Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha AVrchní
rozhodčí:
Hroch Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:24589:492VSK MFF UK Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
Faistaver Patrik
Mikšátko Roman
 
 
-6-9-8  0301
2.Patho Róbert
Gálvez Ortiz Andres Sebastian
 
 
Krieger Karel
Levý Jiří
 
 
68-68 3111
3.Szekeres ĽudovítFaistaver Patrik-9-7-9  0312
4.Gálvez Ortiz Andres SebastianLevý Jiří5109  3022
5.Patho RóbertMikšátko Roman877  3032
6.Helisová KateřinaKrieger Karel240  3042
7.Gálvez Ortiz Andres SebastianFaistaver Patrik3-6-7-10 1343
8.Patho RóbertLevý Jiří1088  3053
9.Helisová KateřinaMikšátko Roman452  3063
10.Patho GabrielKrieger Karel-10-8-9  0364
11.Patho RóbertFaistaver Patrik48-7-8-92365
12.Helisová KateřinaLevý Jiří-11665 3175
13.Patho GabrielMikšátko Roman-9-11-10  0376
14.Gálvez Ortiz Andres SebastianKrieger Karel3710  3086
15.Helisová KateřinaFaistaver Patrik658  3096
16.Patho GabrielLevý Jiří-795-9-82397
17.Gálvez Ortiz Andres SebastianMikšátko Roman-8988 31107
18.Patho RóbertKrieger Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Szekeres Ľudovít01Faistaver Patrik31
Gálvez Ortiz Andres Sebastian31Levý Jiří13
Patho Róbert21Mikšátko Roman13
Helisová Kateřina40Krieger Karel12
Patho Gabriel03   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
23:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1042:39762:750Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepička David
Jebavá Lucie
 
 
Chaloupek Petr
Handl Erich
 
 
-67-4483210
2.Vícha Matěj
Vrana Jakub
 
 
Mrázková Lia
Bednárik Martin
 
 
68-7-6-82311
3.Jebavá LucieMrázková Lia646  3021
4.Slepička DavidBednárik Martin-913-6-7 1322
5.Vrana JakubChaloupek Petr-799-6-72323
6.Vícha MatějHandl Erich-9-106353233
7.Slepička DavidMrázková Lia9-578 3143
8.Vrana JakubBednárik Martin811-11-7-112344
9.Vícha MatějChaloupek Petr6-7-5493254
10.Jebavá LucieHandl Erich11-9-79-72355
11.Vrana JakubMrázková Lia-118-14-3 1356
12.Vícha MatějBednárik Martin10-8-84-62357
13.Jebavá LucieChaloupek Petr478  3067
14.Slepička DavidHandl Erich-8-8118-82368
15.Vícha MatějMrázková Lia47-44 3178
16.Jebavá LucieBednárik Martin12-876 3188
17.Slepička DavidChaloupek Petr5-1110-5-72389
18.Vrana JakubHandl Erich-7-479-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jebavá Lucie31Mrázková Lia13
Slepička David13Bednárik Martin31
Vrana Jakub04Chaloupek Petr22
Vícha Matěj31Handl Erich31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16468:405TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Celler Jiří
Svatoš Daniel
 
 
Zseller Jiří
Bednář Petr
 
 
-8-6-6  0301
2.Procházka Ondřej
Šimáček Pavel
 
 
Jiřička Miroslav
Marek Jaroslav
 
 
-311-10833211
3.Svatoš DanielJiřička Miroslav-6-77753221
4.Šimáček PavelBednář Petr16-836 3131
5.Procházka OndřejMarek Jaroslav575  3041
6.Celler JiříZseller Jiří389  3051
7.Šimáček PavelJiřička Miroslav9-76-9103261
8.Procházka OndřejBednář Petr1-87-283271
9.Celler JiříMarek Jaroslav12-1064 3181
10.Svatoš DanielZseller Jiří-4-911-9 1382
11.Procházka OndřejJiřička Miroslav689  3092
12.Celler JiříBednář Petr999  30102
13.Svatoš DanielMarek Jaroslav         
14.Šimáček PavelZseller Jiří         
15.Celler JiříJiřička Miroslav         
16.Svatoš DanielBednář Petr         
17.Šimáček PavelMarek Jaroslav         
18.Procházka OndřejZseller Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svatoš Daniel11Jiřička Miroslav03
Šimáček Pavel20Bednář Petr03
Procházka Ondřej30Marek Jaroslav02
Celler Jiří30Zseller Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:27653:578TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuttler Karel
Linhart Radek
 
 
Táborský Michal
Mareš Petr
 
 
58-10-8-92301
2.Michálek Vojtěch
Zajíček Luděk
 
 
Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
968  3011
3.Michálek VojtěchTáborský Michal9-4-7-5 1312
4.Zajíček LuděkKolařík Ivan8-87-753222
5.Kuttler KarelMareš Petr-138-98-92323
6.Linhart RadekZáhorský Vladislav588  3033
7.Zajíček LuděkTáborský Michal784  3043
8.Kuttler KarelKolařík Ivan-1284-8-42344
9.Linhart RadekMareš Petr-86-7333254
10.Michálek VojtěchZáhorský Vladislav769  3064
11.Kuttler KarelTáborský Michal-4-1287-82365
12.Linhart RadekKolařík Ivan995  3075
13.Michálek VojtěchMareš Petr-8-9-5  0376
14.Zajíček LuděkZáhorský Vladislav645  3086
15.Linhart RadekTáborský Michal-899-6103296
16.Michálek VojtěchKolařík Ivan-9-66-9 1397
17.Zajíček LuděkMareš Petr718  30107
18.Kuttler KarelZáhorský Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michálek Vojtěch13Táborský Michal22
Zajíček Luděk40Kolařík Ivan22
Kuttler Karel03Mareš Petr22
Linhart Radek40Záhorský Vladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veterání - VSK ČVUT AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:8408:265TJ Mladí veterání - VSK ČVUT A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Ludvík
Hedervári Robert
 
 
Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
WO    3010
2.Lobo Manuel
Jirčík Stanislav
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
9166  3020
3.Jirčík StanislavKobras Ludvík-8-66-7 1321
4.Hedervári RobertVytisk Václav699  3031
5.Lobo ManuelAdámek Jiří797  3041
6.Čech LudvíkKlindera AntonínWO    3051
7.Hedervári RobertKobras Ludvík-4-8-9  0352
8.Lobo ManuelVytisk Václav657  3062
9.Čech LudvíkAdámek Jiří1067  3072
10.Jirčík StanislavKlindera AntonínWO    3082
11.Lobo ManuelKobras Ludvík11-878 3192
12.Čech LudvíkVytisk Václav89-79 31102
13.Jirčík StanislavAdámek Jiří-5-86  12  
14.Hedervári RobertKlindera Antonín         
15.Čech LudvíkKobras Ludvík         
16.Jirčík StanislavVytisk Václav         
17.Hedervári RobertAdámek Jiří         
18.Lobo ManuelKlindera Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jirčík Stanislav01Kobras Ludvík21
Hedervári Robert11Vytisk Václav03
Lobo Manuel30Adámek Jiří02
Čech Ludvík20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16488:384PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Tomáš
Šindelář Michal
 
 
Bárta Vít
Buriánek Václav
 
 
36-73 3110
2.Turek Tomáš
Kochlöffl Roman
 
 
Haba Martin
Houf Petr
 
 
99-108 3120
3.Šindelář MichalHaba Martin12-7-9-10 1321
4.Turek TomášBárta Vít3210  3031
5.Kochlöffl RomanBuriánek Václav4-894 3141
6.Pocz TomášHouf Petr268  3051
7.Turek TomášHaba Martin8-777 3161
8.Kochlöffl RomanBárta Vít-76-4-5 1362
9.Pocz TomášBuriánek Václav466  3072
10.Šindelář MichalHouf Petr5-954 3182
11.Kochlöffl RomanHaba Martin-108-6-5 1383
12.Pocz TomášBárta Vít105-54 3193
13.Šindelář MichalBuriánek Václav1010-92 31103
14.Turek TomášHouf Petr8710  30  
15.Pocz TomášHaba Martin         
16.Šindelář MichalBárta Vít         
17.Turek TomášBuriánek Václav         
18.Kochlöffl RomanHouf Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šindelář Michal21Haba Martin21
Turek Tomáš20Bárta Vít12
Kochlöffl Roman12Buriánek Václav03
Pocz Tomáš30Houf Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS