Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36607:622SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konopa Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Suková Helena
Nacher Patrik
 
 
WO    3010
2.Krieger Karel
Levý Jiří
 
 
Botek Radomír
Bajtler Martin
 
 
-4-9-8  0311
3.Pavlíček LadislavBotek Radomír-8-91110123221
4.Konopa JosefBajtler Martin-7656 3131
5.Mikšátko RomanSuková Helena-101239 3141
6.Levý JiříNacher Patrik8109  3051
7.Konopa JosefBotek Radomír-69-6-9 1352
8.Mikšátko RomanBajtler Martin366  3062
9.Levý JiříSuková Helena-9-7-9  0363
10.Pavlíček LadislavNacher Patrik-6-4-8  0364
11.Mikšátko RomanBotek Radomír-9-109-5 1365
12.Levý JiříBajtler Martin94-9-7-52366
13.Pavlíček LadislavSuková Helena-667-893276
14.Konopa JosefNacher Patrik7-2-5-4 1377
15.Levý JiříBotek Radomír-4-12810-62378
16.Pavlíček LadislavBajtler Martin-9-69-7 1379
17.Konopa JosefSuková Helena-1089-4-823710
18.Mikšátko RomanNacher Patrik-36   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pavlíček Ladislav22Botek Radomír31
Konopa Josef13Bajtler Martin22
Mikšátko Roman21Suková Helena22
Levý Jiří13Nacher Patrik21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Mutl David
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35539:554AC Sparta Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poulíček Jaroslav
Dvořák Pavel
 
 
Melíšek Martin
Melíšek Ondřej
 
 
-98-6-6 1301
2.Mutl David
Szilágyi Tomáš
 
 
Bartoň Tomáš
Zítek Martin
 
 
4-1055 3111
3.Mutl DavidMelíšek Martin-10-5-9  0312
4.Dvořák PavelZítek Martin-8-95-7 1313
5.Poulíček JaroslavMelíšek Ondřej-85-7783223
6.Szilágyi TomášBartoň Tomáš643  3033
7.Dvořák PavelMelíšek Martin-9-15-8  0334
8.Poulíček JaroslavZítek Martin8-10-79-92335
9.Szilágyi TomášMelíšek Ondřej95-7-1163245
10.Mutl DavidBartoň Tomáš572  3055
11.Poulíček JaroslavMelíšek Martin-6-5-11  0356
12.Szilágyi TomášZítek Martin-101010-9-62357
13.Mutl DavidMelíšek Ondřej8-9-77-62358
14.Dvořák PavelBartoň Tomáš-89-6-7 1359
15.Szilágyi TomášMelíšek Martin-4-3-6  03510
16.Mutl DavidZítek Martin         
17.Dvořák PavelMelíšek Ondřej         
18.Poulíček JaroslavBartoň Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mutl David12Melíšek Martin40
Dvořák Pavel03Zítek Martin30
Poulíček Jaroslav12Melíšek Ondřej12
Szilágyi Tomáš22Bartoň Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:41631:685TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimáček Pavel
Stejskal Radek
 
 
Klouček Martin
Trnka Josef
 
 
-99118 3110
2.Gargulák František
Kalaš Vladislav
 
 
Kučera Dušan
Hrubý Jan
 
 
-88-10-10 1311
3.Stejskal RadekKučera Dušan-6-4-8  0312
4.Gargulák FrantišekHrubý Jan4-6-2-6 1313
5.Kalaš VladislavKlouček Martin987  3023
6.Šimáček PavelTrnka Josef97-97 3133
7.Gargulák FrantišekKučera Dušan-4983 3143
8.Kalaš VladislavHrubý Jan4-8-9233253
9.Šimáček PavelKlouček Martin-97-3653263
10.Stejskal RadekTrnka Josef-9611-13103273
11.Kalaš VladislavKučera Dušan-7-998-72374
12.Šimáček PavelHrubý Jan-5-7-2  0375
13.Stejskal RadekKlouček Martin-3-8-10  0376
14.Gargulák FrantišekTrnka Josef9-11-2-13 1377
15.Šimáček PavelKučera Dušan-7-11-1  0378
16.Stejskal RadekHrubý Jan-3-86-6 1379
17.Gargulák FrantišekKlouček Martin10-7-9873289
18.Kalaš VladislavTrnka Josef-9-10-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Radek13Kučera Dušan31
Gargulák František22Hrubý Jan31
Kalaš Vladislav22Klouček Martin13
Šimáček Pavel22Trnka Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SANK Běchovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0SK SANK Běchovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Pavel
Rychtarik David
 
 

 
 
WO    3010
2.Vich Pavel
Trnka Miloš
 
 

 
 
WO    3020
3.Urban PavelWO    3030
4.Trnka MilošWO    3040
5.Rychtarik DavidWO    3050
6.Vich PavelWO    3060
7.Trnka MilošWO    3070
8.Rychtarik DavidWO    3080
9.Vich PavelWO    3090
10.Urban PavelWO    30100
11.Rychtarik David         
12.Vich Pavel         
13.Urban Pavel         
14.Trnka Miloš         
15.Vich Pavel         
16.Urban Pavel         
17.Trnka Miloš         
18.Rychtarik David         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11458:281TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jakub
Dušek Jiří
 
 
Platil Stanislav
Hrabal Ladislav
 
 
1086  3010
2.Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 

 
 
WO    3020
3.Černý JakubPlatil Stanislav-12576 3130
4.Pestr LuděkGrisa Vladimír23-95 3140
5.Mládek BohuslavHrabal Ladislav-9-8-9  0341
6.Dušek JiříWO    3051
7.Pestr LuděkPlatil Stanislav5-10810 3161
8.Mládek BohuslavGrisa Vladimír1055  3071
9.Dušek JiříHrabal Ladislav-9-661183281
10.Černý JakubWO    3091
11.Mládek BohuslavPlatil Stanislav-11-8108-92392
12.Dušek JiříGrisa Vladimír673  30102
13.Černý JakubHrabal Ladislav         
14.Pestr Luděk         
15.Dušek JiříPlatil Stanislav         
16.Černý JakubGrisa Vladimír         
17.Pestr LuděkHrabal Ladislav         
18.Mládek Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Černý Jakub10Platil Stanislav12
Pestr Luděk20Grisa Vladimír03
Mládek Bohuslav12Hrabal Ladislav11
Dušek Jiří20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:21531:445TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Ludvík
Hrabálek Petr
 
 
Buriánek Václav
Fiala Aleš
 
 
577  3010
2.Lobo Manuel
Strnad Jaroslav
 
 
Brýna Karel
Smíšek Jaroslav
 
 
-8-7-5  0311
3.Lobo ManuelBrýna Karel88-107 3121
4.Hrabánek VladimírSmíšek Jaroslav-6-10-7  0322
5.Strnad JaroslavFiala Aleš2-7-92-62323
6.Hrabálek PetrBuriánek Václav455  3033
7.Hrabánek VladimírBrýna Karel-107-7-8 1334
8.Strnad JaroslavSmíšek Jaroslav-5-7-9  0335
9.Hrabálek PetrFiala Aleš659  3045
10.Lobo ManuelBuriánek Václav7513  3055
11.Strnad JaroslavBrýna Karel-7-7-7  0356
12.Hrabálek PetrSmíšek Jaroslav82-97 3166
13.Lobo ManuelFiala Aleš4118  3076
14.Čech LudvíkBuriánek Václav5512  3086
15.Hrabálek PetrBrýna Karel-8888 3196
16.Lobo ManuelSmíšek Jaroslav553  30106
17.Čech LudvíkFiala Aleš-7    01  
18.Strnad JaroslavBuriánek Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lobo Manuel40Brýna Karel22
Hrabánek Vladimír02Smíšek Jaroslav22
Strnad Jaroslav03Fiala Aleš12
Hrabálek Petr40Buriánek Václav03
Čech Ludvík10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy