Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha AVrchní
rozhodčí:
Hroch Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:27557:536VSK MFF UK Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
974  3010
2.Gálvez Ortiz Andres Sebastian
Patho Róbert
 
 
Celler Jiří
Stejskal Radek
 
 
-7-512-8 1311
3.Szekeres ĽudovítCeller Jiří-7-981083221
4.Patho GabrielSvatoš Daniel9-1312-483231
5.Gálvez Ortiz Andres SebastianJágr Martin-4-104-6 1332
6.Helisová KateřinaStejskal Radek6112  3042
7.Patho GabrielCeller Jiří-8-6-7  0343
8.Gálvez Ortiz Andres SebastianSvatoš Daniel10-7-3-7 1344
9.Helisová KateřinaJágr Martin-6973 3154
10.Szekeres ĽudovítStejskal Radek4-69-783264
11.Gálvez Ortiz Andres SebastianCeller Jiří-10-6-8  0365
12.Helisová KateřinaSvatoš Daniel757  3075
13.Szekeres ĽudovítJágr Martin34-42 3185
14.Patho GabrielStejskal Radek-8-8-6  0386
15.Helisová KateřinaCeller Jiří9-418 3196
16.Szekeres ĽudovítSvatoš Daniel999  30106
17.Patho GabrielJágr Martin         
18.Gálvez Ortiz Andres SebastianStejskal Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Szekeres Ľudovít40Celler Jiří22
Patho Gabriel12Svatoš Daniel13
Gálvez Ortiz Andres Sebastian03Jágr Martin12
Helisová Kateřina40Stejskal Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:18575:496TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart Radek
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
Luxemburk Filip
Vícha Matěj
 
 
-9-1045-102301
2.Michálek Vojtěch
Zajíček Luděk
 
 
Višňa Johan
Slepička David
 
 
59-118 3111
3.Michálek VojtěchLuxemburk Filip8-10-5973221
4.Zajíček LuděkVícha Matěj877  3031
5.Shivashankar Bharadwaj MithunVišňa Johan10125  3041
6.Linhart RadekSlepička David9-4-106-92342
7.Zajíček LuděkLuxemburk Filip363  3052
8.Shivashankar Bharadwaj MithunVícha Matěj910-9-6-82353
9.Linhart RadekVišňa Johan6810  3063
10.Michálek VojtěchSlepička David-9-649-62364
11.Shivashankar Bharadwaj MithunLuxemburk Filip69-68 3174
12.Linhart RadekVícha Matěj-1796 3184
13.Michálek VojtěchVišňa Johan-136910 3194
14.Zajíček LuděkSlepička David12514  30104
15.Linhart RadekLuxemburk Filip5-5   11  
16.Michálek VojtěchVícha Matěj         
17.Zajíček LuděkVišňa Johan         
18.Shivashankar Bharadwaj MithunSlepička David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michálek Vojtěch21Luxemburk Filip03
Zajíček Luděk30Vícha Matěj12
Shivashankar Bharadwaj Mithun21Višňa Johan03
Linhart Radek21Slepička David21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veterání - VSK ČVUT AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16491:420TJ Mladí veterání - VSK ČVUT A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Ludvík
Jirčík Stanislav
 
 
Levý Jiří
Krieger Karel
 
 
10-6-10363210
2.Wavrečka Ronald
Hedervári Robert
 
 
Žďárský Zdeněk
Holštein Jaroslav
 
 
84-6-863220
3.Jirčík StanislavŽďárský Zdeněk-810-510-112321
4.Hedervári RobertHolštein Jaroslav594  3031
5.Čech LudvíkGerdžikov Svetoslav994  3041
6.Wavrečka RonaldLevý Jiří878  3051
7.Hedervári RobertŽďárský Zdeněk8-10-2-12 1352
8.Čech LudvíkHolštein Jaroslav395  3062
9.Wavrečka RonaldGerdžikov Svetoslav512-711 3172
10.Jirčík StanislavLevý Jiří-87-3463282
11.Čech LudvíkŽďárský Zdeněk96-79 3192
12.Wavrečka RonaldHolštein Jaroslav109-9-7432102
13.Jirčík StanislavGerdžikov Svetoslav         
14.Hedervári RobertLevý Jiří         
15.Wavrečka RonaldŽďárský Zdeněk         
16.Jirčík StanislavHolštein Jaroslav         
17.Hedervári RobertGerdžikov Svetoslav         
18.Čech LudvíkLevý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jirčík Stanislav11Žďárský Zdeněk21
Hedervári Robert11Holštein Jaroslav03
Čech Ludvík30Gerdžikov Svetoslav02
Wavrečka Ronald30Levý Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22577:542PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirků Jaromír
Kopřiva Radek
 
 
Dobeš Tomáš st.
Handl Erich
 
 
78-8-4-22301
2.Pocz Štefan
Pocz Tomáš
 
 
Mrázková Lia
Bednárik Martin
 
 
12411  3011
3.Pocz TomášMrázková Lia8410  3021
4.Kopřiva RadekBednárik Martin98-10-1193231
5.Jirků JaromírHandl Erich5-9-6-15 1332
6.Pocz ŠtefanDobeš Tomáš st.79-11-1093242
7.Kopřiva RadekMrázková Lia769  3052
8.Jirků JaromírBednárik Martin9-78-6-72353
9.Pocz ŠtefanHandl Erich89-69 3163
10.Pocz TomášDobeš Tomáš st.-9-104-4 1364
11.Jirků JaromírMrázková Lia-11-11-11  0365
12.Pocz ŠtefanBednárik Martin874  3075
13.Pocz TomášHandl Erich759  3085
14.Kopřiva RadekDobeš Tomáš st.97-4-2103295
15.Pocz ŠtefanMrázková Lia899  30105
16.Pocz TomášBednárik Martin         
17.Kopřiva RadekHandl Erich         
18.Jirků JaromírDobeš Tomáš st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pocz Tomáš21Mrázková Lia13
Kopřiva Radek30Bednárik Martin12
Jirků Jaromír03Handl Erich12
Pocz Štefan40Dobeš Tomáš st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:34Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30347:435TJ Malešice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haba Martin
Petránek Ivan
 
 
Bednář Petr
Zseller Jiří
 
 
-94-99-92301
2.Houček Jaroslav
Filip Miroslav
 
 
Jiřička Miroslav
Marek Jaroslav
 
 
11-8-5-11 1302
3.Filip MiroslavBednář Petr-67-11-16 1303
4.Petránek IvanJiřička Miroslav-5-8813-102304
5.Haba MartinZseller Jiří-7-108-8 1305
6.Houček JaroslavMarek Jaroslav-8-7-6  0306
7.Petránek IvanBednář Petr-6-8-5  0307
8.Haba MartinJiřička Miroslav8-4-7-6 1308
9.Zahradník VáclavZseller Jiří-4118-7-72309
10.Filip MiroslavMarek Jaroslav-3-14-5  03010
11.Haba MartinBednář Petr         
12.Zahradník VáclavJiřička Miroslav         
13.Filip MiroslavZseller Jiří         
14.Petránek IvanMarek Jaroslav         
15.Zahradník VáclavBednář Petr         
16.Filip MiroslavJiřička Miroslav         
17.Petránek IvanZseller Jiří         
18.Haba MartinMarek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Filip Miroslav02Bednář Petr20
Petránek Ivan02Jiřička Miroslav20
Haba Martin02Zseller Jiří20
Houček Jaroslav01Marek Jaroslav20
Zahradník Václav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38626:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Adámek Jiří
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
5-95-673210
2.Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
Kolařík Ivan
Mareš Petr
 
 
4-874 3120
3.Kobras LudvíkTáborský Michal-98-5433230
4.Vytisk VáclavMareš Petr-9-6-6  0331
5.Adámek JiříKolařík Ivan-6-8-3  0332
6.Kalíšek JiříSkála Patrik-91017 3142
7.Vytisk VáclavTáborský Michal-5-9-6  0343
8.Adámek JiříMareš Petr9-10-9663253
9.Kalíšek JiříKolařík Ivan-71012-7-122354
10.Kobras LudvíkSkála Patrik-9-6-8  0355
11.Adámek JiříTáborský Michal7-10-9-5 1356
12.Kalíšek JiříMareš Petr-9698 3166
13.Kobras LudvíkKolařík Ivan94-58 3176
14.Vytisk VáclavSkála Patrik-65114 3186
15.Kalíšek JiříTáborský MichalWO    0387
16.Kobras LudvíkMareš Petr864  3097
17.Vytisk VáclavKolařík Ivan-610-9-8 1398
18.Adámek JiříSkála Patrik-12-710-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kobras Ludvík31Táborský Michal21
Vytisk Václav13Mareš Petr13
Adámek Jiří13Kolařík Ivan31
Kalíšek Jiří21Skála Patrik22
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS