Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:SK SANK Běchovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33633:625SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Botek Radomír
Nacher Patrik
 
 
Trnka Miloš
Vich Pavel
 
 
-9-10-7  0301
2.Trnovský Ivo
Hrazdira Adam
 
 
Hořínek Pavel
Jeřábek Michal
 
 
773  3011
3.Nacher PatrikVich Pavel-3-4-5  0312
4.Trnovský IvoHořínek Pavel896  3022
5.Hrazdira AdamRychtarik David-85117 3132
6.Botek RadomírJeřábek Michal486  3042
7.Trnovský IvoVich Pavel-8-5-4  0343
8.Hrazdira AdamHořínek Pavel95-6-6-52344
9.Botek RadomírRychtarik David56-810 3154
10.Nacher PatrikJeřábek Michal-7105-8103264
11.Hrazdira AdamVich Pavel-6-5-3  0365
12.Botek RadomírHořínek Pavel72-57 3175
13.Nacher PatrikRychtarik David-7-125-7 1376
14.Trnovský IvoJeřábek Michal-71367 3186
15.Botek RadomírVich Pavel-212-8-8 1387
16.Nacher PatrikHořínek Pavel-5594 3197
17.Trnovský IvoRychtarik David3-7-117-102398
18.Hrazdira AdamTrnka Miloš710-8-10932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nacher Patrik22Vich Pavel40
Trnovský Ivo22Hořínek Pavel13
Hrazdira Adam22Rychtarik David22
Botek Radomír31Jeřábek Michal03
   Trnka Miloš01



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37684:694nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Adam
Stejskal Radek
 
 
Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
11-76-1193210
2.Gargulák František
Hruban Vladimír
 
 
Černý Jakub
Dušek Jiří
 
 
12-4-7-6 1311
3.Suchý AdamDušek Jiří109-8-9-82312
4.Hruban VladimírPestr Luděk-7-109-3 1313
5.Stejskal RadekČerný Jakub10-4-9-9 1314
6.Gargulák FrantišekMládek Bohuslav758  3024
7.Hruban VladimírDušek Jiří-7-714-7 1325
8.Stejskal RadekPestr Luděk6-857 3135
9.Gargulák FrantišekČerný Jakub8-689 3145
10.Suchý AdamMládek Bohuslav85-87 3155
11.Stejskal RadekDušek Jiří8-10-8-10 1356
12.Gargulák FrantišekPestr Luděk-12587 3166
13.Suchý AdamČerný Jakub-5177 3176
14.Hruban VladimírMládek Bohuslav-9-6-3  0377
15.Gargulák FrantišekDušek Jiří-9-695-72378
16.Suchý AdamPestr Luděk-8-78893288
17.Hruban VladimírČerný Jakub-10-7-4  0389
18.Stejskal RadekMládek Bohuslav410-99 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchý Adam31Dušek Jiří40
Hruban Vladimír04Pestr Luděk13
Stejskal Radek22Černý Jakub22
Gargulák František31Mládek Bohuslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33472:523TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poulíček Jaroslav
Listík Vít
 
 
Lobo Manuel
Roubíček Vít
 
 
8-78-7-42301
2.Szilágyi Tomáš
Mutl David
 
 
Bartoš Martin
Worsch Miloslav
 
 
746  3011
3.Mutl DavidLobo Manuel-4-10-5  0312
4.Listík VítBartoš Martin-9-9-8  0313
5.Poulíček JaroslavRoubíček Vít-6-676-32314
6.Szilágyi TomášWorsch Miloslav-96-105-82315
7.Listík VítLobo Manuel-2-7-7  0316
8.Poulíček JaroslavBartoš Martin-9-528103226
9.Szilágyi TomášRoubíček Vít7-99-9-42327
10.Mutl DavidWorsch Miloslav647  3037
11.Poulíček JaroslavLobo Manuel-2-9-4  0338
12.Szilágyi TomášBartoš Martin8-7-9-6 1339
13.Mutl DavidRoubíček Vít8-9119 3149
14.Listík VítWorsch Miloslav12-5-8-8 13410
15.Szilágyi TomášLobo Manuel9-5-5  12  
16.Mutl DavidBartoš Martin         
17.Listík VítRoubíček Vít         
18.Poulíček JaroslavWorsch Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mutl David21Lobo Manuel30
Listík Vít03Bartoš Martin21
Poulíček Jaroslav12Roubíček Vít21
Szilágyi Tomáš03Worsch Miloslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:31621:562TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Fiala Aleš
Nedvěd Jiří
 
 
WO    3010
2.Konopa Josef
Levý Jiří
 
 
Jansa Jiří
Smíšek Jaroslav
 
 
-5-9-8  0311
3.Pavlíček LadislavSmíšek Jaroslav-5-7-8  0312
4.Konopa JosefJansa Jiří-107-4-5 1313
5.Levý JiříFiala Aleš8-75-6-92314
6.Hajný JosefNedvěd Jiří189  3024
7.Konopa JosefSmíšek Jaroslav-8-312483234
8.Levý JiříJansa Jiří-6648 3144
9.Hajný JosefFiala Aleš8-38-973254
10.Pavlíček LadislavNedvěd Jiří-894-883264
11.Levý JiříSmíšek Jaroslav-710-57103274
12.Hajný JosefJansa Jiří7-6-9-11 1375
13.Pavlíček LadislavFiala Aleš-75-55-92376
14.Konopa JosefNedvěd Jiří-7382 3186
15.Hajný JosefSmíšek Jaroslav-6-106823296
16.Pavlíček LadislavJansa Jiří5-8411 31106
17.Konopa JosefFiala Aleš-9867 31  
18.Levý JiříNedvěd Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pavlíček Ladislav22Smíšek Jaroslav13
Konopa Josef21Jansa Jiří22
Levý Jiří21Fiala Aleš21
Hajný Josef31Nedvěd Jiří03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21558:440AC Sparta Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melíšek Martin
Melíšek Ondřej
 
 
Platil Stanislav
Grisa Daniel
 
 
533  3010
2.Kroupa Rudolf
Zítek Martin
 
 
Hrabal Ladislav
Nový Pavel
 
 
-878-3-62311
3.Zítek MartinNový Pavel67-8-9103221
4.Kroupa RudolfHrabal Ladislav-57-10-3 1322
5.Melíšek OndřejGrisa Daniel59-9-853232
6.Melíšek MartinPlatil Stanislav-844-8-132333
7.Kroupa RudolfNový Pavel-6-9-8  0334
8.Melíšek OndřejHrabal Ladislav3-117-983244
9.Melíšek MartinGrisa Daniel359  3054
10.Zítek MartinPlatil Stanislav777  3064
11.Melíšek OndřejNový Pavel978  3074
12.Melíšek MartinHrabal Ladislav723  3084
13.Zítek MartinGrisa Daniel746  3094
14.Hofman JanPlatil Stanislav10-8-6-5 1395
15.Melíšek MartinNový PavelWO    30105
16.Zítek MartinHrabal Ladislav         
17.Hofman JanGrisa Daniel         
18.Melíšek OndřejPlatil Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítek Martin30Nový Pavel12
Kroupa Rudolf02Hrabal Ladislav12
Melíšek Ondřej30Grisa Daniel03
Melíšek Martin21Platil Stanislav21
Hofman Jan01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36 KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Dušan
Vrba Karel
 
 
Toman Bedřich
Tvrdík Petr
 
 
-7-7-11  0301
2.Klouček Martin
Poluk Alexandr
 
 
Peller Marek
Černý Pavel
 
 
-6-57-7 1302
3.Poluk AlexandrToman Bedřich-7-9-10  0303
4.Klouček MartinPeller Marek     2304
5.Vrba KarelTvrdík Petr-75-9-8 1305
6.Kučera DušanČerný Pavel25-96 3115
7.Klouček MartinToman Bedřich186-3-8153225
8.Hrubý JanPeller Marek-6-4-9  0326
9.Kučera DušanTvrdík Petr967  3036
10.Poluk AlexandrČerný Pavel9-7-9883246
11.Hrubý JanToman Bedřich9-11-7-7 1347
12.Kučera DušanPeller Marek665  3057
13.Poluk AlexandrTvrdík Petr5-8-4-8 1358
14.Klouček MartinČerný Pavel-9-9-8  0359
15.Kučera DušanToman Bedřich-86410 3169
16.Poluk AlexandrPeller Marek-1098-8-623610
17.Klouček MartinTvrdík Petr         
18.Hrubý JanČerný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Poluk Alexandr13Toman Bedřich22
Klouček Martin12Peller Marek31
Vrba Karel01Tvrdík Petr21
Kučera Dušan40Černý Pavel12
Hrubý Jan02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy