Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha AVrchní
rozhodčí:
Winter Daniel
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16518:443VSK MFF UK Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
Turek Tomáš
Forejt Lukáš
 
 
-10107-5-42301
2.Patho Róbert
Winter Daniel
 
 
Pocz Tomáš
Pocz Štefan
 
 
799  3011
3.Szekeres ĽudovítPocz Tomáš556  3021
4.Helisová KateřinaPocz Štefan5-599 3131
5.Winter DanielForejt Lukáš7813  3041
6.Patho RóbertTurek Tomáš68-85 3151
7.Helisová KateřinaPocz Tomáš438  3061
8.Winter DanielPocz Štefan-756-9-122362
9.Patho RóbertForejt Lukáš397  3072
10.Szekeres ĽudovítTurek Tomáš5115  3082
11.Winter DanielPocz Tomáš-3-513-4 1383
12.Patho RóbertPocz Štefan-9-8-5  0384
13.Szekeres ĽudovítForejt Lukáš775  3094
14.Helisová KateřinaTurek Tomáš1113-10-12932104
15.Patho RóbertPocz Tomáš8-93  21  
16.Szekeres ĽudovítPocz Štefan         
17.Helisová KateřinaForejt Lukáš         
18.Winter DanielTurek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Szekeres Ľudovít30Pocz Tomáš12
Helisová Kateřina30Pocz Štefan21
Winter Daniel12Forejt Lukáš03
Patho Róbert21Turek Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veterání - VSK ČVUT AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15478:399TJ Mladí veterání - VSK ČVUT A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boloňský Andrej
Roubíček Vít
 
 
Haba Martin
Petránek Ivan
 
 
-5-66783210
2.Wavrečka Ronald
Hedervári Robert
 
 
Houček Jaroslav
Filip Miroslav
 
 
999  3020
3.Lounek JanHouček Jaroslav12-9-6-7 1321
4.Hedervári RobertFilip Miroslav13-8-6843231
5.Boloňský AndrejHaba Martin-6-77373241
6.Wavrečka RonaldPetránek Ivan699  3051
7.Hedervári RobertHouček Jaroslav835  3061
8.Boloňský AndrejFilip Miroslav6410  3071
9.Wavrečka RonaldHaba Martin3911  3081
10.Lounek JanPetránek Ivan-7266 3191
11.Boloňský AndrejHouček Jaroslav8-6-74-82392
12.Wavrečka RonaldFilip Miroslav9-104-7932102
13.Lounek JanHaba Martin-4    01  
14.Hedervári RobertPetránek Ivan         
15.Wavrečka RonaldHouček Jaroslav         
16.Lounek JanFilip Miroslav         
17.Hedervári RobertHaba Martin         
18.Boloňský AndrejPetránek Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lounek Jan11Houček Jaroslav21
Hedervári Robert20Filip Miroslav03
Boloňský Andrej21Haba Martin02
Wavrečka Ronald30Petránek Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24535:505TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart Radek
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
76-3-9-92301
2.Michálek Vojtěch
Zajíček Luděk
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
-9-598-62302
3.Michálek VojtěchKartaš Zdeněk-4-7-8  0303
4.Zajíček LuděkKalíšek Jiří-5-4-4  0304
5.Shivashankar Bharadwaj MithunKobras Ludvík2710  3014
6.Linhart RadekVytisk Václav-3437 3124
7.Zajíček LuděkKartaš Zdeněk9-7-9363234
8.Shivashankar Bharadwaj MithunKalíšek Jiří-71089 3144
9.Linhart RadekKobras Ludvík888  3054
10.Michálek VojtěchVytisk Václav783  3064
11.Shivashankar Bharadwaj MithunKartaš Zdeněk96-75 3174
12.Linhart RadekKalíšek Jiří985  3084
13.Michálek VojtěchKobras Ludvík-8-6-10  0385
14.Zajíček LuděkVytisk Václav48-10-793295
15.Linhart RadekKartaš Zdeněk-49-89832105
16.Michálek VojtěchKalíšek Jiří         
17.Zajíček LuděkKobras Ludvík         
18.Shivashankar Bharadwaj MithunVytisk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Michálek Vojtěch12Kartaš Zdeněk13
Zajíček Luděk21Kalíšek Jiří12
Shivashankar Bharadwaj Mithun30Kobras Ludvík12
Linhart Radek40Vytisk Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Jágr Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1029:32570:580TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
-879-593210
2.Stejskal Radek
Gargulák František
 
 
Mareš Petr
Táborský Michal
 
 
-9-2-8  0311
3.Gargulák FrantišekTáborský Michal12139  3021
4.Stejskal RadekKolařík Ivan-7-8-4  0322
5.Svatoš DanielMareš Petr-989-4-62323
6.Jágr MartinZáhorský Vladislav381  3033
7.Stejskal RadekTáborský Michal611-8-5-92334
8.Svatoš DanielKolařík Ivan697  3044
9.Jágr MartinMareš Petr7710  3054
10.Gargulák FrantišekZáhorský Vladislav-11-6-7  0355
11.Svatoš DanielTáborský Michal-10-996-42356
12.Jágr MartinKolařík Ivan6-99-6-82357
13.Gargulák FrantišekMareš Petr-9-6910-112358
14.Stejskal RadekZáhorský Vladislav4-134-9-92359
15.Jágr MartinTáborský Michal-965-5-723510
16.Gargulák FrantišekKolařík Ivan         
17.Stejskal RadekMareš Petr         
18.Svatoš DanielZáhorský Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gargulák František12Táborský Michal31
Stejskal Radek03Kolařík Ivan21
Svatoš Daniel12Mareš Petr21
Jágr Martin22Záhorský Vladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25581:523SF SKK EL Niňo Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Lukáš
Jebavá Lucie
 
 
Skoupý Libor
Zseller Jiří
 
 
-59109 3110
2.Vrana Jakub
Vícha Matěj
 
 
Marek Jaroslav
Jiřička Miroslav
 
 
9-65-983220
3.Pastorek LukášSkoupý Libor-6-64763230
4.Vícha MatějMarek Jaroslav-9-910-9 1331
5.Vrana JakubZseller Jiří-10-7-8  0332
6.Jebavá LucieJiřička Miroslav7-8-810-92333
7.Vícha MatějSkoupý Libor-6-79-11 1334
8.Vrana JakubMarek Jaroslav-66-7-6 1335
9.Jebavá LucieZseller Jiří-10-89833245
10.Pastorek LukášJiřička Miroslav1045  3055
11.Vrana JakubSkoupý Libor598  3065
12.Jebavá LucieMarek Jaroslav455  3075
13.Pastorek LukášZseller Jiří7-766 3185
14.Vícha MatějIbl Josef8-657 3195
15.Jebavá LucieSkoupý Libor8-976 31105
16.Pastorek LukášMarek Jaroslav-8-65-9 13  
17.Vícha MatějZseller Jiří         
18.Vrana JakubIbl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pastorek Lukáš30Skoupý Libor13
Vícha Matěj12Marek Jaroslav21
Vrana Jakub12Zseller Jiří12
Jebavá Lucie31Jiřička Miroslav11
   Ibl Josef01
Střídání_Ibl za Jiřičku (TJ Malešice D)



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20509:480TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerdžikov Svetoslav
Faistaver Patrik
 
 
Handl Erich
Chaloupek Petr
 
 
838  3010
2.Žďárský Zdeněk
Holštein Jaroslav
 
 
Mrázková Lia
Bednárik Martin
 
 
-711-6-7 1311
3.Faistaver PatrikChaloupek Petr9126  3021
4.Gerdžikov SvetoslavHandl Erich-755-1083231
5.Holštein JaroslavBednárik Martin-5786 3141
6.Žďárský ZdeněkMrázková Lia9-07-793251
7.Gerdžikov SvetoslavChaloupek Petr109-9-7-92352
8.Holštein JaroslavHandl Erich6102  3062
9.Žďárský ZdeněkBednárik Martin-5-107-9 1363
10.Faistaver PatrikMrázková Lia-5-4-4  0364
11.Holštein JaroslavChaloupek Petr86-99 3174
12.Žďárský ZdeněkHandl Erich889  3084
13.Faistaver PatrikBednárik Martin9-595 3194
14.Gerdžikov SvetoslavMrázková Lia7-387 31104
15.Žďárský ZdeněkChaloupek Petr         
16.Faistaver PatrikHandl Erich         
17.Gerdžikov SvetoslavBednárik Martin         
18.Holštein JaroslavMrázková Lia         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faistaver Patrik21Chaloupek Petr12
Gerdžikov Svetoslav21Handl Erich03
Holštein Jaroslav30Bednárik Martin12
Žďárský Zdeněk21Mrázková Lia12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS