Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:35274:491VSK MFF UK Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klindera Antonín
 
 
Patho Gabriel
Patho Róbert
 
 
WO    0301
2.Vytisk Václav
Adámek Jiří
 
 
Helisová Kateřina
Szekeres Ľudovít
 
 
9-8-4-9 1302
3.Klindera AntonínHelisová Kateřina-1-5-3  0303
4.Adámek JiříSzekeres Ľudovít-45-4-4 1304
5.Patho RóbertWO    0305
6.Vytisk VáclavPatho Gabriel-11-7109-102306
7.Adámek JiříHelisová Kateřina-48910 3116
8.Szekeres ĽudovítWO    0317
9.Vytisk VáclavPatho Róbert1-26-1163227
10.Klindera AntonínPatho Gabriel-9-4-3  0328
11.Helisová KateřinaWO    0329
12.Vytisk VáclavSzekeres Ľudovít-99-11093239
13.Klindera AntonínPatho Róbert-2-9-4  03310
14.Adámek JiříPatho Gabriel         
15.Vytisk VáclavHelisová Kateřina         
16.Klindera AntonínSzekeres Ľudovít         
17.Adámek JiříPatho Róbert         
18.Patho Gabriel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klindera Antonín03Helisová Kateřina11
Adámek Jiří11Szekeres Ľudovít11
Vytisk Václav21Patho Róbert11
   Patho Gabriel20
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:19538:453TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Mutl David
Haba Martin
 
 
-7-74873210
2.Záhorský Vladislav
Mareš Petr
 
 
Bárta Vít
Petránek Ivan
 
 
8-78-963220
3.Táborský MichalHaba Martin684  3030
4.Skála PatrikPetránek Ivan-8989 3140
5.Mareš PetrMutl David-129-8-7 1341
6.Záhorský VladislavBárta Vít79-8-7-62342
7.Skála PatrikHaba Martin89-7-823252
8.Mareš PetrPetránek Ivan696  3062
9.Záhorský VladislavMutl David-87-99-92363
10.Táborský MichalBárta Vít075  3073
11.Mareš PetrHaba Martin4-958 3183
12.Záhorský VladislavPetránek Ivan-710-8993293
13.Táborský MichalMutl David4104  30103
14.Skála PatrikBárta Vít         
15.Záhorský VladislavHaba Martin         
16.Táborský MichalPetránek Ivan         
17.Skála PatrikMutl David         
18.Mareš PetrBárta Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Michal30Haba Martin03
Skála Patrik20Petránek Ivan03
Mareš Petr21Mutl David21
Záhorský Vladislav12Bárta Vít11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6378:238TJ Malešice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zseller Jiří
Tichý Pavel
 
 

 
 
WO    3010
2.Jiřička Miroslav
Marek Jaroslav
 
 
Jirků Jaromír
Pozníček Josef
 
 
9-788 3120
3.Zseller JiříJirků Jaromír-610-99103230
4.Jiřička MiroslavPozníček Josef679  3040
5.Marek JaroslavNovotný Martin876  3050
6.Tichý PavelWO    3060
7.Jiřička MiroslavJirků Jaromír-79-81183270
8.Marek JaroslavPozníček Josef9-786 3180
9.Tichý PavelNovotný Martin987  3090
10.Zseller JiříWO    30100
11.Marek JaroslavJirků Jaromír         
12.Tichý PavelPozníček Josef         
13.Zseller JiříNovotný Martin         
14.Jiřička Miroslav         
15.Tichý PavelJirků Jaromír         
16.Zseller JiříPozníček Josef         
17.Jiřička MiroslavNovotný Martin         
18.Marek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zseller Jiří10Jirků Jaromír02
Jiřička Miroslav20Pozníček Josef02
Marek Jaroslav20Novotný Martin02
Tichý Pavel10   
WO30WO03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11406:328Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Erich
Schoberová Martina
 
 
Wavrečka Ronald
Lobo Manuel
 
 
6-587 3110
2.Bednárik Martin
Chaloupek Petr
 
 
Lounek Jan
Strnad Jaroslav
 
 
4-7711 3120
3.Chaloupek PetrWavrečka Ronald-6-9-3  0321
4.Handl ErichLobo Manuel-664-393231
5.Bednárik MartinLounek Jan5910  3041
6.Schoberová MartinaStrnad Jaroslav266  3051
7.Handl ErichWavrečka Ronald679  3061
8.Bednárik MartinLobo Manuel-78-7683271
9.Schoberová MartinaLounek Jan1094  3081
10.Chaloupek PetrStrnad Jaroslav-11-88673291
11.Bednárik MartinWavrečka Ronald656  30101
12.Schoberová MartinaLobo Manuel510   20  
13.Chaloupek PetrLounek Jan         
14.Handl ErichStrnad Jaroslav         
15.Schoberová MartinaWavrečka Ronald         
16.Chaloupek PetrLobo Manuel         
17.Handl ErichLounek Jan         
18.Bednárik MartinStrnad Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chaloupek Petr11Wavrečka Ronald12
Handl Erich20Lobo Manuel02
Bednárik Martin30Lounek Jan02
Schoberová Martina20Strnad Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34415:515TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerdžikov Svetoslav
Krieger Karel
 
 
Linhart Radek
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
8-912-4-32301
2.Mikšátko Roman
Levý Jiří
 
 
Zajíček Luděk
Michálek Vojtěch
 
 
-11-7-2  0302
3.Gerdžikov SvetoslavLinhart Radek-11-1789-32303
4.Levý JiříShivashankar Bharadwaj Mithun-4-6-7  0304
5.Mikšátko RomanZajíček Luděk-8-10-8  0305
6.Žďárský ZdeněkMichálek Vojtěch83-67 3115
7.Levý JiříLinhart Radek-8-6-4  0316
8.Mikšátko RomanShivashankar Bharadwaj Mithun5-10-49-72317
9.Žďárský ZdeněkZajíček Luděk-39-9153227
10.Gerdžikov SvetoslavMichálek Vojtěch10-299 3137
11.Mikšátko RomanLinhart Radek-63-75-52338
12.Žďárský ZdeněkShivashankar Bharadwaj Mithun-3-67-3 1339
13.Krieger KarelZajíček Luděk-5-7-2  03310
14.Levý JiříMichálek Vojtěch-8-10-6  03  
15.Žďárský ZdeněkLinhart Radek         
16.Krieger KarelShivashankar Bharadwaj Mithun         
17.Levý JiříZajíček Luděk         
18.Mikšátko RomanMichálek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gerdžikov Svetoslav11Linhart Radek30
Levý Jiří02Shivashankar Bharadwaj Mithun30
Mikšátko Roman03Zajíček Luděk21
Žďárský Zdeněk21Michálek Vojtěch02
Krieger Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Jágr Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:36540:594SF SKK EL Niňo Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
Pastorek Lukáš
Jebavá Lucie
 
 
-11748 3110
2.Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
Vrana Jakub
Vícha Matěj
 
 
128-79 3120
3.Stejskal RadekJebavá Lucie-116-8843230
4.Kunert LadislavVícha Matěj7-9-2-6 1331
5.Jágr MartinPastorek Lukáš9-67-4-82332
6.Svatoš DanielVrana Jakub-108-2-6 1333
7.Kunert LadislavJebavá Lucie-10-108-7 1334
8.Jágr MartinVícha Matěj6-411-8-82335
9.Svatoš DanielPastorek Lukáš10-48-9-92336
10.Stejskal RadekVrana Jakub-12-8-10  0337
11.Jágr MartinJebavá Lucie5-10-6-4 1338
12.Svatoš DanielVícha Matěj-9-499103248
13.Stejskal RadekPastorek Lukáš-6-7-10  0349
14.Kunert LadislavVrana Jakub65-8-6-1023410
15.Svatoš DanielJebavá Lucie-8-778-723  
16.Stejskal RadekVícha Matěj         
17.Kunert LadislavPastorek Lukáš         
18.Jágr MartinVrana Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stejskal Radek12Jebavá Lucie21
Kunert Ladislav03Vícha Matěj21
Jágr Martin03Pastorek Lukáš30
Svatoš Daniel12Vrana Jakub30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS