Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:12434:309SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnovský Ivo
Vystrčil Tomáš
 
 
Tichý Stanislav
Křemel Eduard
 
 
769  3010
2.Botek Radomír
Potůček Václav
 
 
Grisa Daniel
Hrabal Ladislav
 
 
-99-5-7 1311
3.Nacher PatrikGrisa Daniel9-9-7-8 1312
4.Potůček VáclavKřemel Eduard174  3022
5.Vystrčil TomášTichý Stanislav65-8-763232
6.Botek RadomírHrabal Ladislav266  3042
7.Potůček VáclavGrisa Daniel286  3052
8.Vystrčil TomášKřemel Eduard8-514 3162
9.Botek RadomírTichý Stanislav365  3072
10.Trnovský IvoHrabal Ladislav588  3082
11.Vystrčil TomášGrisa Daniel-10-2-5  0383
12.Botek RadomírKřemel Eduard408  3093
13.Trnovský IvoTichý Stanislav737  30103
14.Potůček VáclavHrabal Ladislav         
15.Botek RadomírGrisa Daniel         
16.Trnovský IvoKřemel Eduard         
17.Potůček VáclavTichý Stanislav         
18.Vystrčil TomášHrabal Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nacher Patrik01Grisa Daniel21
Potůček Václav20Křemel Eduard03
Vystrčil Tomáš21Tichý Stanislav03
Botek Radomír30Hrabal Ladislav02
Trnovský Ivo20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32626:592nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peller Marek
Černý Pavel
 
 
Jansa Jiří
Buriánek Václav
 
 
668  3010
2.Matoušek Jiří
Bauer Václav
 
 
Brýna Karel
Fiala Aleš
 
 
-4510-9-92311
3.Matoušek JiříBrýna Karel-5-9-8  0312
4.Černý PavelFiala Aleš-8-10-4  0313
5.Bauer VáclavJansa Jiří62-56 3123
6.Peller MarekBuriánek Václav762  3033
7.Černý PavelBrýna Karel-13-799-82334
8.Bauer VáclavFiala Aleš783  3044
9.Peller MarekJansa Jiří365  3054
10.Matoušek JiříBuriánek Václav3710  3064
11.Bauer VáclavBrýna Karel-7-7-6  0365
12.Peller MarekFiala Aleš6-10910 3175
13.Matoušek JiříJansa Jiří108-12-5-62376
14.Černý PavelBuriánek Václav8-733 3186
15.Peller MarekBrýna Karel8-9-6-8 1387
16.Matoušek JiříFiala Aleš5-6-5-5 1388
17.Černý PavelJansa Jiří-4-45-4 1389
18.Bauer VáclavBuriánek Václav-998-753299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušek Jiří13Brýna Karel40
Černý Pavel13Fiala Aleš22
Bauer Václav31Jansa Jiří22
Peller Marek31Buriánek Václav04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36475:570TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Eva
Hrubý Jan
 
 
Čech Ludvík
Hrabálek Petr
 
 
-6-7-4  0301
2.Klouček Martin
Vrba Karel
 
 
Bartoš Martin
Strnad Jaroslav
 
 
8-9-10893211
3.Klouček MartinHrabálek Petr9-85-9-82312
4.Bartoňová EvaČech Ludvík-2-7-6  0313
5.Vrba KarelBartoš Martin-6-814-1 1314
6.Hrubý JanStrnad Jaroslav89-69 3124
7.Bartoňová EvaHrabálek Petr-5-2-5  0325
8.Vrba KarelČech Ludvík-2-312-8 1326
9.Hrubý JanBartoš Martin83-14-663236
10.Klouček MartinStrnad Jaroslav109-93 3146
11.Vrba KarelHrabálek Petr-7-4-6  0347
12.Hrubý JanČech Ludvík5-6-7-4 1348
13.Klouček MartinBartoš Martin1056  3058
14.Bartoňová EvaStrnad Jaroslav-5-5-10  0359
15.Hrubý JanHrabálek Petr65-3-9-623510
16.Klouček MartinČech Ludvík957  30  
17.Bartoňová EvaBartoš Martin         
18.Vrba KarelStrnad Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Martin21Hrabálek Petr40
Bartoňová Eva03Čech Ludvík30
Vrba Karel03Bartoš Martin12
Hrubý Jan22Strnad Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:26607:528AC Sparta Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melíšek Martin
Melíšek Ondřej
 
 
Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
464  3010
2.Zítek Martin
Jandus Martin
 
 
Dušek Jiří
Černý Jakub
 
 
-367-7-82311
3.Zítek MartinMládek Bohuslav432  3021
4.Melíšek OndřejDušek Jiří9-9-7-6 1322
5.Jandus MartinČerný Jakub-4-413-10 1323
6.Melíšek MartinPestr Luděk-9878 3133
7.Melíšek OndřejMládek Bohuslav67-117 3143
8.Jandus MartinDušek Jiří-8-6-8  0344
9.Melíšek MartinČerný Jakub872  3054
10.Zítek MartinPestr Luděk-8-79-10 1355
11.Jandus MartinMládek Bohuslav-4-57-10 1356
12.Melíšek MartinDušek Jiří576  3066
13.Zítek MartinČerný Jakub3-879 3176
14.Melíšek OndřejPestr Luděk-64-9-12 1377
15.Melíšek MartinMládek Bohuslav4122  3087
16.Zítek MartinDušek Jiří76-6-893297
17.Melíšek OndřejČerný Jakub586  30107
18.Jandus MartinPestr Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítek Martin31Mládek Bohuslav13
Melíšek Ondřej22Dušek Jiří22
Jandus Martin03Černý Jakub13
Melíšek Martin40Pestr Luděk21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:SK SANK Běchovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:35487:563SK SANK Běchovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konopa Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Vich Pavel
Hořínek Pavel
 
 
-88-2-6 1301
2.Levý Jiří
Krieger Karel
 
 
Trnka Miloš
Rychtarik David
 
 
-868-3-22302
3.Mikšátko RomanVich Pavel-5-2-7  0303
4.Konopa JosefRychtarik David-67-59-82304
5.Krieger KarelHořínek Pavel96-9-653214
6.Levý JiříTrnka Miloš7106  3024
7.Konopa JosefVich Pavel-1-3-2  0325
8.Krieger KarelRychtarik David-9-83-5 1326
9.Levý JiříHořínek Pavel868  3036
10.Mikšátko RomanTrnka Miloš-8688 3146
11.Krieger KarelVich Pavel-6-4-5  0347
12.Levý JiříRychtarik David-10-996-82348
13.Mikšátko RomanHořínek Pavel-8-455-92349
14.Konopa JosefTrnka Miloš6-79-793259
15.Levý JiříVich Pavel-6-8-7  03510
16.Mikšátko RomanRychtarik David-710   11  
17.Konopa JosefHořínek Pavel         
18.Krieger KarelTrnka Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikšátko Roman12Vich Pavel40
Konopa Josef12Rychtarik David30
Krieger Karel12Hořínek Pavel12
Levý Jiří22Trnka Miloš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy