPocz Štefan22-85 3144
9.Linhart RadekForejt Lukáš3-5-9743254
10.Zajíček LuděkŠindelář Michal628  3064
11.Shivashankar Bharadwaj MithunTurek Tomáš588  3074
12.Linhart RadekPocz Štefan8-43-673284
13.Zajíček LuděkForejt Lukáš-89-8-5 1385
14.Michálek VojtěchŠindelář Michal67-5-473295
15.Linhart RadekTurek Tomáš-66116 31105
16.Zajíček LuděkPocz Štefan-8    01  
17.Michálek VojtěchForejt Lukáš         
18.Shivashankar Bharadwaj MithunŠindelář Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíček Luděk12Turek Tomáš22
Michálek Vojtěch12Pocz Štefan12
Shivashankar Bharadwaj Mithun30Forejt Lukáš12
Linhart Radek40Šindelář Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:31606:602TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gargulák František
Svatoš Daniel
 
 
Petránek Ivan
Haba Martin
 
 
-67-67123210
2.Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
Zahradník Václav
Mutl David
 
 
10115  3020
3.Gargulák FrantišekPetránek Ivan6-5-4-8 1321
4.Kunert LadislavHaba Martin-96-99103231
5.Stejskal RadekZahradník Václav11-6-5-5 1332
6.Svatoš DanielMutl David1187  3042
7.Kunert LadislavPetránek Ivan-6868 3152
8.Stejskal RadekHaba Martin-9-104853262
9.Svatoš DanielZahradník Václav-6-79833272
10.Gargulák FrantišekMutl David-10-13-2  0373
11.Stejskal RadekPetránek Ivan105-64 3183
12.Svatoš DanielHaba Martin-10-101-7 1384
13.Gargulák FrantišekZahradník Václav-9-3-7  0385
14.Kunert LadislavMutl David-86-48-42386
15.Svatoš DanielPetránek Ivan-3765 3196
16.Gargulák FrantišekHaba Martin-39-94932106
17.Kunert LadislavZahradník Václav6-8   11  
18.Stejskal RadekMutl David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gargulák František13Petránek Ivan13
Kunert Ladislav21Haba Martin13
Stejskal Radek21Zahradník Václav21
Svatoš Daniel31Mutl David21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22521:431SF SKK EL Niňo Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Lukáš
Jebavá Lucie
 
 

 
 
WO    3010
2.Luxemburk Filip
Vícha Matěj
 
 
Kobras Ludvík
Kartaš Zdeněk
 
 
-69-3-7 1311
3.Jebavá LucieKartaš Zdeněk-10610-763221
4.Vícha MatějKobras Ludvík9510  3031
5.Luxemburk FilipVytisk Václav91012  3041
6.Pastorek LukášWO    3051
7.Vícha MatějKartaš Zdeněk-7-4-8  0352
8.Luxemburk FilipKobras Ludvík-9-97-11 1353
9.Pastorek LukášVytisk Václav-66-8773263
10.Jebavá LucieWO    3073
11.Luxemburk FilipKartaš Zdeněk107-10-7-22374
12.Pastorek LukášKobras Ludvík-4-4-2  0375
13.Jebavá LucieVytisk Václav7-5-210103285
14.Vícha MatějWO    3095
15.Pastorek LukášKartaš Zdeněk9-6109 31105
16.Jebavá LucieKobras Ludvík         
17.Vícha MatějVytisk Václav         
18.Luxemburk Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jebavá Lucie20Kartaš Zdeněk22
Vícha Matěj11Kobras Ludvík21
Luxemburk Filip12Vytisk Václav03
Pastorek Lukáš21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:26610:544TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerdžikov Svetoslav
Faistaver Patrik
 
 
Skála Patrik
Makal František
 
 
-8-40-9 1301
2.Holštein Jaroslav
Žďárský Zdeněk
 
 
Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
10-86-953211
3.Gerdžikov SvetoslavMakal František-778-6-82312
4.Faistaver PatrikKolařík Ivan978  3022
5.Holštein JaroslavSkála Patrik4-96-953232
6.Žďárský ZdeněkZáhorský Vladislav-9128-363242
7.Faistaver PatrikMakal František76-8-3-112343
8.Holštein JaroslavKolařík Ivan-6928 3153
9.Žďárský ZdeněkSkála Patrik-10-37763263
10.Gerdžikov SvetoslavZáhorský Vladislav5-68-973273
11.Holštein JaroslavMakal František-54-8-7 1374
12.Žďárský ZdeněkKolařík Ivan78-9-4-92375
13.Gerdžikov SvetoslavSkála Patrik765  3085
14.Faistaver PatrikZáhorský Vladislav578  3095
15.Žďárský ZdeněkMakal František1078  30105
16.Gerdžikov SvetoslavKolařík Ivan         
17.Faistaver PatrikSkála Patrik         
18.Holštein JaroslavZáhorský Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gerdžikov Svetoslav21Makal František31
Faistaver Patrik21Kolařík Ivan12
Holštein Jaroslav21Skála Patrik03
Žďárský Zdeněk31Záhorský Vladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17528:431Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Erich
Schoberová Martina
 
 
Ibl Josef
Tichý Pavel
 
 
2-864 3110
2.Chaloupek Petr
Bednárik Martin
 
 
Skoupý Libor
Jiřička Miroslav
 
 
896  3020
3.Bednárik MartinSkoupý Libor-119-9-9 1321
4.Handl ErichJiřička Miroslav10-87-6123231
5.Chaloupek PetrIbl Josef-57109 3141
6.Schoberová MartinaTichý Pavel44-97 3151
7.Handl ErichSkoupý Libor-79-66-82352
8.Chaloupek PetrJiřička Miroslav755  3062
9.Schoberová MartinaIbl Josef8-9-9783272
10.Bednárik MartinTichý Pavel2106  3082
11.Chaloupek PetrSkoupý Libor-96-116-42383
12.Schoberová MartinaJiřička Miroslav935  3093
13.Bednárik MartinIbl Josef-81077 31103
14.Handl ErichTichý Pavel995  30  
15.Schoberová MartinaSkoupý Libor         
16.Bednárik MartinJiřička Miroslav         
17.Handl ErichIbl Josef         
18.Chaloupek PetrTichý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bednárik Martin21Skoupý Libor30
Handl Erich11Jiřička Miroslav03
Chaloupek Petr21Ibl Josef03
Schoberová Martina30Tichý Pavel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS