Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha AVrchní
rozhodčí:
Winter Daniel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:22534:476VSK MFF UK Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
Handl Erich
Pražák Bohumil
 
 
877  3010
2.Winter Daniel
Gálvez Ortiz Andres Sebastian
 
 
Bednárik Martin
Mrázková Lia
 
 
-8-5-6  0311
3.Helisová KateřinaBednárik Martin91010  3021
4.Gálvez Ortiz Andres SebastianMrázková Lia-17-73993231
5.Patho GabrielHandl Erich-7-451-32332
6.Winter DanielPražák Bohumil368  3042
7.Gálvez Ortiz Andres SebastianBednárik Martin-8-9-5  0343
8.Patho GabrielMrázková Lia-9-5-5  0344
9.Winter DanielHandl Erich-3449 3154
10.Helisová KateřinaPražák Bohumil865  3064
11.Patho GabrielBednárik Martin-5-15-1  0365
12.Winter DanielMrázková Lia42-102 3175
13.Helisová KateřinaHandl Erich737  3085
14.Gálvez Ortiz Andres SebastianPražák Bohumil787  3095
15.Winter DanielBednárik Martin-10-1077-62396
16.Helisová KateřinaMrázková Lia898  30106
17.Gálvez Ortiz Andres SebastianHandl Erich         
18.Patho GabrielPražák Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Helisová Kateřina40Bednárik Martin31
Gálvez Ortiz Andres Sebastian21Mrázková Lia13
Patho Gabriel03Handl Erich12
Winter Daniel31Pražák Bohumil03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19507:451TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerdžikov Svetoslav
Faistaver Patrik
 
 
Jiřička Miroslav
Marek Jaroslav
 
 
4-5-1010-22301
2.Žďárský Zdeněk
Holštein Jaroslav
 
 
Zseller Jiří
Vanka Petr
 
 
118-713 3111
3.Faistaver PatrikMarek Jaroslav10-5-5853221
4.Gerdžikov SvetoslavZseller Jiří1068  3031
5.Holštein JaroslavJiřička Miroslav9-5-9-6 1332
6.Žďárský ZdeněkVanka Petr-9857 3142
7.Gerdžikov SvetoslavMarek Jaroslav9-4811 3152
8.Holštein JaroslavZseller Jiří21-118 3162
9.Žďárský ZdeněkJiřička Miroslav-6-84-6 1363
10.Faistaver PatrikVanka Petr6-758 3173
11.Holštein JaroslavMarek Jaroslav489  3083
12.Žďárský ZdeněkZseller Jiří98-47 3193
13.Faistaver PatrikJiřička Miroslav-74-64232103
14.Gerdžikov SvetoslavVanka Petr-10-9   02  
15.Žďárský ZdeněkMarek Jaroslav         
16.Faistaver PatrikZseller Jiří         
17.Gerdžikov SvetoslavJiřička Miroslav         
18.Holštein JaroslavVanka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faistaver Patrik30Marek Jaroslav03
Gerdžikov Svetoslav20Zseller Jiří03
Holštein Jaroslav21Jiřička Miroslav21
Žďárský Zdeněk21Vanka Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36670:699nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jebavá Lucie
Vícha Matěj
 
 
Táborský Michal
Mareš Petr
 
 
9-710-463210
2.Bertho Tadeáš
Vrana Jakub
 
 
Kolařík Ivan
Makal František
 
 
7-6-69-92311
3.Vrana JakubTáborský Michal-58-1-9 1312
4.Vícha MatějMakal František-810-129-82313
5.Jebavá LucieMareš Petr6-984 3123
6.Bertho TadeášKolařík Ivan-54-97103233
7.Vícha MatějTáborský Michal-4-5-7  0334
8.Jebavá LucieMakal František-7-7-4  0335
9.Bertho TadeášMareš Petr-6796 3145
10.Vrana JakubKolařík Ivan3129  3055
11.Jebavá LucieTáborský Michal-6-913-7 1356
12.Bertho TadeášMakal František-14-27163266
13.Vrana JakubMareš Petr7-569 3176
14.Vícha MatějKolařík Ivan879  3086
15.Bertho TadeášTáborský Michal-2-7108-52387
16.Vrana JakubMakal František-10-59-11 1388
17.Vícha MatějMareš Petr688  3098
18.Jebavá LucieKolařík Ivan-7-953-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrana Jakub22Táborský Michal40
Vícha Matěj22Makal František31
Jebavá Lucie13Mareš Petr04
Bertho Tadeáš31Kolařík Ivan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8403:228TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Celler Jiří
Svatoš Daniel
 
 

 
 
WO    3010
2.Procházka Ondřej
Šimáček Pavel
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
-12-8-11  0311
3.Procházka OndřejKobras Ludvík693  3021
4.Šimáček PavelVytisk Václav-8-84663231
5.Celler JiříAdámek Jiří312-99 3141
6.Svatoš DanielWO    3051
7.Šimáček PavelKobras Ludvík682  3061
8.Celler JiříVytisk Václav6710  3071
9.Svatoš DanielAdámek Jiří7-892 3181
10.Procházka OndřejWO    3091
11.Celler JiříKobras Ludvík7-576 31101
12.Svatoš DanielVytisk Václav678  30  
13.Procházka OndřejAdámek Jiří         
14.Šimáček Pavel         
15.Svatoš DanielKobras Ludvík         
16.Procházka OndřejVytisk Václav         
17.Šimáček PavelAdámek Jiří         
18.Celler Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Procházka Ondřej10Kobras Ludvík03
Šimáček Pavel20Vytisk Václav02
Celler Jiří30Adámek Jiří02
Svatoš Daniel10   
WO30WO03
zápas Svatoš - Vytisk dohrán před zápasem Celler-Kobras



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2350:215TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart Radek
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
Frýsová Lucie
Petránek Ivan
 
 
886  3010
2.Blaho Martin
Michálek Vojtěch
 
 
Haba Martin
Listík Vít
 
 
616  3020
3.Shivashankar Bharadwaj MithunPetránek Ivan1255  3030
4.Michálek VojtěchHaba Martin528  3040
5.Blaho MartinFrýsová Lucie-610-9583250
6.Linhart RadekListík Vít353  3060
7.Michálek VojtěchPetránek Ivan1075  3070
8.Blaho MartinHaba Martin594  3080
9.Linhart RadekFrýsová Lucie778  3090
10.Shivashankar Bharadwaj MithunListík Vít979  30100
11.Blaho MartinPetránek Ivan         
12.Linhart RadekHaba Martin         
13.Shivashankar Bharadwaj MithunFrýsová Lucie         
14.Michálek VojtěchListík Vít         
15.Linhart RadekPetránek Ivan         
16.Shivashankar Bharadwaj MithunHaba Martin         
17.Michálek VojtěchFrýsová Lucie         
18.Blaho MartinListík Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Shivashankar Bharadwaj Mithun20Petránek Ivan02
Michálek Vojtěch20Haba Martin02
Blaho Martin20Frýsová Lucie02
Linhart Radek20Listík Vít02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veterání - VSK ČVUT AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35599:585PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wavrečka Ronald
Čech Ludvík
 
 
Turek Tomáš
Forejt Lukáš
 
 
311-914 3110
2.Boloňský Andrej
Hrabálek Petr
 
 
Pocz Štefan
Jirků Jaromír
 
 
-9-9-10  0311
3.Lounek JanTurek Tomáš-8-3-9  0312
4.Hrabálek PetrPocz Štefan9-15-96-92313
5.Wavrečka RonaldForejt Lukáš-95211 3123
6.Boloňský AndrejJirků Jaromír103-59 3133
7.Hrabálek PetrTurek Tomáš958  3043
8.Wavrečka RonaldPocz Štefan-76-67-112344
9.Boloňský AndrejForejt Lukáš12-99 3154
10.Lounek JanJirků Jaromír-5-7-10  0355
11.Wavrečka RonaldTurek Tomáš6-648 3165
12.Boloňský AndrejPocz Štefan59-8-8-82366
13.Lounek JanForejt Lukáš6-8-11-6 1367
14.Hrabálek PetrJirků Jaromír-9-12-10  0368
15.Hedervári RobertTurek Tomáš-87-8-7 1369
16.Lounek JanPocz Štefan7-10-10-4 13610
17.Hrabálek PetrForejt Lukáš449  30  
18.Wavrečka RonaldJirků Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lounek Jan04Turek Tomáš22
Hrabálek Petr12Pocz Štefan40
Wavrečka Ronald21Forejt Lukáš12
Boloňský Andrej21Jirků Jaromír21
Hedervári Robert01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS