Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Mutl David
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38626:674SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Szilágyi Tomáš
Sedláček Tomáš
 
 
Potůček Václav
Trnovský Ivo
 
 
10-14611 3110
2.Mutl David
Poulíček Jaroslav
 
 
Hrazdira Adam
Botek Radomír
 
 
-10-6-9  0311
3.Szilágyi TomášBotek Radomír-26-7-2 1312
4.Mutl DavidPotůček Václav97-12-793222
5.Poulíček JaroslavHrazdira Adam-6-7-7  0323
6.Sedláček TomášTrnovský Ivo8-11-8-8 1324
7.Mutl DavidBotek Radomír-5-94-4 1325
8.Poulíček JaroslavPotůček Václav-88412 3135
9.Sedláček TomášHrazdira Adam454  3045
10.Szilágyi TomášTrnovský Ivo6-1189 3155
11.Poulíček JaroslavBotek Radomír9-6-11-5 1356
12.Sedláček TomášPotůček Václav2108  3066
13.Szilágyi TomášHrazdira Adam9-1010-6-62367
14.Mutl DavidTrnovský Ivo-8-5-4  0368
15.Sedláček TomášBotek Radomír68-5-1293278
16.Szilágyi TomášPotůček Václav10-8109 3188
17.Mutl DavidHrazdira Adam-97-3-6 1389
18.Listík VítTrnovský Ivo-3-9-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Szilágyi Tomáš22Botek Radomír31
Mutl David13Potůček Václav04
Poulíček Jaroslav12Hrazdira Adam31
Sedláček Tomáš31Trnovský Ivo31
Listík Vít01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:19579:492TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimáček Pavel
Stejskal Radek
 
 
Levý Jiří
Mikšátko Roman
 
 
-97-47-92301
2.Gargulák František
Konopásek Luboš
 
 
Pavlíček Ladislav
Konopa Josef
 
 
1798  3011
3.Stejskal RadekKonopa Josef347  3021
4.Konopásek LubošLevý Jiří-993-12-62322
5.Gargulák FrantišekMikšátko Roman-7-779-62323
6.Šimáček PavelPavlíček Ladislav787  3033
7.Konopásek LubošKonopa Josef4910  3043
8.Gargulák FrantišekLevý Jiří-4510-7-82344
9.Šimáček PavelMikšátko Roman4-1047 3154
10.Stejskal RadekPavlíček Ladislav4-5513 3164
11.Gargulák FrantišekKonopa Josef7107  3074
12.Šimáček PavelLevý Jiří99-96 3184
13.Stejskal RadekMikšátko Roman-710610 3194
14.Konopásek LubošPavlíček Ladislav-8-9-8  0395
15.Šimáček PavelKonopa Josef549  30105
16.Stejskal RadekLevý Jiří         
17.Konopásek LubošMikšátko Roman         
18.Gargulák FrantišekPavlíček Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Radek30Konopa Josef04
Konopásek Luboš12Levý Jiří21
Gargulák František12Mikšátko Roman12
Šimáček Pavel40Pavlíček Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SANK Běchovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:5396:195SK SANK Běchovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Miloš
Jeřábek Michal
 
 
Marhol Jan
Jandus Martin
 
 
384  3010
2.Vich Pavel
Hořínek Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Hořínek PavelMatoušek Václav711-9-6-102321
4.Jeřábek MichalJandus Martin-697-793231
5.Vich PavelMarhol Jan2124  3041
6.Trnka MilošWO    3051
7.Jeřábek MichalMatoušek Václav477  3061
8.Vich PavelJandus Martin4104  3071
9.Trnka MilošMarhol Jan885  3081
10.Hořínek PavelWO    3091
11.Vich PavelMatoušek Václav222  30101
12.Trnka MilošJandus Martin465  30  
13.Hořínek PavelMarhol Jan-71061 31  
14.Jeřábek Michal         
15.Trnka MilošMatoušek Václav         
16.Hořínek PavelJandus Martin         
17.Jeřábek MichalMarhol Jan         
18.Vich Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hořínek Pavel01Matoušek Václav12
Jeřábek Michal20Jandus Martin02
Vich Pavel30Marhol Jan02
Trnka Miloš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32626:615TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pestr Luděk
Mládek Bohuslav
 
 
Hrubý Jan
Vrba Karel
 
 
-65-166103210
2.Černý Jakub
Dušek Jiří
 
 
Klouček Martin
Trnka Josef
 
 
-8-4-4  0311
3.Černý JakubKlouček Martin-77-137143221
4.Mládek BohuslavHrubý Jan-694-5-42322
5.Pestr LuděkTrnka Josef-8629 3132
6.Dušek JiříVrba Karel957  3042
7.Mládek BohuslavKlouček Martin4-5-7863252
8.Pestr LuděkHrubý Jan8-5-5-5 1353
9.Dušek JiříTrnka Josef378  3063
10.Černý JakubVrba Karel7710  3073
11.Pestr LuděkKlouček Martin-68-10-8 1374
12.Dušek JiříHrubý Jan-83-8-6 1375
13.Černý JakubTrnka Josef-86-4883285
14.Mládek BohuslavVrba Karel659  3095
15.Dušek JiříKlouček Martin-88-6-7 1396
16.Černý JakubHrubý Jan-9-4-9  0397
17.Mládek BohuslavTrnka Josef5-89-6832107
18.Pestr LuděkVrba Karel765  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Jakub31Klouček Martin22
Mládek Bohuslav31Hrubý Jan40
Pestr Luděk12Trnka Josef04
Dušek Jiří22Vrba Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13444:315TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lobo Manuel
Hrabálek Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Bartoš Martin
Jirčík Stanislav
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
88-1-9103220
3.Hrabánek VladimírPeller Marek-6-7-3  0321
4.Bartoš MartinČerný Pavel-8-910993231
5.Lobo ManuelTvrdík Petr73-99 3141
6.Hrabálek PetrWO    3051
7.Bartoš MartinPeller Marek-6-6810-92352
8.Lobo ManuelČerný Pavel996  3062
9.Hrabálek PetrTvrdík Petr7-995 3172
10.Hrabánek VladimírWO    3082
11.Lobo ManuelPeller Marek568  3092
12.Hrabálek PetrČerný Pavel-7953 31102
13.Hrabánek VladimírTvrdík Petr         
14.Bartoš Martin         
15.Hrabálek PetrPeller Marek         
16.Hrabánek VladimírČerný Pavel         
17.Bartoš MartinTvrdík Petr         
18.Lobo Manuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrabánek Vladimír01Peller Marek21
Bartoš Martin11Černý Pavel03
Lobo Manuel30Tvrdík Petr02
Hrabálek Petr20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:25Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:25567:499TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Aleš
Brýna Karel
 
 
Nový Pavel
Hrabal Ladislav
 
 
-88-8-8 1301
2.Smíšek Jaroslav
Jansa Jiří
 
 
Grisa Daniel
Grisa Vladimír
 
 
597  3011
3.Smíšek JaroslavNový Pavel-6-9-7  0312
4.Fiala AlešGrisa Daniel24-7-873222
5.Jansa JiříGrisa Vladimír6127  3032
6.Brýna KarelHrabal Ladislav437  3042
7.Fiala AlešNový Pavel6-3-6-10 1343
8.Jansa JiříGrisa Daniel-8-1087-82344
9.Brýna KarelGrisa Vladimír328  3054
10.Smíšek JaroslavHrabal Ladislav7139  3064
11.Jansa JiříNový Pavel-57-3-7 1365
12.Brýna KarelGrisa Daniel283  3075
13.Smíšek JaroslavGrisa Vladimír766  3085
14.Fiala AlešHrabal Ladislav-7-7-5  0386
15.Brýna KarelNový Pavel-8-8-10  0387
16.Smíšek JaroslavGrisa Daniel7-3-6883297
17.Fiala AlešGrisa Vladimír744  30107
18.Jansa JiříHrabal Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smíšek Jaroslav31Nový Pavel40
Fiala Aleš22Grisa Daniel13
Jansa Jiří12Grisa Vladimír04
Brýna Karel31Hrabal Ladislav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy