Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
23:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:39715:742VSK MFF UK Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Erich
Chaloupek Petr
 
 
Helisová Kateřina
Szekeres Ľudovít
 
 
-811-6-8 1301
2.Bednárik Martin
Mrázková Lia
 
 
Patho Róbert
Gálvez Ortiz Andres Sebastian
 
 
1211-59 3111
3.Bednárik MartinPatho Róbert-714-7993221
4.Chaloupek PetrHelisová Kateřina-9-47-10 1322
5.Handl ErichGálvez Ortiz Andres Sebastian-8868 3132
6.Schoberová MartinaSzekeres Ľudovít-8-677-82333
7.Chaloupek PetrPatho Róbert115-8-5103243
8.Handl ErichHelisová Kateřina-5-108-9 1344
9.Schoberová MartinaGálvez Ortiz Andres Sebastian-109312 3154
10.Bednárik MartinSzekeres Ľudovít-6976 3164
11.Handl ErichPatho Róbert-912-8-5 1365
12.Schoberová MartinaHelisová Kateřina4811  3075
13.Bednárik MartinGálvez Ortiz Andres Sebastian6-6-15-3 1376
14.Chaloupek PetrSzekeres Ľudovít-8-8-7  0377
15.Schoberová MartinaPatho Róbert79-104 3187
16.Bednárik MartinHelisová Kateřina-310-6-8 1388
17.Chaloupek PetrGálvez Ortiz Andres Sebastian-748-9-92389
18.Handl ErichSzekeres Ľudovít-810-1011-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bednárik Martin22Patho Róbert13
Chaloupek Petr13Helisová Kateřina31
Handl Erich13Gálvez Ortiz Andres Sebastian22
Schoberová Martina31Szekeres Ľudovít31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:34589:603TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiřička Miroslav
Skoupý Libor
 
 
Gerdžikov Svetoslav
Faistaver Patrik
 
 
-88-78-72301
2.Tichý Pavel
Zseller Jiří
 
 
Žďárský Zdeněk
Holštein Jaroslav
 
 
-8-67-7 1302
3.Jiřička MiroslavGerdžikov Svetoslav954  3012
4.Skoupý LiborHolštein Jaroslav-86106 3122
5.Tichý PavelFaistaver Patrik-7-710-5 1323
6.Zseller JiříŽďárský Zdeněk-9-6-14  0324
7.Skoupý LiborGerdžikov Svetoslav889  3034
8.Tichý PavelHolštein Jaroslav-4-15-7  0335
9.Zseller JiříFaistaver Patrik-44-5-8 1336
10.Jiřička MiroslavŽďárský Zdeněk6-8-10-4 1337
11.Tichý PavelGerdžikov Svetoslav-11587 3147
12.Zseller JiříHolštein Jaroslav-9-11-7  0348
13.Jiřička MiroslavFaistaver Patrik10-4-3-7 1349
14.Skoupý LiborŽďárský Zdeněk6410  3059
15.Zseller JiříGerdžikov Svetoslav1084  3069
16.Jiřička MiroslavHolštein Jaroslav-48-9653279
17.Skoupý LiborFaistaver Patrik-86-77-1023710
18.Tichý PavelŽďárský Zdeněk-1-5-3  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jiřička Miroslav22Gerdžikov Svetoslav04
Skoupý Libor31Holštein Jaroslav22
Tichý Pavel12Faistaver Patrik40
Zseller Jiří13Žďárský Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28621:597TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Mareš Petr
 
 
Pastorek Lukáš
Jebavá Lucie
 
 
-778-753210
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Vícha Matěj
Vrana Jakub
 
 
-669-883220
3.Táborský MichalJebavá Lucie91111  3030
4.Mareš PetrVícha Matěj11-79-9-92331
5.Záhorský VladislavPastorek Lukáš9-9-2-9 1332
6.Kolařík IvanVrana Jakub896  3042
7.Mareš PetrJebavá Lucie1179  3052
8.Záhorský VladislavVícha Matěj-6-99-8 1353
9.Kolařík IvanPastorek Lukáš8-8-7-6 1354
10.Táborský MichalVrana Jakub868  3064
11.Záhorský VladislavJebavá Lucie-9-8-8  0365
12.Kolařík IvanVícha Matěj6-6-9-8 1366
13.Táborský MichalPastorek Lukáš98-86 3176
14.Mareš PetrVrana Jakub-6710-793286
15.Kolařík IvanJebavá Lucie-581113 3196
16.Táborský MichalVícha Matěj07-9-10232106
17.Mareš PetrPastorek Lukáš         
18.Záhorský VladislavVrana Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Michal40Jebavá Lucie13
Mareš Petr21Vícha Matěj31
Záhorský Vladislav03Pastorek Lukáš21
Kolařík Ivan22Vrana Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22542:493TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
784  3010
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Stejskal Radek
Kunert Ladislav
 
 
-98-7-9 1311
3.Vytisk VáclavSvatoš Daniel-9-4-12  0312
4.Kobras LudvíkJágr Martin996  3022
5.Kartaš ZdeněkStejskal Radek-12-978-62323
6.Kalíšek JiříKunert Ladislav1099  3033
7.Kobras LudvíkSvatoš Daniel107-8-973243
8.Kartaš ZdeněkJágr Martin236  3053
9.Kalíšek JiříStejskal Radek-6-38-4 1354
10.Vytisk VáclavKunert Ladislav-10-9-5  0355
11.Kartaš ZdeněkSvatoš Daniel-5896 3165
12.Kalíšek JiříJágr Martin845  3075
13.Vytisk VáclavStejskal Radek-173-873285
14.Kobras LudvíkKunert Ladislav-12598 3195
15.Kalíšek JiříSvatoš Daniel-9898 31105
16.Vytisk VáclavJágr Martin         
17.Kobras LudvíkStejskal Radek         
18.Kartaš ZdeněkKunert Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vytisk Václav12Svatoš Daniel13
Kobras Ludvík30Jágr Martin03
Kartaš Zdeněk21Stejskal Radek21
Kalíšek Jiří31Kunert Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34477:535TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haba Martin
Petránek Ivan
 
 
Linhart Radek
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
-88-7-5 1301
2.Houček Jaroslav
Zahradník Václav
 
 
Blaho Martin
Michálek Vojtěch
 
 
1199  3011
3.Houček JaroslavLinhart Radek-8-7-7  0312
4.Haba MartinShivashankar Bharadwaj Mithun-5-3-5  0313
5.Petránek IvanMichálek Vojtěch-810-87-32314
6.Zahradník VáclavBlaho Martin636  3024
7.Haba MartinLinhart Radek-6-9-2  0325
8.Petránek IvanShivashankar Bharadwaj Mithun-4-10-7  0326
9.Zahradník VáclavMichálek Vojtěch-9769 3136
10.Houček JaroslavBlaho Martin-9749 3146
11.Petránek IvanLinhart Radek8-7-13-9 1347
12.Zahradník VáclavShivashankar Bharadwaj Mithun-6-6-4  0348
13.Houček JaroslavMichálek Vojtěch4-10-7863258
14.Haba MartinBlaho Martin-7-829-82359
15.Zahradník VáclavLinhart Radek7-7-6-4 13510
16.Houček JaroslavShivashankar Bharadwaj Mithun37-7  21  
17.Haba MartinMichálek Vojtěch         
18.Petránek IvanBlaho Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houček Jaroslav21Linhart Radek40
Haba Martin03Shivashankar Bharadwaj Mithun30
Petránek Ivan03Michálek Vojtěch12
Zahradník Václav22Blaho Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32284:438TJ Mladí veterání - VSK ČVUT A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Hedervári Robert
Wavrečka Ronald
 
 
WO    0301
2.Šindelář Michal
Pocz Štefan
 
 
Boloňský Andrej
Strnad Jaroslav
 
 
7-88-8-72302
3.Wavrečka RonaldWO    0303
4.Pocz ŠtefanBoloňský Andrej9-1187 3113
5.Šindelář MichalStrnad Jaroslav-3-6-8  0314
6.Pozníček JosefHedervári Robert-79-5-3 1315
7.Pocz ŠtefanWavrečka Ronald-5586 3125
8.Šindelář MichalBoloňský Andrej10-5-9-5 1326
9.Pozníček JosefStrnad Jaroslav-10-75-8 1327
10.Bartoš MartinWO    0328
11.Šindelář MichalWavrečka Ronald-9-10-9  0329
12.Pozníček JosefBoloňský Andrej-5-8-6  03210
13.Strnad Jaroslav         
14.Pocz ŠtefanBartoš Martin         
15.Pozníček JosefWavrečka Ronald         
16.Boloňský Andrej         
17.Pocz ŠtefanStrnad Jaroslav         
18.Šindelář MichalBartoš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pocz Štefan20Wavrečka Ronald11
Šindelář Michal03Boloňský Andrej21
Pozníček Josef03Strnad Jaroslav20
   Hedervári Robert10
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS