Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SANK Běchovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:32498:534SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vich Pavel
Hořínek Pavel
 
 
Trnovský Ivo
Bajtler Martin
 
 
91310  3010
2.Trnka Miloš
Jeřábek Michal
 
 
Nacher Patrik
Botek Radomír
 
 
-3-7-6  0311
3.Hořínek PavelNacher Patrik5-106-10113221
4.Trnka MilošBotek Radomír-710-6-10 1322
5.Jeřábek MichalBajtler Martin-6-5-11  0323
6.Vich PavelTrnovský Ivo436  3033
7.Trnka MilošNacher Patrik11-6-6-8 1334
8.Jeřábek MichalBotek Radomír-4-8-6  0335
9.Vich PavelBajtler Martin797  3045
10.Hořínek PavelTrnovský Ivo-108-10-4 1346
11.Jeřábek MichalNacher Patrik5-3-5-6 1347
12.Vich PavelBotek Radomír234  3057
13.Hořínek PavelBajtler Martin-67-5-8 1358
14.Trnka MilošTrnovský Ivo-10-47-5 1359
15.Vich PavelNacher Patrik867  3069
16.Hořínek PavelBotek Radomír-2-86-8 13610
17.Trnka MilošBajtler Martin         
18.Jeřábek MichalTrnovský Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořínek Pavel13Nacher Patrik22
Trnka Miloš03Botek Radomír31
Jeřábek Michal03Bajtler Martin21
Vich Pavel40Trnovský Ivo21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:31399:463TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pestr Luděk
Mládek Bohuslav
 
 
Stejskal Radek
Šimáček Pavel
 
 
-479-10-62301
2.Dušek Jiří
Horká Nela
 
 
Gargulák František
Suchý Adam ml.
 
 
-8-5-2  0302
3.Dušek JiříŠimáček Pavel-10-66-7 1303
4.Mládek BohuslavSuchý Adam ml.97-47 3113
5.Horká NelaGargulák František-6-4-5  0314
6.Pestr LuděkStejskal Radek-6-8-7  0315
7.Mládek BohuslavŠimáček Pavel-8-7-10  0316
8.Horká NelaSuchý Adam ml.1063  3026
9.Pestr LuděkGargulák František998  3036
10.Dušek JiříStejskal Radek-9-8-6  0337
11.Horká NelaŠimáček Pavel-11-9-7  0338
12.Pestr LuděkSuchý Adam ml.497  3048
13.Dušek JiříGargulák František-916-9-72349
14.Mládek BohuslavStejskal Radek-3-4-6  03410
15.Pestr LuděkŠimáček Pavel4    10  
16.Dušek JiříSuchý Adam ml.         
17.Mládek BohuslavGargulák František         
18.Horká NelaStejskal Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dušek Jiří03Šimáček Pavel30
Mládek Bohuslav12Suchý Adam ml.03
Horká Nela12Gargulák František21
Pestr Luděk21Stejskal Radek30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10432:296TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Ludvík
Jirčík Stanislav
 
 
Paroubek Jan
Houf Petr
 
 
869  3010
2.Hrabánek Vladimír
Strnad Jaroslav
 
 
Mutl David
Frýsová Lucie
 
 
3-88-5-72311
3.Strnad JaroslavMutl David-8-76733221
4.Jirčík StanislavFrýsová Lucie7-10-68143231
5.Hrabánek VladimírParoubek Jan94-76 3141
6.Čech LudvíkHouf Petr265  3051
7.Jirčík StanislavMutl David-7-975103261
8.Hrabánek VladimírFrýsová Lucie778  3071
9.Čech LudvíkParoubek Jan535  3081
10.Strnad JaroslavHouf Petr665  3091
11.Hrabánek VladimírMutl DavidWO    30101
12.Čech LudvíkFrýsová Lucie5    10  
13.Strnad JaroslavParoubek Jan         
14.Jirčík StanislavHouf Petr         
15.Čech LudvíkMutl David         
16.Strnad JaroslavFrýsová Lucie         
17.Jirčík StanislavParoubek Jan         
18.Hrabánek VladimírHouf Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jaroslav20Mutl David02
Jirčík Stanislav20Frýsová Lucie02
Hrabánek Vladimír20Paroubek Jan02
Čech Ludvík20Houf Petr02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:26639:588TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Václav
Jansa Jiří
 
 
Konopa Josef
Adam Václav
 
 
11-6-61-102301
2.Brýna Karel
Fiala Aleš
 
 
Mikšátko Roman
Levý Jiří
 
 
734  3011
3.Jansa JiříAdam Václav958  3021
4.Fiala AlešKonopa Josef9-4-3-2 1322
5.Buriánek VáclavLevý Jiří-7-5-7  0323
6.Brýna KarelMikšátko Roman7-46-563233
7.Fiala AlešAdam Václav987  3043
8.Buriánek VáclavKonopa Josef12-8107 3153
9.Brýna KarelLevý Jiří7911  3063
10.Jansa JiříMikšátko Roman-8-99-8 1364
11.Buriánek VáclavAdam Václav-11-712-10 1365
12.Brýna KarelKonopa Josef535  3075
13.Jansa JiříLevý Jiří-11-1212-11 1376
14.Fiala AlešMikšátko Roman16-99-993286
15.Brýna KarelAdam Václav393  3096
16.Jansa JiříKonopa Josef-8-1196-92397
17.Fiala AlešLevý Jiří599  30107
18.Buriánek VáclavMikšátko Roman9-5-4-2 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jansa Jiří13Adam Václav13
Fiala Aleš31Konopa Josef22
Buriánek Václav12Levý Jiří22
Brýna Karel40Mikšátko Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:32496:523AC Sparta Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nový Pavel
Hrabal Ladislav
 
 
Melíšek Martin
Melíšek Ondřej
 
 
-8-7-6  0301
2.Grisa Daniel
Tichý Stanislav
 
 
Jandus Martin
Marhol Jan
 
 
-75-127-72302
3.Nový PavelMelíšek Ondřej7-687 3112
4.Hrabal LadislavJandus Martin2-498 3122
5.Tichý StanislavMelíšek Martin-7-7-7  0323
6.Grisa DanielMarhol Jan5811  3033
7.Hrabal LadislavMelíšek Ondřej-27-8-7 1334
8.Tichý StanislavJandus Martin-5-7-7  0335
9.Grisa DanielMelíšek Martin-7-5-7  0336
10.Nový PavelMarhol Jan453  3046
11.Platil StanislavMelíšek Ondřej9-5-68-102347
12.Grisa DanielJandus Martin8-12-88-102348
13.Nový PavelMelíšek Martin-8-7-8  0349
14.Hrabal LadislavMarhol Jan768  3059
15.Grisa DanielMelíšek Ondřej-7-675-1023510
16.Nový PavelJandus Martin69   20  
17.Hrabal LadislavMelíšek Martin         
18.Platil StanislavMarhol Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nový Pavel21Melíšek Ondřej31
Hrabal Ladislav21Jandus Martin21
Tichý Stanislav02Melíšek Martin30
Grisa Daniel13Marhol Jan03
Platil Stanislav01   
11.zápas střídání domácích



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23587:519KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peller Marek
Černý Pavel
 
 
Klouček Martin
Vrba Karel
 
 
467  3010
2.Matoušek Jiří
Tvrdík Petr
 
 
Trnka Josef
Hrubý Jan
 
 
-857-883220
3.Tvrdík PetrHrubý Jan-468-593230
4.Matoušek JiříKlouček Martin12-7-98-82331
5.Černý PavelTrnka Josef399  3041
6.Peller MarekVrba Karel4-835 3151
7.Matoušek JiříHrubý Jan-5-7-7  0352
8.Černý PavelKlouček Martin10108  3062
9.Peller MarekTrnka Josef6310  3072
10.Tvrdík PetrVrba Karel872  3082
11.Černý PavelHrubý Jan-9-683-42383
12.Peller MarekKlouček Martin-7-87-7 1384
13.Tvrdík PetrTrnka Josef-9-858203294
14.Matoušek JiříVrba Karel-869-8-82395
15.Peller MarekHrubý Jan-5968 31105
16.Tvrdík PetrKlouček Martin         
17.Matoušek JiříTrnka Josef         
18.Černý PavelVrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tvrdík Petr30Hrubý Jan22
Matoušek Jiří03Klouček Martin21
Černý Pavel21Trnka Josef03
Peller Marek31Vrba Karel12
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS