Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2019 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:104:32188:387SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brodský Adam
Rulc Michal
 
 
Suková Helena
Botek Radomír
 
 
-5-5-9  0301
2.
 
 
Trnovský Ivo
Potůček Václav
 
 
WO    0302
3.Botek RadomírWO    0303
4.Brodský AdamTrnovský Ivo-3-6-9  0304
5.Rulc MichalSuková Helena9-5-6-4 1305
6.Kroupa RudolfPotůček Václav-9-9-6  0306
7.Brodský AdamBotek Radomír-6-6-6  0307
8.Rulc MichalTrnovský Ivo-5-9-5  0308
9.Kroupa RudolfSuková Helena79-8-7103218
10.Potůček VáclavWO    0319
11.Rulc MichalBotek Radomír-5-4-6  03110
12.Kroupa RudolfTrnovský Ivo         
13.Suková Helena         
14.Brodský AdamPotůček Václav         
15.Kroupa RudolfBotek Radomír         
16.Trnovský Ivo         
17.Brodský AdamSuková Helena         
18.Rulc MichalPotůček Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brodský Adam02Botek Radomír20
Rulc Michal03Trnovský Ivo20
Kroupa Rudolf11Suková Helena11
   Potůček Václav10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:21567:393TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Kučera Dušan
Trnka Josef
 
 
-898-783210
2.Mikšátko Roman
Levý Jiří
 
 
Bartoňová Eva
 
 
WO    3020
3.Pavlíček LadislavKučera Dušan-7-89-7 1321
4.Konopa JosefTrnka Josef-57-67-82322
5.Mikšátko RomanBartoňová Eva455  3032
6.Levý JiříWO    3042
7.Konopa JosefKučera Dušan-6-68-7 1343
8.Mikšátko RomanTrnka Josef8-7-76-62344
9.Levý JiříBartoňová Eva75-87 3154
10.Pavlíček LadislavWO    3064
11.Mikšátko RomanKučera Dušan-8-879-72365
12.Levý JiříTrnka Josef67-7-863275
13.Pavlíček LadislavBartoňová Eva7-898 3185
14.Konopa JosefWO    3095
15.Levý JiříKučera DušanWO    30105
16.Pavlíček LadislavTrnka Josef         
17.Konopa JosefBartoňová Eva         
18.Mikšátko Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pavlíček Ladislav11Kučera Dušan30
Konopa Josef02Trnka Josef21
Mikšátko Roman12Bartoňová Eva03
Levý Jiří20   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Mutl David
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37634:674KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mutl David
Szilágyi Tomáš
 
 
Černý Pavel
Bauer Václav
 
 
959  3010
2.Poulíček Jaroslav
Listík Vít
 
 
Matoušek Jiří
Tvrdík Petr
 
 
-7-7-11  0311
3.Poulíček JaroslavBauer Václav667  3021
4.Mutl DavidČerný Pavel-5-599-72322
5.Listík VítTvrdík Petr-7-6-6  0323
6.Szilágyi TomášMatoušek Jiří8-7-96-32324
7.Mutl DavidBauer Václav-45711 3134
8.Listík VítČerný Pavel5-6-614-42335
9.Szilágyi TomášTvrdík Petr669  3045
10.Poulíček JaroslavMatoušek Jiří-78-8-6 1346
11.Listík VítBauer Václav-310-3-10 1347
12.Szilágyi TomášČerný Pavel108-78 3157
13.Poulíček JaroslavTvrdík Petr-7-6-3  0358
14.Mutl DavidMatoušek Jiří511-11-1173268
15.Szilágyi TomášBauer Václav38-106 3178
16.Poulíček JaroslavČerný Pavel3-5-2-4 1379
17.Mutl DavidTvrdík Petr-7-57453289
18.Listík VítMatoušek Jiří7-612-8-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poulíček Jaroslav13Bauer Václav13
Mutl David31Černý Pavel31
Listík Vít04Tvrdík Petr22
Szilágyi Tomáš31Matoušek Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29624:585TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimáček Pavel
Stejskal Radek
 
 
Platil Stanislav
Grisa Daniel
 
 
788  3010
2.Gargulák František
Kalaš Vladislav
 
 
Nový Pavel
Hrabal Ladislav
 
 
14-867 3120
3.Gargulák FrantišekNový Pavel-8-4-6  0321
4.Kalaš VladislavGrisa Daniel8-973 3131
5.Stejskal RadekPlatil Stanislav4-147-793241
6.Šimáček PavelHrabal Ladislav-9659 3151
7.Kalaš VladislavNový Pavel5-7-7-7 1352
8.Stejskal RadekGrisa Daniel-6-106-9 1353
9.Šimáček PavelPlatil Stanislav687  3063
10.Gargulák FrantišekHrabal Ladislav478  3073
11.Stejskal RadekNový Pavel-2-8-3  0374
12.Šimáček PavelGrisa Daniel88-97 3184
13.Gargulák FrantišekPlatil Stanislav13-7-1112-72385
14.Kalaš VladislavHrabal Ladislav9-764 3195
15.Šimáček PavelNový Pavel3-12-8-7 1396
16.Gargulák FrantišekGrisa Daniel-8-7-8  0397
17.Kalaš VladislavPlatil Stanislav-99125 31107
18.Stejskal RadekHrabal Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gargulák František13Nový Pavel40
Kalaš Vladislav31Grisa Daniel22
Stejskal Radek12Platil Stanislav13
Šimáček Pavel31Hrabal Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SANK Běchovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8396:261SK SANK Běchovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vich Pavel
Hořínek Pavel
 
 
Buriánek Václav
Havlíček Ladislav
 
 
245  3010
2.Trnka Miloš
Rychtarik David
 
 
Brýna Karel
Jansa Jiří
 
 
-9-94743220
3.Hořínek PavelBrýna Karel775  3030
4.Trnka MilošJansa Jiří-12-10-3  0331
5.Rychtarik DavidBuriánek Václav968  3041
6.Vich PavelHavlíček Ladislav163  3051
7.Trnka MilošBrýna Karel66-7-593261
8.Rychtarik DavidJansa Jiří566  3071
9.Vich PavelBuriánek Václav359  3081
10.Hořínek PavelHavlíček Ladislav681  3091
11.Rychtarik DavidBrýna Karel86-115 31101
12.Vich PavelJansa Jiří333  30  
13.Hořínek PavelBuriánek Václav         
14.Trnka MilošHavlíček Ladislav         
15.Vich PavelBrýna Karel         
16.Hořínek PavelJansa Jiří         
17.Trnka MilošBuriánek Václav         
18.Rychtarik DavidHavlíček Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hořínek Pavel20Brýna Karel03
Trnka Miloš11Jansa Jiří11
Rychtarik David30Buriánek Václav02
Vich Pavel20Havlíček Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:24589:534TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
Roubíček Vít
Bartoš Martin
 
 
-116-7-8 1301
2.Černý Jakub
Dušek Jiří
 
 
Strnad Jaroslav
Hrabánek Vladimír
 
 
510-7-763211
3.Pestr LuděkRoubíček Vít-89-8563221
4.Černý JakubBartoš Martin-107-9-7 1322
5.Mládek BohuslavStrnad Jaroslav978  3032
6.Dušek JiříHrabánek Vladimír-10637 3142
7.Černý JakubRoubíček Vít-10-105-6 1343
8.Mládek BohuslavBartoš Martin86-9-8-32344
9.Dušek JiříStrnad Jaroslav9-969 3154
10.Pestr LuděkHrabánek Vladimír535  3064
11.Mládek BohuslavRoubíček Vít-699-11103274
12.Dušek JiříBartoš Martin8-988 3184
13.Pestr LuděkStrnad Jaroslav10-89-4133294
14.Černý JakubHrabánek Vladimír610-812 31104
15.Dušek JiříRoubíček Vít-9-7691032  
16.Pestr LuděkBartoš Martin         
17.Černý JakubStrnad Jaroslav         
18.Mládek BohuslavHrabánek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pestr Luděk30Roubíček Vít12
Černý Jakub12Bartoš Martin21
Mládek Bohuslav21Strnad Jaroslav03
Dušek Jiří30Hrabánek Vladimír03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy