Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22565:475SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajtler Martin
Trnovský Ivo
 
 
Hrabálek Petr
Čech Ludvík
 
 
-8-78743210
2.Botek Radomír
Nacher Patrik
 
 
Jirčík Stanislav
Bartoš Martin
 
 
-9458 3120
3.Nacher PatrikHrabálek Petr-31537 3130
4.Bajtler MartinČech Ludvík-87-8-8 1331
5.Trnovský IvoJirčík Stanislav5613  3041
6.Botek RadomírLobo Manuel4-533 3151
7.Bajtler MartinHrabálek Petr-7-7-10  0352
8.Trnovský IvoČech Ludvík6-9108 3162
9.Botek RadomírJirčík Stanislav495  3072
10.Nacher PatrikBartoš Martin686  3082
11.Trnovský IvoHrabálek Petr-77-75-112383
12.Botek RadomírČech Ludvík-1189-6-52384
13.Nacher PatrikJirčík Stanislav2-98-1073294
14.Bajtler MartinBartoš Martin-765-7632104
15.Botek RadomírHrabálek Petr         
16.Nacher PatrikČech Ludvík         
17.Bajtler MartinJirčík Stanislav         
18.Trnovský IvoBartoš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nacher Patrik30Hrabálek Petr21
Bajtler Martin12Čech Ludvík21
Trnovský Ivo21Jirčík Stanislav03
Botek Radomír21Lobo Manuel01
   Bartoš Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:37Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:29651:640TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jaroslav
Jansa Jiří
 
 
Pestr Luděk
Mládek Bohuslav
 
 
8-8-64123210
2.Fiala Aleš
Brýna Karel
 
 
Dušek Jiří
Černý Jakub
 
 
-7997 3120
3.Smíšek JaroslavDušek Jiří5169  3030
4.Fiala AlešČerný Jakub-4-349-32331
5.Jansa JiříPestr Luděk-7-5-6  0332
6.Brýna KarelMládek Bohuslav8810  3042
7.Fiala AlešDušek Jiří-9-10813-62343
8.Jansa JiříČerný Jakub646  3053
9.Brýna KarelPestr Luděk7410  3063
10.Smíšek JaroslavMládek Bohuslav-610-4-7 1364
11.Jansa JiříDušek Jiří-610-812-82365
12.Brýna KarelČerný Jakub659  3075
13.Smíšek JaroslavPestr Luděk9-87-1083285
14.Fiala AlešMládek Bohuslav-857-6-72386
15.Brýna KarelDušek Jiří-11-8-7  0387
16.Smíšek JaroslavČerný Jakub8-79-1093297
17.Fiala AlešPestr Luděk-461010 31107
18.Jansa JiříMládek Bohuslav73   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smíšek Jaroslav31Dušek Jiří31
Fiala Aleš13Černý Jakub13
Jansa Jiří12Pestr Luděk13
Brýna Karel31Mládek Bohuslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:SK SANK Běchovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:31220:407SK SANK Běchovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabal Ladislav
Platil Stanislav
 
 
Rychtarik David
Jeřábek Michal
 
 
-8797 3110
2.Grisa Vladimír
Křemel Eduard
 
 
Trnka Miloš
Vich Pavel
 
 
-5-2-7  0311
3.Grisa VladimírVich Pavel-2-2-2  0312
4.Hrabal LadislavRychtarik David-8-39-4 1313
5.Křemel EduardTrnka Miloš97-3-6-62314
6.Platil StanislavJeřábek Michal-7-8-6  0315
7.Hrabal LadislavVich Pavel-0-1-3  0316
8.Křemel EduardRychtarik David-2-7-2  0317
9.Platil StanislavTrnka Miloš-7-88-2 1318
10.Grisa VladimírJeřábek Michal10-1-7-8 1319
11.Křemel EduardVich Pavel-0-0-4  03110
12.Platil StanislavRychtarik David         
13.Grisa VladimírTrnka Miloš         
14.Hrabal LadislavJeřábek Michal         
15.Platil StanislavVich Pavel         
16.Grisa VladimírRychtarik David         
17.Hrabal LadislavTrnka Miloš         
18.Křemel EduardJeřábek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grisa Vladimír02Vich Pavel30
Hrabal Ladislav02Rychtarik David20
Křemel Eduard03Trnka Miloš20
Platil Stanislav02Jeřábek Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32338:458TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Václav
Modl Josef
 
 
Konopásek Luboš
Gargulák František
 
 
-3-8-6  0301
2.Tvrdík Petr
Černý Pavel
 
 
Kalaš Vladislav
Stejskal Radek
 
 
-9-7-9  0302
3.Černý PavelKonopásek Luboš-3-573-42303
4.Modl JosefStejskal Radek-5-6-4  0304
5.Bauer VáclavKalaš Vladislav75-109 3114
6.Tvrdík PetrGargulák František-10-7-8  0315
7.Konopásek LubošWO    0316
8.Bauer VáclavStejskal Radek9610  3026
9.Tvrdík PetrKalaš Vladislav-7-3-1  0327
10.Černý PavelGargulák František-41179 3137
11.Bauer VáclavKonopásek Luboš3-510-10-82338
12.Tvrdík PetrStejskal Radek-8-106-5 1339
13.Černý PavelKalaš Vladislav-6-8-1  03310
14.Gargulák František         
15.Tvrdík PetrKonopásek Luboš         
16.Černý PavelStejskal Radek         
17.Kalaš Vladislav         
18.Bauer VáclavGargulák František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Pavel12Konopásek Luboš20
Modl Josef01Stejskal Radek21
Bauer Václav21Kalaš Vladislav21
Tvrdík Petr03Gargulák František11
WO01WO10
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
Bartoňová Jitka
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Trnka Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Klouček Martin
Kučera Dušan
 
 

 
 
WO    3020
3.Hrubý JanWO    3030
4.Trnka JosefWO    3040
5.Klouček MartinWO    3050
6.Kučera DušanWO    3060
7.Trnka JosefWO    3070
8.Klouček MartinWO    3080
9.Kučera DušanWO    3090
10.Hrubý JanWO    30100
11.Klouček Martin         
12.Kučera Dušan         
13.Hrubý Jan         
14.Trnka Josef         
15.Kučera Dušan         
16.Hrubý Jan         
17.Trnka Josef         
18.Klouček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27589:583AC Sparta Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melíšek Martin
Melíšek Ondřej
 
 
Mikšátko Roman
Levý Jiří
 
 
8910  3010
2.Rulc Michal
Marhol Jan
 
 
Konopa Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
-11-6-3  0311
3.Melíšek OndřejLevý Jiří86-76 3121
4.Rulc MichalMikšátko Roman8-4-6-8 1322
5.Marhol JanPavlíček Ladislav-4-6-7  0323
6.Melíšek MartinKonopa Josef8-97-893233
7.Rulc MichalLevý Jiří8-10-7-8 1334
8.Marhol JanMikšátko Roman9-98-4-42335
9.Melíšek MartinPavlíček Ladislav8-978 3145
10.Melíšek OndřejKonopa Josef-83510 3155
11.Marhol JanLevý Jiří-118-5-6 1356
12.Melíšek MartinMikšátko Roman14148  3066
13.Melíšek OndřejPavlíček Ladislav7-89-6103276
14.Rulc MichalKonopa Josef79-88 3186
15.Melíšek MartinLevý Jiří7-898 3196
16.Melíšek OndřejMikšátko Roman7101  30106
17.Rulc MichalPavlíček Ladislav         
18.Marhol JanKonopa Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melíšek Ondřej40Levý Jiří22
Rulc Michal12Mikšátko Roman22
Marhol Jan03Pavlíček Ladislav12
Melíšek Martin40Konopa Josef03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy