Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha AVrchní
rozhodčí:
Winter Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33678:669VSK MFF UK Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
Táborský Michal
Mareš Petr
 
 
-810-87-52301
2.Winter Daniel
Patho Róbert
 
 
Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
-38-10-5 1302
3.Helisová KateřinaTáborský Michal-9712-16143212
4.Patho GabrielMareš Petr868  3022
5.Patho RóbertKolařík Ivan6134  3032
6.Winter DanielZáhorský Vladislav8-910-893242
7.Patho GabrielTáborský Michal-4-57-6 1343
8.Patho RóbertMareš Petr4311  3053
9.Winter DanielKolařík Ivan5-8-8-8 1354
10.Helisová KateřinaZáhorský Vladislav757  3064
11.Patho RóbertTáborský Michal9-5-117-92365
12.Winter DanielMareš Petr6-68-883275
13.Helisová KateřinaKolařík Ivan9-1097 3185
14.Patho GabrielZáhorský Vladislav-5-5-10  0386
15.Winter DanielTáborský Michal-7-6-5  0387
16.Helisová KateřinaMareš Petr76-6-753297
17.Patho GabrielKolařík Ivan-910-5-9 1398
18.Patho RóbertZáhorský Vladislav978  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Helisová Kateřina40Táborský Michal31
Patho Gabriel13Mareš Petr04
Patho Róbert31Kolařík Ivan22
Winter Daniel22Záhorský Vladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29657:590TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Zseller Jiří
Tichý Pavel
 
 
5-10-9873210
2.Kobras Ludvík
Adámek Jiří
 
 
Ibl Josef
Marek Jaroslav
 
 
-887-7103220
3.Kobras LudvíkZseller Jiří4-9115 3130
4.Kartaš ZdeněkIbl Josef-107129 3140
5.Adámek JiříMarek Jaroslav-6-777-122341
6.Kalíšek JiříTichý Pavel7-847 3151
7.Kartaš ZdeněkZseller Jiří-116-8-9 1352
8.Adámek JiříIbl Josef-11-7-9  0353
9.Kalíšek JiříMarek Jaroslav-7-10-7  0354
10.Kobras LudvíkTichý Pavel1016  3064
11.Adámek JiříZseller Jiří116-9-6-72365
12.Kalíšek JiříIbl Josef5515  3075
13.Kobras LudvíkMarek Jaroslav-13-78-8 1376
14.Kartaš ZdeněkTichý Pavel533  3086
15.Kalíšek JiříZseller Jiří710-8-583296
16.Kobras LudvíkIbl Josef4-7-910932106
17.Kartaš ZdeněkMarek Jaroslav9-10   11  
18.Adámek JiříTichý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kobras Ludvík31Zseller Jiří22
Kartaš Zdeněk21Ibl Josef13
Adámek Jiří03Marek Jaroslav30
Kalíšek Jiří31Tichý Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:28643:616TTC Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haba Martin
Fejks Michal
 
 
Mrázková Lia
Bednárik Martin
 
 
6-8-98-82301
2.Houček Jaroslav
Zahradník Václav
 
 
Handl Erich
Chaloupek Petr
 
 
-12748 3111
3.Haba MartinChaloupek Petr-48-68-82312
4.Houček JaroslavMrázková Lia-8777 3122
5.Zahradník VáclavBednárik Martin-71056 3132
6.Fejks MichalHandl Erich6-68-2-62333
7.Houček JaroslavChaloupek Petr99-1012 3143
8.Zahradník VáclavMrázková Lia583  3053
9.Fejks MichalBednárik Martin8-4-8-9 1354
10.Haba MartinHandl Erich98-9-7-132355
11.Zahradník VáclavChaloupek Petr48-1-753265
12.Fejks MichalMrázková Lia-10-97-9 1366
13.Haba MartinBednárik Martin11-19-1103276
14.Houček JaroslavHandl Erich-56811 3186
15.Fejks MichalChaloupek Petr59-46 3196
16.Haba MartinMrázková Lia11103  30106
17.Houček JaroslavBednárik Martin466  30  
18.Mutl DavidHandl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Haba Martin22Chaloupek Petr13
Houček Jaroslav30Mrázková Lia13
Zahradník Václav30Bednárik Martin12
Fejks Michal13Handl Erich21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34564:604nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozníček Josef
Jirků Jaromír
 
 
Smrčina Zdeněk
Holštein Jaroslav
 
 
-8-697103210
2.Pocz Štefan
Pocz Tomáš
 
 
Žďárský Zdeněk
Krieger Karel
 
 
109-59 3120
3.Pocz ŠtefanHolštein Jaroslav549  3030
4.Jirků JaromírSmrčina Zdeněk-10-9-5  0331
5.Pozníček JosefŽďárský Zdeněk-6-58-1 1332
6.Pocz TomášKrieger Karel-1015312 3142
7.Jirků JaromírHolštein Jaroslav-9910-3-92343
8.Pozníček JosefSmrčina Zdeněk-3-2-10  0344
9.Pocz Tomᚎďárský Zdeněk-4-3-3  0345
10.Pocz ŠtefanKrieger Karel173  3055
11.Pozníček JosefHolštein Jaroslav-4-4-6  0356
12.Pocz TomášSmrčina Zdeněk-5-6-6  0357
13.Pocz ŠtefanŽďárský Zdeněk65-8-553267
14.Jirků JaromírKrieger Karel-10485 3177
15.Pocz TomášHolštein Jaroslav787  3087
16.Pocz ŠtefanSmrčina Zdeněk8-8-5-7 1388
17.Jirků JaromírŽďárský Zdeněk878  3098
18.Pozníček JosefKrieger Karel-9-9-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pocz Štefan31Holštein Jaroslav22
Jirků Jaromír22Smrčina Zdeněk40
Pozníček Josef04Žďárský Zdeněk22
Pocz Tomáš22Krieger Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veterání - VSK ČVUT AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7413:289TJ Mladí veterání - VSK ČVUT A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Ludvík
Hrabánek Vladimír
 
 
Waldmann Martin
Bertho Tadeáš
 
 
6713  3010
2.Boloňský Andrej
Wavrečka Ronald
 
 
Luxemburk Filip
Vícha Matěj
 
 
995  3020
3.Hrabánek VladimírLuxemburk Filip678  3030
4.Čech LudvíkVícha Matěj53-9-523240
5.Boloňský AndrejWaldmann Martin757  3050
6.Wavrečka RonaldBertho Tadeáš912-43 3160
7.Čech LudvíkLuxemburk Filip3104  3070
8.Boloňský AndrejVícha Matěj-973-9-82371
9.Wavrečka RonaldWaldmann Martin87-87 3181
10.Hrabánek VladimírBertho Tadeáš8105  3091
11.Boloňský AndrejLuxemburk Filip467  30101
12.Wavrečka RonaldVícha Matěj71-109 31  
13.Hrabánek VladimírWaldmann Martin         
14.Čech LudvíkBertho Tadeáš         
15.Wavrečka RonaldLuxemburk Filip         
16.Hrabánek VladimírVícha Matěj         
17.Čech LudvíkWaldmann Martin         
18.Boloňský AndrejBertho Tadeáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrabánek Vladimír20Luxemburk Filip03
Čech Ludvík20Vícha Matěj11
Boloňský Andrej21Waldmann Martin02
Wavrečka Ronald20Bertho Tadeáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5366:268TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michálek Vojtěch
Zajíček Luděk
 
 
Svatoš Daniel
Jágr Martin
 
 
9610  3010
2.Linhart Radek
Lodek Jan
 
 
Hruban Vladimír
Gargulák František
 
 
876  3020
3.Lodek JanSvatoš Daniel-3867 3130
4.Michálek VojtěchJágr Martin1169  3040
5.Linhart RadekGargulák František659  3050
6.Zajíček LuděkHruban Vladimír398  3060
7.Michálek VojtěchSvatoš Daniel55-8-11103270
8.Linhart RadekJágr Martin688  3080
9.Zajíček LuděkGargulák František4-4-6943290
10.Lodek JanHruban Vladimír775  30100
11.Linhart RadekSvatoš Daniel         
12.Zajíček LuděkJágr Martin         
13.Lodek JanGargulák František         
14.Michálek VojtěchHruban Vladimír         
15.Zajíček LuděkSvatoš Daniel         
16.Lodek JanJágr Martin         
17.Michálek VojtěchGargulák František         
18.Linhart RadekHruban Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lodek Jan20Svatoš Daniel02
Michálek Vojtěch20Jágr Martin02
Linhart Radek20Gargulák František02
Zajíček Luděk20Hruban Vladimír02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS