Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:5371:263SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnovský Ivo
Potůček Václav
 
 
Bartoňová Eva
Trnka Josef
 
 
682  3010
2.Suková Helena
Botek Radomír
 
 
Hrubý Jan
Kučera Dušan
 
 
988  3020
3.Trnovský IvoHrubý Jan102-82 3130
4.Potůček VáclavKučera Dušan-8-9-7  0331
5.Suková HelenaTrnka Josef-4596 3141
6.Botek RadomírBartoňová Eva973  3051
7.Potůček VáclavHrubý Jan11109  3061
8.Suková HelenaKučera Dušan997  3071
9.Botek RadomírTrnka Josef468  3081
10.Trnovský IvoBartoňová Eva686  3091
11.Suková HelenaHrubý Jan3810  30101
12.Botek RadomírKučera Dušan         
13.Trnovský IvoTrnka Josef         
14.Potůček VáclavBartoňová Eva         
15.Botek RadomírHrubý Jan         
16.Trnovský IvoKučera Dušan         
17.Potůček VáclavTrnka Josef         
18.Suková HelenaBartoňová Eva         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trnovský Ivo20Hrubý Jan03
Potůček Václav11Kučera Dušan11
Suková Helena30Trnka Josef02
Botek Radomír20Bartoňová Eva02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33609:601nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melíšek Martin
Kroupa Rudolf
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
-789-8103210
2.Zítek Martin
Rulc Michal
 
 
Tvrdík Petr
Toman Bedřich
 
 
3-8-14-7 1311
3.Zítek MartinPeller Marek789  3021
4.Rulc MichalTvrdík Petr8-9-78-32322
5.Jandus MartinToman Bedřich-7-8-9  0323
6.Melíšek MartinČerný Pavel843  3033
7.Rulc MichalPeller Marek-7-6-4  0334
8.Jandus MartinTvrdík Petr7-10-62113244
9.Melíšek MartinToman Bedřich566  3054
10.Zítek MartinČerný Pavel-8-97-14 1355
11.Jandus MartinPeller Marek-6-7-10  0356
12.Melíšek MartinTvrdík Petr789  3066
13.Zítek MartinToman Bedřich-5782 3176
14.Rulc MichalČerný Pavel-78-9-7 1377
15.Melíšek MartinPeller Marek8-769 3187
16.Zítek MartinTvrdík Petr979  3097
17.Rulc MichalToman Bedřich-7-8-6  0398
18.Jandus MartinČerný Pavel-7-8-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítek Martin31Peller Marek22
Rulc Michal04Tvrdík Petr13
Jandus Martin13Toman Bedřich22
Melíšek Martin40Černý Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33620:615nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konopa Josef
Hajný Josef
 
 
Nový Pavel
Hrabal Ladislav
 
 
-57-8-10 1301
2.Mikšátko Roman
Levý Jiří
 
 
Platil Stanislav
Grisa Vladimír
 
 
1086  3011
3.Mikšátko RomanNový Pavel3-7-6-7 1312
4.Konopa JosefPlatil Stanislav10-8-11463222
5.Levý JiříGrisa Vladimír11-859 3132
6.Krieger KarelHrabal Ladislav-3-4-4  0333
7.Konopa JosefNový Pavel9-8-9-9 1334
8.Levý JiříPlatil Stanislav987  3044
9.Krieger KarelGrisa Vladimír-14-4-7  0345
10.Mikšátko RomanHrabal Ladislav-667-8-72346
11.Levý JiříNový Pavel467  3056
12.Samohejl ErichPlatil Stanislav14-3-8-2 1357
13.Mikšátko RomanGrisa Vladimír283  3067
14.Konopa JosefHrabal Ladislav10-7-10-4 1368
15.Samohejl ErichNový Pavel6-6-7-7 1369
16.Mikšátko RomanPlatil Stanislav-9-34993279
17.Konopa JosefGrisa Vladimír816  3089
18.Levý JiříHrabal Ladislav11-437 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikšátko Roman22Nový Pavel31
Konopa Josef22Platil Stanislav13
Levý Jiří40Grisa Vladimír13
Krieger Karel02Hrabal Ladislav31
Samohejl Erich02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Mutl David
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37620:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mutl David
Dvořák Pavel
 
 
Jansa Jiří
Smíšek Jaroslav
 
 
-993-753210
2.Trmota Zdeněk
Szilágyi Tomáš
 
 
Buriánek Václav
Fiala Aleš
 
 
-4-8-8  0311
3.Mutl DavidSmíšek Jaroslav116-99 3121
4.Dvořák PavelFiala Aleš9-8710 3131
5.Trmota ZdeněkJansa Jiří-68-9-6 1332
6.Szilágyi TomášBuriánek Václav107-73 3142
7.Dvořák PavelSmíšek Jaroslav-9-8-6  0343
8.Trmota ZdeněkFiala Aleš-7-8-7  0344
9.Szilágyi TomášJansa Jiří634  3054
10.Mutl DavidBuriánek Václav9-669 3164
11.Trmota ZdeněkSmíšek Jaroslav-1-5-8  0365
12.Szilágyi TomášFiala Aleš-685-853275
13.Mutl DavidJansa Jiří510-10-5-62376
14.Dvořák PavelBuriánek Václav5-766 3186
15.Szilágyi TomášSmíšek Jaroslav-9-8-7  0387
16.Mutl DavidFiala Aleš410-37 3197
17.Dvořák PavelJansa Jiří-989-9-102398
18.Trmota ZdeněkBuriánek Václav-6-4-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mutl David31Smíšek Jaroslav31
Dvořák Pavel22Fiala Aleš13
Trmota Zdeněk04Jansa Jiří31
Szilágyi Tomáš31Buriánek Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:33539:536TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimáček Pavel
Stejskal Radek
 
 
Hrabálek Petr
Bartoš Martin
 
 
356  3010
2.Suchý Adam
Gargulák František
 
 
Lobo Manuel
Worsch Miloslav
 
 
934  3020
3.Šimáček PavelLobo Manuel13-7-6-6 1321
4.Stejskal RadekHrabálek Petr-7-117-11 1322
5.Suchý AdamBartoš Martin-997-7-62323
6.Gargulák FrantišekWorsch Miloslav-5474 3133
7.Stejskal RadekLobo Manuel-11-10-14  0334
8.Suchý AdamHrabálek Petr-6-8-6  0335
9.Gargulák FrantišekBartoš Martin-4587 3145
10.Šimáček PavelWorsch Miloslav4-1075 3155
11.Suchý AdamLobo Manuel6-8-11-3 1356
12.Gargulák FrantišekHrabálek Petr-7-87-4 1357
13.Šimáček PavelBartoš Martin5-8-93-92358
14.Stejskal RadekWorsch Miloslav6-87-8-72359
15.Gargulák FrantišekLobo Manuel7-2-5-8 13510
16.Šimáček PavelHrabálek Petr         
17.Stejskal RadekBartoš Martin         
18.Suchý AdamWorsch Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimáček Pavel12Lobo Manuel40
Stejskal Radek03Hrabálek Petr30
Suchý Adam03Bartoš Martin21
Gargulák František22Worsch Miloslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SANK Běchovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11439:323SK SANK Běchovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vich Pavel
Hořínek Pavel
 
 
Dušek Jiří
Mládek Bohuslav
 
 
555  3010
2.Rychtarik David
Jeřábek Michal
 
 
Horká Nela
Černý Jakub
 
 
-4-5-3  0311
3.Rychtarik DavidDušek Jiří-911-88-62312
4.Hořínek PavelHorká Nela789  3022
5.Jeřábek MichalMládek Bohuslav-10568 3132
6.Vich PavelČerný Jakub572  3042
7.Hořínek PavelDušek Jiří-11-77683252
8.Jeřábek MichalHorká Nela74-1310 3162
9.Vich PavelMládek Bohuslav653  3072
10.Rychtarik DavidČerný Jakub579  3082
11.Jeřábek MichalDušek Jiří7-885 3192
12.Vich PavelHorká Nela322  30102
13.Rychtarik DavidMládek Bohuslav         
14.Hořínek PavelČerný Jakub         
15.Vich PavelDušek Jiří         
16.Rychtarik DavidHorká Nela         
17.Hořínek PavelMládek Bohuslav         
18.Jeřábek MichalČerný Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rychtarik David11Dušek Jiří12
Hořínek Pavel20Horká Nela03
Jeřábek Michal30Mládek Bohuslav02
Vich Pavel30Černý Jakub02
Hráno v herně TJ Lokomotiva Vršovice

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy