Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:21Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15484:425SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Botek Radomír
Hrazdira Adam
 
 
Peller Marek
Černý Pavel
 
 
14-9-11-5 1301
2.Trnovský Ivo
Potůček Václav
 
 
Tvrdík Petr
Bauer Václav
 
 
10-797 3111
3.Botek RadomírPeller Marek-91044 3121
4.Trnovský IvoTvrdík Petr9617  3031
5.Potůček VáclavČerný Pavel5-5108 3141
6.Hrazdira AdamBauer Václav-10-5-10  0342
7.Trnovský IvoPeller Marek7-1075 3152
8.Potůček VáclavTvrdík Petr957  3062
9.Hrazdira AdamČerný Pavel12-477 3172
10.Botek RadomírBauer Václav058  3082
11.Potůček VáclavPeller Marek-7-91012103292
12.Hrazdira AdamTvrdík Petr-13810-4932102
13.Botek RadomírČerný Pavel7-7-78-1023  
14.Trnovský IvoBauer Václav         
15.Hrazdira AdamPeller Marek         
16.Botek RadomírTvrdík Petr         
17.Trnovský IvoČerný Pavel         
18.Potůček VáclavBauer Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Botek Radomír20Peller Marek03
Trnovský Ivo20Tvrdík Petr03
Potůček Václav30Černý Pavel02
Hrazdira Adam21Bauer Václav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:15475:370TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Dušan
Hrubý Jan
 
 
Nový Pavel
Hrabal Ladislav
 
 
-75-10-8 1301
2.Klouček Martin
Trnka Josef
 
 
Grisa Daniel
Grisa Vladimír
 
 
846  3011
3.Klouček MartinNový Pavel-69106 3121
4.Trnka JosefGrisa Daniel-8417-863231
5.Hrubý JanGrisa Vladimír568  3041
6.Kučera DušanHrabal Ladislav596  3051
7.Trnka JosefNový Pavel-5-8-12  0352
8.Hrubý JanGrisa Daniel857  3062
9.Kučera DušanGrisa Vladimír10103  3072
10.Klouček MartinHrabal Ladislav8-5-7-6 1373
11.Hrubý JanNový Pavel-3-9-10  0374
12.Kučera DušanGrisa Daniel156  3084
13.Klouček MartinGrisa Vladimír345  3094
14.Trnka JosefHrabal Ladislav542  30104
15.Kučera DušanNový Pavel         
16.Klouček MartinGrisa Daniel         
17.Trnka JosefGrisa Vladimír         
18.Hrubý JanHrabal Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Martin21Nový Pavel21
Trnka Josef21Grisa Daniel03
Hrubý Jan21Grisa Vladimír03
Kučera Dušan30Hrabal Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33410:486TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marhol Jan
Rulc Michal
 
 
Smíšek Jaroslav
Buriánek Václav
 
 
-7-7-10  0301
2.Melíšek Ondřej
Kroupa Rudolf
 
 
Brýna Karel
Fiala Aleš
 
 
-7-8-6  0302
3.Kroupa RudolfBrýna Karel8-78-6-102303
4.Marhol JanSmíšek Jaroslav-1-5-7  0304
5.Rulc MichalFiala Aleš-76-98-72305
6.Melíšek OndřejBuriánek Václav-7684 3115
7.Marhol JanBrýna Karel-7-8-9  0316
8.Rulc MichalSmíšek Jaroslav-412-8-6 1317
9.Melíšek OndřejFiala Aleš377  3027
10.Kroupa RudolfBuriánek Václav6-8-9793237
11.Rulc MichalBrýna Karel-3-6-3  0338
12.Melíšek OndřejSmíšek Jaroslav-2-89-6 1339
13.Kroupa RudolfFiala Aleš6-7-67-923310
14.Marhol JanBuriánek Václav6-653 31  
15.Melíšek OndřejBrýna Karel         
16.Kroupa RudolfSmíšek Jaroslav         
17.Marhol JanFiala Aleš         
18.Rulc MichalBuriánek Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kroupa Rudolf12Brýna Karel30
Marhol Jan02Smíšek Jaroslav30
Rulc Michal03Fiala Aleš21
Melíšek Ondřej21Buriánek Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:33442:523TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Konopa Josef
 
 
Jirčík Stanislav
Bartoš Martin
 
 
-144-8-5 1301
2.Krieger Karel
Levý Jiří
 
 
Roubíček Vít
Lobo Manuel
 
 
6-10-6893211
3.Konopa JosefLobo Manuel13-34-2-92312
4.Samohejl ErichRoubíček Vít-4-46-8 1313
5.Levý JiříBartoš Martin8-557 3123
6.Hajný JosefJirčík Stanislav-7-2-5  0324
7.Samohejl ErichLobo Manuel-4-6-6  0325
8.Levý JiříRoubíček Vít-6-610-7 1326
9.Krieger KarelBartoš Martin-9-8-9  0327
10.Konopa JosefJirčík Stanislav-859-12-92328
11.Levý JiříLobo Manuel1276  3038
12.Krieger KarelRoubíček Vít-78-3-8 1339
13.Konopa JosefBartoš Martin6810  3049
14.Samohejl ErichJirčík Stanislav-3-4-6  03410
15.Krieger KarelLobo Manuel         
16.Konopa JosefRoubíček Vít         
17.Samohejl ErichBartoš Martin         
18.Levý JiříJirčík Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konopa Josef12Lobo Manuel21
Samohejl Erich03Roubíček Vít30
Levý Jiří21Bartoš Martin12
Hajný Josef01Jirčík Stanislav30
Krieger Karel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Mutl David
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40620:680TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Szilágyi Tomáš
Mutl David
 
 
Pestr Luděk
Mládek Bohuslav
 
 
949  3010
2.Listík Vít
Poulíček Jaroslav
 
 
Dušek Jiří
Černý Jakub
 
 
-9-9-8  0311
3.Mutl DavidDušek Jiří-28-7-6 1312
4.Poulíček JaroslavMládek Bohuslav-88-101183222
5.Listík VítČerný Jakub-6-4-5  0323
6.Szilágyi TomášPestr Luděk-8-124773233
7.Poulíček JaroslavDušek Jiří-8-59-7 1334
8.Listík VítMládek Bohuslav-566-6-52335
9.Szilágyi TomášČerný Jakub8-109-773245
10.Mutl DavidPestr Luděk127-7-973255
11.Listík VítDušek Jiří-6-3-9  0356
12.Szilágyi TomášMládek Bohuslav857  3066
13.Mutl DavidČerný Jakub356  3076
14.Poulíček JaroslavPestr Luděk9-8-8-6 1377
15.Szilágyi TomášDušek Jiří-1114-7-9 1378
16.Mutl DavidMládek Bohuslav-7810-423288
17.Poulíček JaroslavČerný Jakub-5-8-2  0389
18.Listík VítPestr Luděk10-4-3-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mutl David31Dušek Jiří40
Poulíček Jaroslav13Mládek Bohuslav13
Listík Vít04Černý Jakub22
Szilágyi Tomáš31Pestr Luděk22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK SANK Běchovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30636:618TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gargulák František
Konopásek Luboš
 
 
Vich Pavel
Hořínek Pavel
 
 
10-9-8-13 1301
2.Šimáček Pavel
Stejskal Radek
 
 
Trnka Miloš
Jeřábek Michal
 
 
487  3011
3.Stejskal RadekVich Pavel-4-4-8  0312
4.Gargulák FrantišekHořínek Pavel-11-414-8 1313
5.Konopásek LubošTrnka Miloš-987-11-102314
6.Šimáček PavelJeřábek Michal668  3024
7.Gargulák FrantišekVich Pavel-2-3-6  0325
8.Konopásek LubošHořínek Pavel795  3035
9.Šimáček PavelTrnka Miloš-8988 3145
10.Stejskal RadekJeřábek Michal1086  3055
11.Konopásek LubošVich Pavel-7-8-5  0356
12.Šimáček PavelHořínek Pavel11-9-5653266
13.Stejskal RadekTrnka Miloš-107-12-9 1367
14.Gargulák FrantišekJeřábek Michal89-86 3177
15.Šimáček PavelVich Pavel-83-5-8 1378
16.Stejskal RadekHořínek Pavel-101096 3188
17.Gargulák FrantišekTrnka Miloš-8796 3198
18.Konopásek LubošJeřábek Michal879  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Radek22Vich Pavel40
Gargulák František22Hořínek Pavel13
Konopásek Luboš22Trnka Miloš22
Šimáček Pavel31Jeřábek Michal04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy