Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha AVrchní
rozhodčí:
Winter Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32664:615VSK MFF UK Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
5108  3010
2.Patho Róbert
Winter Daniel
 
 
Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
-1256-10-82311
3.Helisová KateřinaKalíšek Jiří78-83 3121
4.Szekeres ĽudovítKartaš Zdeněk-4969 3131
5.Patho RóbertVytisk Václav8512  3041
6.Winter DanielKobras Ludvík-3-9-3  0342
7.Szekeres ĽudovítKalíšek Jiří-8-883103252
8.Patho RóbertKartaš Zdeněk-14-56-7 1353
9.Winter DanielVytisk Václav8-7-6-9 1354
10.Helisová KateřinaKobras Ludvík-1854-9-72355
11.Patho RóbertKalíšek Jiří-7-76-6 1356
12.Patho GabrielKartaš Zdeněk-8-7-11  0357
13.Helisová KateřinaVytisk Václav559  3067
14.Szekeres ĽudovítKobras Ludvík-4965 3177
15.Patho GabrielKalíšek Jiří-6-8-3  0378
16.Helisová KateřinaKartaš Zdeněk5-856 3188
17.Szekeres ĽudovítVytisk Václav85-1210 3198
18.Patho RóbertKobras Ludvík-9182 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Helisová Kateřina31Kalíšek Jiří22
Szekeres Ľudovít40Kartaš Zdeněk22
Patho Róbert22Vytisk Václav13
Winter Daniel02Kobras Ludvík22
Patho Gabriel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:33Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:34480:563TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejks Michal
Szilágyi Tomáš
 
 
Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
7107  3010
2.Zahradník Václav
Fuček Miloslav
 
 
Táborský Michal
Mareš Petr
 
 
-1-14-4  0311
3.Fejks MichalTáborský Michal-5-6-7  0312
4.Szilágyi TomášKolařík Ivan6-8-9-5 1313
5.Fuček MiloslavMareš Petr-59-74-72314
6.Zahradník VáclavZáhorský Vladislav-878-9123224
7.Szilágyi TomášTáborský Michal9-2-4-7 1325
8.Fuček MiloslavKolařík Ivan-88-8-12 1326
9.Zahradník VáclavMareš Petr912-10-10-62327
10.Fejks MichalZáhorský Vladislav10117  3037
11.Fuček MiloslavTáborský Michal-5-5-1  0338
12.Zahradník VáclavKolařík Ivan7-6-7673248
13.Fejks MichalMareš Petr-2-86-10 1349
14.Szilágyi TomášZáhorský Vladislav5-5-119-623410
15.Zahradník VáclavTáborský Michal-9-910-10 13  
16.Fejks MichalKolařík Ivan         
17.Szilágyi TomášMareš Petr         
18.Fuček MiloslavZáhorský Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fejks Michal12Táborský Michal30
Szilágyi Tomáš03Kolařík Ivan21
Fuček Miloslav03Mareš Petr30
Zahradník Václav21Záhorský Vladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:31474:525TJ Malešice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Štefan
Pocz Tomáš
 
 
Jiřička Miroslav
Marek Jaroslav
 
 
-7-9-8  0301
2.Turek Tomáš
Jirků Jaromír
 
 
Zseller Jiří
Tichý Pavel
 
 
8-7810 3111
3.Pocz TomášMarek Jaroslav-7-4-5  0312
4.Pocz ŠtefanZseller Jiří-6-89-3 1313
5.Jirků JaromírJiřička Miroslav8410  3023
6.Turek TomášTichý Pavel678  3033
7.Pocz ŠtefanMarek Jaroslav-8-9-1  0334
8.Jirků JaromírZseller Jiří-96-8-8 1335
9.Turek TomášJiřička Miroslav1044  3045
10.Pocz TomášTichý Pavel488  3055
11.Jirků JaromírMarek Jaroslav-8-588-72356
12.Turek TomášZseller Jiří-777-6-82357
13.Pocz TomášJiřička Miroslav6-7-8-8 1358
14.Pocz ŠtefanTichý Pavel9107  3068
15.Turek TomášMarek Jaroslav-8-8-5  0369
16.Pocz TomášZseller Jiří-1-1-1  03610
17.Pocz ŠtefanJiřička Miroslav         
18.Jirků JaromírTichý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pocz Tomáš13Marek Jaroslav40
Pocz Štefan12Zseller Jiří40
Jirků Jaromír12Jiřička Miroslav12
Turek Tomáš22Tichý Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veterání - VSK ČVUT AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35665:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirčík Stanislav
Roubíček Vít
 
 
Schoberová Martina
Mrázková Lia
 
 
8-7-86-102301
2.Hedervári Robert
Wavrečka Ronald
 
 
Dobeš Tomáš st.
Handl Erich
 
 
19-87 3111
3.Roubíček VítHandl Erich34-116 3121
4.Jirčík StanislavSchoberová Martina9-1-4-9 1322
5.Hedervári RobertMrázková Lia667  3032
6.Wavrečka RonaldDobeš Tomáš st.367  3042
7.Jirčík StanislavHandl Erich-9167-7-122343
8.Hedervári RobertSchoberová Martina11-99-1273253
9.Wavrečka RonaldMrázková Lia-7486 3163
10.Roubíček VítDobeš Tomáš st.-4-5-7  0364
11.Hedervári RobertHandl Erich75-11-8133274
12.Wavrečka RonaldSchoberová Martina889  3084
13.Roubíček VítMrázková Lia-46-77-42385
14.Jirčík StanislavDobeš Tomáš st.-4-3-8  0386
15.Wavrečka RonaldHandl Erich-7904 3196
16.Roubíček VítSchoberová Martina-6-5-11  0397
17.Jirčík StanislavMrázková Lia6-8-810-102398
18.Hedervári RobertDobeš Tomáš st.-6-5-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Roubíček Vít13Handl Erich13
Jirčík Stanislav04Schoberová Martina22
Hedervári Robert31Mrázková Lia22
Wavrečka Ronald40Dobeš Tomáš st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21576:505TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart Radek
Lodek Jan
 
 
Faistaver Patrik
Žďárský Zdeněk
 
 
-1210-10-10 1301
2.Michálek Vojtěch
Zajíček Luděk
 
 
Holštein Jaroslav
Levý Jiří
 
 
678  3011
3.Lodek JanFaistaver Patrik387  3021
4.Michálek VojtěchŽďárský Zdeněk-101-75113231
5.Linhart RadekHolštein Jaroslav9109  3041
6.Zajíček LuděkLevý Jiří85-8-683251
7.Michálek VojtěchFaistaver Patrik-85-7-7 1352
8.Linhart RadekŽďárský Zdeněk889  3062
9.Zajíček LuděkHolštein Jaroslav899  3072
10.Lodek JanLevý Jiří-986-873282
11.Linhart RadekFaistaver Patrik9-99-9-52383
12.Zajíček LuděkŽďárský Zdeněk-79-109-112384
13.Lodek JanHolštein Jaroslav-8-97833294
14.Michálek VojtěchLevý Jiří-56310 31104
15.Zajíček LuděkFaistaver Patrik-7-104  12  
16.Lodek JanŽďárský Zdeněk         
17.Michálek VojtěchHolštein Jaroslav         
18.Linhart RadekLevý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lodek Jan30Faistaver Patrik21
Michálek Vojtěch21Žďárský Zdeněk12
Linhart Radek21Holštein Jaroslav03
Zajíček Luděk21Levý Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:35379:503TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přída Antonín
Štefan Nikola
 
 
Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
-1-3-5  0301
2.Kubíček Dominik
Vrana Jakub
 
 
Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
9-69-963211
3.Kubíček DominikJágr Martin-946-3-92312
4.Štefan NikolaSvatoš Daniel-2-3-3  0313
5.Přída AntonínKunert Ladislav-2-99-4 1314
6.Vrana JakubStejskal Radek7-4-6-11 1315
7.Štefan NikolaJágr Martin-4-6-5  0316
8.Přída AntonínSvatoš Daniel-8-5-5  0317
9.Vrana JakubKunert Ladislav-9484 3127
10.Kubíček DominikStejskal Radek-49-6-8 1328
11.Přída AntonínJágr Martin-5-6-9  0329
12.Vrana JakubSvatoš Daniel-3575 3139
13.Kubíček DominikKunert Ladislav-8789 3149
14.Štefan NikolaStejskal Radek-3-5-4  03410
15.Vrana JakubJágr Martin         
16.Kubíček DominikSvatoš Daniel         
17.Štefan NikolaKunert Ladislav         
18.Přída AntonínStejskal Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Dominik12Jágr Martin30
Štefan Nikola03Svatoš Daniel21
Přída Antonín03Kunert Ladislav12
Vrana Jakub21Stejskal Radek30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS