Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33490:530VSK MFF UK Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Mareš Petr
 
 
Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
-17-8-6  0301
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Patho Róbert
Szekeres Ľudovít
 
 
-8-7-6  0302
3.Táborský MichalHelisová Kateřina87-7-9-92303
4.Kolařík IvanSzekeres Ľudovít-8-9-8  0304
5.Mareš PetrPatho Róbert-7-12-6  0305
6.Záhorský VladislavPatho Gabriel879  3015
7.Kolařík IvanHelisová Kateřina-87-69-92316
8.Mareš PetrSzekeres Ľudovít-7-5-9  0317
9.Záhorský VladislavPatho Róbert-8-9-9  0318
10.Táborský MichalPatho Gabriel472  3028
11.Mareš PetrHelisová Kateřina-0-107-2 1329
12.Záhorský VladislavSzekeres Ľudovít789  3039
13.Táborský MichalPatho Róbert-6899 3149
14.Kolařík IvanPatho Gabriel87-9-873259
15.Záhorský VladislavHelisová Kateřina8-9-9-9 13510
16.Táborský MichalSzekeres Ľudovít         
17.Kolařík IvanPatho Róbert         
18.Mareš PetrPatho Gabriel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Táborský Michal21Helisová Kateřina40
Kolařík Ivan12Szekeres Ľudovít21
Mareš Petr03Patho Róbert21
Záhorský Vladislav22Patho Gabriel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37580:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Pavel
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
WO    0301
2.Jiřička Miroslav
Zseller Jiří
 
 
Kalíšek Jiří
Adámek Jiří
 
 
67-88 3111
3.Jiřička MiroslavKobras Ludvík-87-8963221
4.Tichý PavelKalíšek Jiří-5-56-7 1322
5.Vytisk VáclavWO    0323
6.Zseller JiříAdámek Jiří-98-6763233
7.Tichý PavelKobras Ludvík9-9-7-6 1334
8.Kalíšek JiříWO    0335
9.Zseller JiříVytisk Václav-8978 3145
10.Jiřička MiroslavAdámek Jiří879  3055
11.Marek JaroslavKobras Ludvík-6-7-5  0356
12.Zseller JiříKalíšek Jiří696  3066
13.Jiřička MiroslavVytisk Václav-87610 3176
14.Tichý PavelAdámek Jiří-78-9893286
15.Zseller JiříKobras Ludvík108-8-8-62387
16.Jiřička MiroslavKalíšek Jiří-8975 3197
17.Tichý PavelVytisk Václav-9-912-7 1398
18.Marek JaroslavAdámek Jiří-8-824-22399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jiřička Miroslav40Kobras Ludvík31
Tichý Pavel13Kalíšek Jiří12
Zseller Jiří31Vytisk Václav12
Marek Jaroslav02Adámek Jiří13
WO03WO30
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5370:275Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázková Lia
Bednárik Martin
 
 
Mutl David
Filip Miroslav
 
 
-88-9673210
2.Handl Erich
Dobeš Tomáš st.
 
 
Haba Martin
Bárta Vít
 
 
687  3020
3.Mrázková LiaMutl David694  3030
4.Dobeš Tomáš st.Haba Martin9710  3040
5.Handl ErichFilip Miroslav106-710 3150
6.Bednárik MartinBárta Vít14-710 3160
7.Dobeš Tomáš st.Mutl David579  3070
8.Handl ErichHaba Martin889  3080
9.Bednárik MartinFilip Miroslav-48410 3190
10.Mrázková LiaBárta Vít969  30100
11.Handl ErichMutl David         
12.Bednárik MartinHaba Martin         
13.Mrázková LiaFilip Miroslav         
14.Dobeš Tomáš st.Bárta Vít         
15.Bednárik MartinMutl David         
16.Mrázková LiaHaba Martin         
17.Dobeš Tomáš st.Filip Miroslav         
18.Handl ErichBárta Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrázková Lia20Mutl David02
Dobeš Tomáš st.20Haba Martin02
Handl Erich20Filip Miroslav02
Bednárik Martin20Bárta Vít02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10407:291TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerdžikov Svetoslav
Faistaver Patrik
 
 
Pozníček Josef
Forejt Lukáš
 
 
346  3010
2.Žďárský Zdeněk
Mikšátko Roman
 
 
Pocz Štefan
Jirků Jaromír
 
 
-5-46773220
3.Gerdžikov SvetoslavPocz Štefan99-157 3130
4.Faistaver PatrikJirků Jaromír395  3040
5.Mikšátko RomanForejt Lukáš10-746 3150
6.Žďárský ZdeněkPozníček Josef253  3060
7.Faistaver PatrikPocz Štefan-5-6-10  0361
8.Mikšátko RomanJirků Jaromír448  3071
9.Žďárský ZdeněkForejt Lukáš-8-648103281
10.Gerdžikov SvetoslavPozníček Josef123  3091
11.Mikšátko RomanPocz Štefan-9988 31101
12.Žďárský ZdeněkJirků Jaromír         
13.Gerdžikov SvetoslavForejt Lukáš         
14.Faistaver PatrikPozníček Josef         
15.Žďárský ZdeněkPocz Štefan         
16.Gerdžikov SvetoslavJirků Jaromír         
17.Faistaver PatrikForejt Lukáš         
18.Mikšátko RomanPozníček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gerdžikov Svetoslav20Pocz Štefan12
Faistaver Patrik11Jirků Jaromír02
Mikšátko Roman30Forejt Lukáš02
Žďárský Zdeněk20Pozníček Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33416:515TJ Mladí veterání - VSK ČVUT A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jebavá Lucie
Strouhal Vojtěch
 
 
Hrabálek Petr
Hedervári Robert
 
 
9-4-310-72301
2.Vrana Jakub
Višňa Johan
 
 
Roubíček Vít
Bartoš Martin
 
 
-8-6-8  0302
3.Vrana JakubHrabálek Petr-1-3-9  0303
4.Jebavá LucieRoubíček Vít1177  3013
5.Višňa JohanHedervári Robert-87-3-6 1314
6.Strouhal VojtěchBartoš Martin-7699 3124
7.Jebavá LucieHrabálek Petr-8-9-9  0325
8.Višňa JohanRoubíček Vít-510-59-42326
9.Strouhal VojtěchHedervári Robert-977-10-32327
10.Vrana JakubBartoš Martin10-9-91183237
11.Višňa JohanHrabálek Petr-9-4-4  0338
12.Strouhal VojtěchRoubíček Vít94-10-7-52339
13.Vrana JakubHedervári Robert-7-3-9  03310
14.Jebavá LucieBartoš Martin14-6-7-7 13  
15.Strouhal VojtěchHrabálek Petr         
16.Vrana JakubRoubíček Vít         
17.Jebavá LucieHedervári Robert         
18.Višňa JohanBartoš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vrana Jakub12Hrabálek Petr30
Jebavá Lucie11Roubíček Vít21
Višňa Johan03Hedervári Robert30
Strouhal Vojtěch12Bartoš Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Jágr Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:29599:485nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 

 
 
WO    3010
2.Celler Jiří
Stejskal Radek
 
 
Michálek Vojtěch
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
-89-7-5 1311
3.Jágr MartinShivashankar Bharadwaj Mithun10-7-76-62312
4.Svatoš DanielZajíček Luděk875  3022
5.Stejskal RadekMichálek Vojtěch-6-5-4  0323
6.Celler JiříWO    3033
7.Svatoš DanielShivashankar Bharadwaj Mithun10-45-4-52334
8.Stejskal RadekZajíček Luděk9-88-6-92335
9.Celler JiříMichálek Vojtěch6118  3045
10.Jágr MartinWO    3055
11.Stejskal RadekShivashankar Bharadwaj Mithun8-9-4-8 1356
12.Celler JiříZajíček Luděk-87-9763266
13.Jágr MartinMichálek Vojtěch-97-6-2 1367
14.Svatoš DanielWO    3077
15.Celler JiříShivashankar Bharadwaj Mithun-534-8-42378
16.Jágr MartinZajíček Luděk868  3088
17.Svatoš DanielMichálek Vojtěch-7-4-3  0389
18.Stejskal RadekWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jágr Martin12Shivashankar Bharadwaj Mithun40
Svatoš Daniel12Zajíček Luděk13
Stejskal Radek03Michálek Vojtěch31
Celler Jiří21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS