Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32379:476VSK MFF UK Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Štefan
Kochlöffl Roman
 
 
Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
-6-84-8 1301
2.Turek Tomáš
Jirků Jaromír
 
 
Patho Róbert
Szekeres Ľudovít
 
 
8-3-8-5 1302
3.Jirků JaromírHelisová Kateřina-6-3-6  0303
4.Turek TomášSzekeres Ľudovít-7-89-2 1304
5.Kochlöffl RomanPatho Róbert-5-6-6  0305
6.Pocz ŠtefanPatho Gabriel109-57 3115
7.Turek TomášHelisová Kateřina8-9-8-6 1316
8.Kochlöffl RomanSzekeres Ľudovít-5-78-8 1317
9.Pocz ŠtefanPatho Róbert77-99 3127
10.Jirků JaromírPatho Gabriel8-9-6-5 1328
11.Kochlöffl RomanHelisová Kateřina-2-4-7  0329
12.Pocz ŠtefanSzekeres Ľudovít887  3039
13.Jirků JaromírPatho Róbert-77-9-9 13310
14.Turek TomášPatho Gabriel7-127-3-523  
15.Pocz ŠtefanHelisová Kateřina         
16.Jirků JaromírSzekeres Ľudovít         
17.Turek TomášPatho Róbert         
18.Kochlöffl RomanPatho Gabriel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jirků Jaromír03Helisová Kateřina30
Turek Tomáš02Szekeres Ľudovít21
Kochlöffl Roman03Patho Róbert21
Pocz Štefan30Patho Gabriel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:34Konec
utkání
20:06Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30284:397TJ Mladí veterání - VSK ČVUT A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Vít
Podrazil Jiří
 
 
Jirčík Stanislav
Bartoš Martin
 
 
-9-10-9  0301
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Boloňský Andrej
Hedervári Robert
 
 
-8-8-9  0302
3.Bárta VítBoloňský Andrej8-7-3-7 1303
4.Podrazil JiříJirčík Stanislav6-12-96-72304
5.Fuček MiloslavHedervári Robert-49-3-6 1305
6.Haba MartinBartoš Martin77-11-2-42306
7.Podrazil JiříBoloňský Andrej-9-7-10  0307
8.Fuček MiloslavJirčík Stanislav-8611-7-82308
9.Haba MartinHedervári RobertWO    0309
10.Bárta VítBartoš Martin-8-4-5  03010
11.Fuček MiloslavBoloňský Andrej         
12.Haba MartinJirčík Stanislav         
13.Bárta VítHedervári Robert         
14.Podrazil JiříBartoš Martin         
15.Haba MartinBoloňský Andrej         
16.Bárta VítJirčík Stanislav         
17.Podrazil JiříHedervári Robert         
18.Fuček MiloslavBartoš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bárta Vít02Boloňský Andrej20
Podrazil Jiří02Jirčík Stanislav20
Fuček Miloslav02Hedervári Robert10
Haba Martin01Bartoš Martin20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:24527:490TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klindera Antonín
Adámek Jiří
 
 
Michálek Vojtěch
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
-7-99-8 1301
2.Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
Blaho Martin
Sutnar Bohuslav
 
 
657  3011
3.Vytisk VáclavShivashankar Bharadwaj Mithun-8-9-6  0312
4.Adámek JiříMichálek Vojtěch7-1194 3122
5.Klindera AntonínBlaho Martin-8-5-5  0323
6.Kobras LudvíkSutnar Bohuslav4410  3033
7.Adámek JiříShivashankar Bharadwaj Mithun-10-9-9  0334
8.Klindera AntonínMichálek Vojtěch9-88-3-22335
9.Kobras LudvíkBlaho Martin459  3045
10.Vytisk VáclavSutnar Bohuslav582  3055
11.Klindera AntonínShivashankar Bharadwaj Mithun-5-1-5  0356
12.Kobras LudvíkMichálek Vojtěch-7-710663266
13.Vytisk VáclavBlaho Martin8-359 3176
14.Adámek JiříSutnar Bohuslav688  3086
15.Kobras LudvíkShivashankar Bharadwaj Mithun7-1227 3196
16.Vytisk VáclavMichálek Vojtěch9-586 31106
17.Adámek JiříBlaho Martin         
18.Klindera AntonínSutnar Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vytisk Václav31Shivashankar Bharadwaj Mithun31
Adámek Jiří21Michálek Vojtěch13
Klindera Antonín03Blaho Martin12
Kobras Ludvík40Sutnar Bohuslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38656:674TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Zikl Petr
 
 
Procházka Ondřej
Šimáček Pavel
 
 
10-555 3110
2.Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
Celler Jiří
Svatoš Daniel
 
 
-810-5-8 1311
3.Táborský MichalProcházka Ondřej3-888 3121
4.Kolařík IvanŠimáček Pavel-8-799-82322
5.Záhorský VladislavCeller Jiří-8-6-9  0323
6.Zikl PetrSvatoš Daniel-87-9-10 1324
7.Kolařík IvanProcházka Ondřej10-9810 3134
8.Záhorský VladislavŠimáček Pavel8-9-10-11 1335
9.Zikl PetrCeller Jiří-5-8-9  0336
10.Táborský MichalSvatoš Daniel-8-769103246
11.Záhorský VladislavProcházka Ondřej-86-9-10 1347
12.Zikl PetrŠimáček Pavel-8-76993257
13.Táborský MichalCeller Jiří8910  3067
14.Kolařík IvanSvatoš Daniel-8-9-10  0368
15.Zikl PetrProcházka Ondřej-8459 3178
16.Táborský MichalŠimáček Pavel8912  3088
17.Kolařík IvanCeller Jiří-3-5-8  0389
18.Záhorský VladislavSvatoš Daniel8-9-10-11 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Michal40Procházka Ondřej13
Kolařík Ivan13Šimáček Pavel22
Záhorský Vladislav04Celler Jiří31
Zikl Petr22Svatoš Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:37578:624SF SKK EL Niňo Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoupý Libor
Zseller Jiří
 
 
Jebavá Lucie
Višňa Johan
 
 
119-7-883210
2.Jiřička Miroslav
Marek Jaroslav
 
 
Vícha Matěj
Vrana Jakub
 
 
108-7-683220
3.Jiřička MiroslavJebavá Lucie-7-86-6 1321
4.Skoupý LiborVícha Matěj69-8-10-52322
5.Zseller JiříVrana Jakub78-7-6-82323
6.Marek JaroslavVišňa Johan259  3033
7.Skoupý LiborJebavá Lucie-4-5-10  0334
8.Zseller JiříVícha Matěj-77-89-92335
9.Marek JaroslavVrana Jakub59-104 3145
10.Jiřička MiroslavVišňa Johan-877-873255
11.Bednář PetrJebavá Lucie-2-5-6  0356
12.Marek JaroslavVícha Matěj784  3066
13.Jiřička MiroslavVrana Jakub-8-798-72367
14.Skoupý LiborVišňa Johan-998-9-72368
15.Marek JaroslavJebavá Lucie-9-2-3  0369
16.Jiřička MiroslavVícha Matěj-7-8-5  03610
17.Skoupý LiborVrana Jakub         
18.Bednář PetrVišňa Johan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiřička Miroslav13Jebavá Lucie40
Skoupý Libor03Vícha Matěj31
Zseller Jiří02Vrana Jakub21
Marek Jaroslav31Višňa Johan12
Bednář Petr01   
20:45 střídání domácích odstupuje Zseller nastupuje Bednář



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:27627:570Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázková Lia
Schoberová Martina
 
 
Mikšátko Roman
Krieger Karel
 
 
9-10115 3110
2.Bednárik Martin
Handl Erich
 
 
Žďárský Zdeněk
Holštein Jaroslav
 
 
67-95 3120
3.Schoberová MartinaŽďárský Zdeněk-5-6-9  0321
4.Mrázková LiaHolštein Jaroslav-10-494-102322
5.Handl ErichMikšátko Roman38-4-673232
6.Bednárik MartinKrieger Karel633  3042
7.Mrázková LiaŽďárský Zdeněk735  3052
8.Handl ErichHolštein Jaroslav8-68-893262
9.Bednárik MartinMikšátko Roman8-8-7893272
10.Schoberová MartinaKrieger Karel699  3082
11.Handl ErichŽďárský Zdeněk4-7-5-7 1383
12.Bednárik MartinHolštein Jaroslav1082  3093
13.Schoberová MartinaMikšátko Roman910-4-10-42394
14.Mrázková LiaKrieger Karel511-6-8-42395
15.Bednárik MartinŽďárský Zdeněk67-8-6-132396
16.Schoberová MartinaHolštein Jaroslav510-73 31106
17.Mrázková LiaMikšátko Roman         
18.Handl ErichKrieger Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schoberová Martina22Žďárský Zdeněk31
Mrázková Lia12Holštein Jaroslav13
Handl Erich21Mikšátko Roman12
Bednárik Martin31Krieger Karel12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS