Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11424:257SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Jiří
Trnovský Ivo
 
 

 
 
WO    3010
2.Botek Radomír
Suková Helena
 
 
Zítek Martin
Bartoň Tomáš
 
 
773  3020
3.Botek RadomírBartoň Tomáš373  3030
4.Trnovský IvoZítek Martin-10-6-4  0331
5.Suková HelenaRulc Michal810-6-473241
6.Havel JiříWO    3051
7.Trnovský IvoBartoň Tomáš3-1067 3161
8.Suková HelenaZítek Martin-5-711-9 1362
9.Havel JiříRulc Michal256  3072
10.Botek RadomírWO    3082
11.Suková HelenaBartoň Tomáš85-82 3192
12.Havel JiříZítek Martin9-1158 31102
13.Botek RadomírRulc Michal-14789 31  
14.Trnovský Ivo         
15.Havel JiříBartoň Tomáš         
16.Botek RadomírZítek Martin         
17.Trnovský IvoRulc Michal         
18.Suková Helena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Botek Radomír10Bartoň Tomáš03
Trnovský Ivo11Zítek Martin21
Suková Helena21Rulc Michal02
Havel Jiří20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10436:277TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Kučera Dušan
 
 
Adam Václav
Samohejl Erich
 
 
WO    3010
2.Vrba Karel
Poluk Alexandr
 
 
Hajný Josef
Konopa Josef
 
 
67-97 3120
3.Poluk AlexandrKonopa Josef-15-710-8 1321
4.Hrubý JanHajný Josef796  3031
5.Vrba KarelSamohejl Erich7109  3041
6.Kučera DušanWO    3051
7.Hrubý JanKonopa Josef8-1056 3161
8.Vrba KarelHajný Josef713-11-10103271
9.Kučera DušanSamohejl Erich478  3081
10.Poluk AlexandrWO    3091
11.Vrba KarelKonopa Josef-4-8-6  0392
12.Kučera DušanHajný Josef434  30102
13.Poluk AlexandrSamohejl Erich         
14.Hrubý Jan         
15.Kučera DušanKonopa Josef         
16.Poluk AlexandrHajný Josef         
17.Hrubý JanSamohejl Erich         
18.Vrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Poluk Alexandr01Konopa Josef21
Hrubý Jan20Hajný Josef03
Vrba Karel21Samohejl Erich02
Kučera Dušan20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:12426:265KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peller Marek
Černý Pavel
 
 
Szilágyi Tomáš
Paroubek Jan
 
 
954  3010
2.Matoušek Jiří
Toman Bedřich
 
 

 
 
WO    3020
3.Toman BedřichDvořák Pavel5-9-55123230
4.Matoušek JiříSzilágyi Tomáš-9-47-8 1331
5.Černý PavelParoubek Jan885  3041
6.Peller MarekWO    3051
7.Matoušek JiříDvořák Pavel4-946 3161
8.Černý PavelSzilágyi Tomáš-8-3-3  0362
9.Peller MarekParoubek Jan754  3072
10.Toman BedřichWO    3082
11.Černý PavelDvořák Pavel964  3092
12.Peller MarekSzilágyi Tomáš-11-6-7  0393
13.Toman BedřichParoubek Jan734  30103
14.Matoušek Jiří         
15.Peller MarekDvořák Pavel         
16.Toman BedřichSzilágyi Tomáš         
17.Matoušek JiříParoubek Jan         
18.Černý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Toman Bedřich20Dvořák Pavel03
Matoušek Jiří11Szilágyi Tomáš30
Černý Pavel21Paroubek Jan03
Peller Marek11   
WO30WO03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15445:301TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grisa Daniel
Grisa Vladimír
 
 
Gargulák František
Vrecion Pavel
 
 
-0567 3110
2.Nový Pavel
Hrabal Ladislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Hrabal LadislavGargulák František-7-7-4  0321
4.Platil StanislavHruban Vladimír57-65 3131
5.Grisa DanielVrecion Pavel597  3041
6.Nový PavelWO    3051
7.Platil StanislavGargulák František-5-710-6 1352
8.Grisa DanielHruban Vladimír-92-10763262
9.Nový PavelVrecion Pavel433  3072
10.Hrabal LadislavWO    3082
11.Grisa DanielGargulák František-96-4-7 1383
12.Nový PavelHruban Vladimír49-4-773293
13.Hrabal LadislavVrecion Pavel585  30103
14.Platil Stanislav         
15.Nový PavelGargulák František         
16.Hrabal LadislavHruban Vladimír         
17.Platil StanislavVrecion Pavel         
18.Grisa Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrabal Ladislav11Gargulák František30
Platil Stanislav11Hruban Vladimír03
Grisa Daniel21Vrecion Pavel03
Nový Pavel20   
WO30WO03
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK SANK Běchovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:38504:611SK SANK Běchovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jansa Jiří
Fiala Aleš
 
 
Hořínek Pavel
Vich Pavel
 
 
-4-5-2  0301
2.Smíšek Jaroslav
Brýna Karel
 
 
Rychtarik David
Trnka Miloš
 
 
7-5-7-7 1302
3.Smíšek JaroslavVich Pavel-3-2-4  0303
4.Brýna KarelRychtarik David7-812-8113213
5.Fiala AlešHořínek Pavel-8-987-32314
6.Jansa JiříTrnka Miloš-456-1053224
7.Brýna KarelVich Pavel9-89-873234
8.Fiala AlešRychtarik David212-76 3144
9.Jansa JiříHořínek Pavel-5-8-8  0345
10.Smíšek JaroslavTrnka Miloš9811  3055
11.Fiala AlešVich Pavel-2-2-2  0356
12.Jansa JiříRychtarik David-9-6-7  0357
13.Smíšek JaroslavHořínek Pavel-7-1412-8 1358
14.Brýna KarelTrnka Miloš-9287 3168
15.Jansa JiříVich Pavel-2-4-5  0369
16.Smíšek JaroslavRychtarik David-289-7-823610
17.Brýna KarelHořínek Pavel6610  30  
18.Fiala AlešTrnka Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smíšek Jaroslav13Vich Pavel31
Brýna Karel30Rychtarik David22
Fiala Aleš12Hořínek Pavel30
Jansa Jiří13Trnka Miloš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29652:618TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Martin
Hrabálek Petr
 
 
Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
968  3010
2.Strnad Jaroslav
Roubíček Vít
 
 
Dušek Jiří
Hlaváček Ivan
 
 
9-5-6-6 1311
3.Strnad JaroslavPestr Luděk-467-973221
4.Roubíček VítHlaváček Ivan-97-9-10 1322
5.Bartoš MartinDušek Jiří-69-10-9 1323
6.Hrabálek PetrMládek Bohuslav568  3033
7.Roubíček VítPestr Luděk7-5-107-52334
8.Bartoš MartinHlaváček Ivan-81179 3144
9.Hrabálek PetrDušek Jiří102-99 3154
10.Strnad JaroslavMládek Bohuslav7713  3064
11.Bartoš MartinPestr Luděk-99-916-92365
12.Hrabálek PetrHlaváček Ivan78-106 3175
13.Strnad JaroslavDušek Jiří-7-1212-3 1376
14.Roubíček VítMládek Bohuslav-99710 3186
15.Hrabálek PetrPestr Luděk-9238 3196
16.Strnad JaroslavHlaváček Ivan-7-5-2  0397
17.Roubíček VítDušek Jiří86-55 31107
18.Bartoš MartinMládek Bohuslav-97   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jaroslav22Pestr Luděk22
Roubíček Vít22Hlaváček Ivan22
Bartoš Martin12Dušek Jiří22
Hrabálek Petr40Mládek Bohuslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy