Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32421:460VSK MFF UK Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zseller Jiří
Vanka Petr
 
 
Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
-11-7-6  0301
2.Ibl Josef
Jiřička Miroslav
 
 
Patho Róbert
Winter Daniel
 
 
-8-87-7 1302
3.Zseller JiříSzekeres Ľudovít-9-8-7  0303
4.Ibl JosefHelisová Kateřina-85-6-5 1304
5.Vanka PetrPatho Róbert-3-7-9  0305
6.Jiřička MiroslavWinter Daniel3-78-633215
7.Ibl JosefSzekeres Ľudovít-8-8-16  0316
8.Vanka PetrHelisová Kateřina-9-6-7  0317
9.Jiřička MiroslavPatho Róbert656  3027
10.Zseller JiříWinter Daniel647  3037
11.Vanka PetrPatho Gabriel10-7-7-9 1338
12.Jiřička MiroslavHelisová Kateřina-8910-8-72339
13.Zseller JiříPatho Róbert-446-8-923310
14.Ibl JosefWinter Daniel         
15.Jiřička MiroslavPatho Gabriel         
16.Zseller JiříHelisová Kateřina         
17.Ibl JosefPatho Róbert         
18.Vanka PetrWinter Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zseller Jiří12Szekeres Ľudovít20
Ibl Josef02Helisová Kateřina30
Vanka Petr03Patho Róbert21
Jiřička Miroslav21Winter Daniel02
   Patho Gabriel10



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36668:679nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Handl Erich
Dobeš Tomáš st.
 
 
477  3010
2.Mareš Petr
Záhorský Vladislav
 
 
Bednárik Martin
Chaloupek Petr
 
 
-89-1110103220
3.Táborský MichalChaloupek Petr999  3030
4.Skála PatrikBednárik Martin-78-7-8 1331
5.Záhorský VladislavHandl Erich99-9-573241
6.Mareš PetrDobeš Tomáš st.-8-9-9  0342
7.Skála PatrikChaloupek Petr8-7106 3152
8.Záhorský VladislavBednárik Martin-6-11-8  0353
9.Mareš PetrHandl Erich-78910 3163
10.Táborský MichalDobeš Tomáš st.-99-9-5 1364
11.Záhorský VladislavChaloupek Petr-879-9-102365
12.Mareš PetrBednárik Martin-3-10-9  0366
13.Táborský MichalHandl Erich656  3076
14.Skála PatrikDobeš Tomáš st.-9-9-9  0377
15.Mareš PetrChaloupek Petr-10667 3187
16.Táborský MichalBednárik Martin9-8-910113297
17.Skála PatrikHandl Erich12-6-5-7 1398
18.Záhorský VladislavDobeš Tomáš st.87-9-6-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Michal31Chaloupek Petr13
Skála Patrik13Bednárik Martin31
Záhorský Vladislav13Handl Erich13
Mareš Petr22Dobeš Tomáš st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:20587:415TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kobras Ludvík
Kartaš Zdeněk
 
 
Gerdžikov Svetoslav
Holštein Jaroslav
 
 
459  3010
2.Adámek Jiří
Vytisk Václav
 
 
Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
199  3020
3.Kartaš ZdeněkHolštein Jaroslav14-9-7-12 1321
4.Vytisk VáclavGerdžikov Svetoslav11-8-98-62322
5.Adámek JiříKonopa Josef-87-75-102323
6.Kobras LudvíkKrieger Karel543  3033
7.Vytisk VáclavHolštein Jaroslav-4-5-6  0334
8.Adámek JiříGerdžikov Svetoslav-846-4-52335
9.Kobras LudvíkKonopa Josef-9459 3145
10.Kartaš ZdeněkKrieger KarelWO    3055
11.Adámek JiříHolštein Jaroslav10-67-4-82356
12.Kobras LudvíkGerdžikov SvetoslavWO    3066
13.Kartaš ZdeněkKonopa Josef586  3076
14.Vytisk VáclavKrieger KarelWO    3086
15.Kobras LudvíkHolštein Jaroslav13-91010 3196
16.Kartaš ZdeněkGerdžikov SvetoslavWO    30106
17.Vytisk VáclavKonopa Josef-896-5 22  
18.Adámek JiříKrieger Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kartaš Zdeněk11Holštein Jaroslav31
Vytisk Václav02Gerdžikov Svetoslav20
Adámek Jiří03Konopa Josef12
Kobras Ludvík30Krieger Karel01
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:48Konec
utkání
20:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30312:417SF SKK EL Niňo Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petránek Ivan
Haba Martin
 
 
Pastorek Lukáš
Jebavá Lucie
 
 
-7-7-4  0301
2.Filip Miroslav
Bárta Vít
 
 
Slepička David
Vrana Jakub
 
 
1069  3011
3.Petránek IvanPastorek Lukáš-4-10-8  0312
4.Filip MiroslavJebavá Lucie-9-79-6 1313
5.Bárta VítSlepička David-8-10-6  0314
6.Haba MartinVrana Jakub-37-6-8 1315
7.Filip MiroslavPastorek Lukáš-99-7-9 1316
8.Bárta VítJebavá Lucie-810-3-5 1317
9.Haba MartinSlepička David96-9-4-82318
10.Petránek IvanVrana Jakub-6-9-9  0319
11.Bárta VítPastorek Lukáš10-2-1-7 13110
12.Haba MartinJebavá Lucie-9-99-12 13  
13.Petránek IvanSlepička David         
14.Filip MiroslavVrana Jakub         
15.Haba MartinPastorek Lukáš         
16.Petránek IvanJebavá Lucie         
17.Filip MiroslavSlepička David         
18.Bárta VítVrana Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petránek Ivan02Pastorek Lukáš30
Filip Miroslav02Jebavá Lucie20
Bárta Vít03Slepička David20
Haba Martin02Vrana Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22552:517PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Tomáš
Pocz Štefan
 
 
Celler Jiří
Jágr Martin
 
 
-6107-893210
2.Turek Tomáš
Jirků Jaromír
 
 
Svatoš Daniel
Kunert Ladislav
 
 
-7-9-8  0311
3.Pocz ŠtefanCeller Jiří-10599 3121
4.Turek TomášSvatoš Daniel998  3031
5.Jirků JaromírJágr Martin99-98 3141
6.Pocz TomášKunert Ladislav-59-7-7 1342
7.Turek TomášCeller Jiří89-106 3152
8.Jirků JaromírSvatoš Daniel98-108 3162
9.Pocz TomášJágr Martin-61095 3172
10.Pocz ŠtefanKunert Ladislav-1283-12-52373
11.Jirků JaromírCeller Jiří989  3083
12.Pocz TomášSvatoš Daniel9-8-8-8 1384
13.Pocz ŠtefanJágr Martin7-457 3194
14.Turek TomášKunert Ladislav7-77-10432104
15.Pocz TomášCeller Jiří         
16.Pocz ŠtefanSvatoš Daniel         
17.Turek TomášJágr Martin         
18.Jirků JaromírKunert Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pocz Štefan21Celler Jiří03
Turek Tomáš30Svatoš Daniel12
Jirků Jaromír30Jágr Martin03
Pocz Tomáš12Kunert Ladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veterání - VSK ČVUT AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33388:470TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Ludvík
Lobo Manuel
 
 
Zajíček Luděk
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
-77-99-92301
2.Hrabálek Petr
Hedervári Robert
 
 
Michálek Vojtěch
Blaho Martin
 
 
5-87-593211
3.Lounek JanShivashankar Bharadwaj Mithun-6-11-4  0312
4.Hedervári RobertZajíček Luděk-8-8-13  0313
5.Jirčík StanislavMichálek Vojtěch-4-5-8  0314
6.Hrabálek PetrBlaho Martin-7464 3124
7.Hedervári RobertShivashankar Bharadwaj Mithun-5-7-6  0325
8.Jirčík StanislavZajíček Luděk-7-58-7 1326
9.Hrabálek PetrMichálek Vojtěch-12-125-6 1327
10.Lounek JanBlaho Martin-99-11-8 1328
11.Jirčík StanislavShivashankar Bharadwaj Mithun-3-7-10  0329
12.Hrabálek PetrZajíček Luděk910-4-4-923210
13.Lounek JanMichálek Vojtěch895  30  
14.Hedervári RobertBlaho Martin         
15.Hrabálek PetrShivashankar Bharadwaj Mithun         
16.Lounek JanZajíček Luděk         
17.Hedervári RobertMichálek Vojtěch         
18.Jirčík StanislavBlaho Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lounek Jan02Shivashankar Bharadwaj Mithun30
Hedervári Robert02Zajíček Luděk30
Jirčík Stanislav03Michálek Vojtěch20
Hrabálek Petr12Blaho Martin11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS