Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13458:330SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnovský Ivo
Vystrčil Tomáš
 
 
Brýna Karel
Smíšek Jaroslav
 
 
8-5-89113210
2.Botek Radomír
Nacher Patrik
 
 
Buriánek Václav
Havlíček Ladislav
 
 
344  3020
3.Nacher PatrikBrýna Karel-810-8-6 1321
4.Vystrčil TomášSmíšek Jaroslav-4-512-5 1322
5.Trnovský IvoBuriánek Václav264  3032
6.Botek RadomírHavlíček Ladislav197  3042
7.Vystrčil TomášBrýna Karel6-7-6-12 1343
8.Trnovský IvoSmíšek Jaroslav093  3053
9.Botek RadomírBuriánek Václav343  3063
10.Nacher PatrikHavlíček Ladislav873  3073
11.Trnovský IvoBrýna Karel-666-993283
12.Botek RadomírSmíšek Jaroslav812  3093
13.Nacher PatrikBuriánek Václav655  30103
14.Vystrčil TomášHavlíček Ladislav         
15.Botek RadomírBrýna Karel         
16.Nacher PatrikSmíšek Jaroslav         
17.Vystrčil TomášBuriánek Václav         
18.Trnovský IvoHavlíček Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nacher Patrik21Brýna Karel21
Vystrčil Tomáš02Smíšek Jaroslav12
Trnovský Ivo30Buriánek Václav03
Botek Radomír30Havlíček Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33400:492TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabal Ladislav
Kořínek Arnošt
 
 
Čech Ludvík
Strnad Jaroslav
 
 
8-8-7-5 1301
2.Grisa Vladimír
Grisa Daniel
 
 
Roubíček Vít
Jirčík Stanislav
 
 
10-12-8-8 1302
3.Grisa DanielČech Ludvík-8-86-6 1303
4.Hrabal LadislavRoubíček Vít-78129 3113
5.Grisa VladimírJirčík Stanislav-510-8-12 1314
6.Kořínek ArnoštHrabánek Vladimír-7-5-4  0315
7.Hrabal LadislavČech Ludvík-895-7-62316
8.Grisa VladimírRoubíček Vít10-84-783226
9.Kořínek ArnoštJirčík Stanislav-110-5-5 1327
10.Grisa DanielHrabánek Vladimír-11-106-9 1328
11.Grisa VladimírStrnad Jaroslav-6-7-10  0329
12.Kořínek ArnoštRoubíček Vít-5-13-3  03210
13.Grisa DanielJirčík Stanislav         
14.Hrabal LadislavHrabánek Vladimír         
15.Kořínek ArnoštStrnad Jaroslav         
16.Grisa DanielRoubíček Vít         
17.Hrabal LadislavJirčík Stanislav         
18.Grisa VladimírHrabánek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grisa Daniel02Čech Ludvík20
Hrabal Ladislav11Roubíček Vít12
Grisa Vladimír12Jirčík Stanislav20
Kořínek Arnošt03Hrabánek Vladimír20
   Strnad Jaroslav10
11 zápas - střídání hosté



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:33445:501TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peller Marek
Černý Pavel
 
 
Pestr Luděk
Mládek Bohuslav
 
 
927  3010
2.Bauer Václav
Nebeský Jiří
 
 
Dušek Jiří
Černý Jakub
 
 
-8-7-9  0311
3.Bauer VáclavDušek Jiří-10-5-8  0312
4.Černý PavelPestr Luděk4-5-8-6 1313
5.Nebeský JiříČerný Jakub-6-77-7 1314
6.Peller MarekMládek Bohuslav7510  3024
7.Černý PavelDušek Jiří-69-75-72325
8.Nebeský JiříPestr Luděk-6-7-7  0326
9.Peller MarekČerný Jakub-7-6-9  0327
10.Bauer VáclavMládek Bohuslav106-610 3137
11.Nebeský JiříDušek Jiří-9-5-3  0338
12.Peller MarekPestr Luděk79-79 3148
13.Bauer VáclavČerný Jakub-8-76-6 1349
14.Černý PavelMládek Bohuslav74-94 3159
15.Peller MarekDušek Jiří-4-6-4  03510
16.Bauer VáclavPestr Luděk         
17.Černý PavelČerný Jakub         
18.Nebeský JiříMládek Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bauer Václav12Dušek Jiří40
Černý Pavel12Pestr Luděk21
Nebeský Jiří03Černý Jakub30
Peller Marek22Mládek Bohuslav03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK SANK Běchovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:33335:449SK SANK Běchovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Josef
Klouček Martin
 
 
Vich Pavel
Hořínek Pavel
 
 
-9-2-7  0301
2.Hrubý Jan
Kučera Dušan
 
 
Trnka Miloš
Rychtarik David
 
 
-6-9-4  0302
3.Hrubý JanVich Pavel-5-5-7  0303
4.Klouček MartinRychtarik David-8-712-7 1304
5.Trnka JosefHořínek Pavel9-7-85-42305
6.Kučera DušanTrnka Miloš-141093 3115
7.Klouček MartinVich Pavel-6-5-2  0316
8.Trnka JosefRychtarik David-62-7-12 1317
9.Kučera DušanHořínek Pavel6-9-7853227
10.Hrubý JanTrnka Miloš-10-17-9  0328
11.Trnka JosefVich Pavel-1-1-2  0329
12.Kučera DušanRychtarik David-6-5-7  03210
13.Hrubý JanHořínek Pavel         
14.Klouček MartinTrnka Miloš         
15.Kučera DušanVich Pavel         
16.Hrubý JanRychtarik David         
17.Klouček MartinHořínek Pavel99-88 31  
18.Trnka JosefTrnka Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrubý Jan02Vich Pavel30
Klouček Martin02Rychtarik David30
Trnka Josef03Hořínek Pavel11
Kučera Dušan21Trnka Miloš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33661:656AC Sparta Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melíšek Martin
Melíšek Ondřej
 
 
Gargulák František
Konopásek Luboš
 
 
787  3010
2.Jaroňová Karolína
Jandus Martin
 
 
Kalaš Vladislav
Stejskal Radek
 
 
-14779 3120
3.Melíšek OndřejKonopásek Luboš8-10-9873230
4.Jaroňová KarolínaStejskal Radek1-8-99-102331
5.Jandus MartinKalaš Vladislav-7-8-9  0332
6.Melíšek MartinGargulák František897  3042
7.Jaroňová KarolínaKonopásek Luboš-3-9-8  0343
8.Jandus MartinStejskal Radek-778-8-62344
9.Melíšek MartinKalaš Vladislav788  3054
10.Melíšek OndřejGargulák František8-7-6893264
11.Jandus MartinKonopásek Luboš-3-6-5  0365
12.Melíšek MartinStejskal Radek3-997 3175
13.Melíšek OndřejKalaš Vladislav49-5-7-42376
14.Jaroňová KarolínaGargulák František689  3086
15.Melíšek MartinKonopásek Luboš6-378 3196
16.Melíšek OndřejStejskal Radek-9-67-8 1397
17.Jaroňová KarolínaKalaš Vladislav-78-5-7 1398
18.Jandus MartinGargulák František-67-871632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melíšek Ondřej22Konopásek Luboš22
Jaroňová Karolína13Stejskal Radek31
Jandus Martin13Kalaš Vladislav31
Melíšek Martin40Gargulák František04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:34522:569TTC Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Ladislav
Konopa Josef
 
 
Szilágyi Tomáš
Listík Vít
 
 
-669-8123210
2.Mikšátko Roman
Krieger Karel
 
 
Poulíček Jaroslav
Sedláček Tomáš
 
 
-7-57-5 1311
3.Pavlíček LadislavSzilágyi Tomáš-4-310-6 1312
4.Konopa JosefSedláček Tomáš-8-4-11  0313
5.Mikšátko RomanPoulíček Jaroslav-11-10-4  0314
6.Krieger KarelListík Vít96-28 3124
7.Konopa JosefSzilágyi Tomáš9-8-34-62325
8.Mikšátko RomanSedláček Tomáš-9-8712-92326
9.Krieger KarelPoulíček Jaroslav-611-8-5 1327
10.Pavlíček LadislavListík Vít659  3037
11.Mikšátko RomanSzilágyi Tomáš753  3047
12.Krieger KarelSedláček Tomáš-7-4-5  0348
13.Pavlíček LadislavPoulíček Jaroslav863  3058
14.Konopa JosefListík Vít-8755 3168
15.Krieger KarelSzilágyi Tomáš-6-7-7  0369
16.Pavlíček LadislavSedláček Tomáš-9-711-9 13610
17.Konopa JosefPoulíček Jaroslav-5    01  
18.Mikšátko RomanListík Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav22Szilágyi Tomáš31
Konopa Josef12Sedláček Tomáš40
Mikšátko Roman12Poulíček Jaroslav21
Krieger Karel13Listík Vít03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy