Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:31341:446SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Bedřich
Traxler Jan
 
 
Botek Radomír
Hrazdira Adam
 
 
-7-5-6  0301
2.Peller Marek
Černý Pavel
 
 
Trnovský Ivo
Bajtler Martin
 
 
-9-7-4  0302
3.Peller MarekBotek Radomír-4-1410-9 1303
4.Toman BedřichBajtler Martin-98138 3113
5.Černý PavelTrnovský Ivo-2-69-5 1314
6.Traxler JanHrazdira Adam6-7-95-72315
7.Toman BedřichBotek Radomír-7-9-10  0316
8.Černý PavelBajtler Martin-2-3-7  0317
9.Traxler JanTrnovský Ivo-7-699-62318
10.Peller MarekHrazdira Adam10-11-8-11 1319
11.Černý PavelBotek Radomír-7-38-7 13110
12.Traxler JanBajtler Martin         
13.Peller MarekTrnovský Ivo         
14.Toman BedřichHrazdira Adam         
15.Traxler JanBotek Radomír         
16.Peller MarekBajtler Martin         
17.Toman BedřichTrnovský Ivo         
18.Černý PavelHrazdira Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peller Marek02Botek Radomír30
Toman Bedřich11Bajtler Martin11
Černý Pavel03Trnovský Ivo20
Traxler Jan02Hrazdira Adam20
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:24614:544TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nový Pavel
Hrabal Ladislav
 
 
Klouček Martin
Kučera Dušan
 
 
-79-9-5 1301
2.Platil Stanislav
Křemel Eduard
 
 
Hrubý Jan
Trnka Josef
 
 
-1012-9953211
3.Nový PavelKučera Dušan269  3021
4.Hrabal LadislavKlouček Martin6-599 3131
5.Platil StanislavHrubý Jan2-8-5-8 1332
6.Grisa DanielTrnka Josef-9-55-10 1333
7.Hrabal LadislavKučera Dušan101-7-1083243
8.Tichý StanislavKlouček Martin-56-7-6 1344
9.Grisa DanielHrubý Jan76-9-8-72345
10.Nový PavelTrnka Josef754  3055
11.Tichý StanislavKučera Dušan-51113-5-62356
12.Grisa DanielKlouček Martin-108109 3166
13.Nový PavelHrubý Jan1138  3076
14.Hrabal LadislavTrnka Josef51113  3086
15.Grisa DanielKučera Dušan947  3096
16.Nový PavelKlouček Martin854  30106
17.Hrabal LadislavHrubý Jan         
18.Tichý StanislavTrnka Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nový Pavel40Kučera Dušan13
Hrabal Ladislav30Klouček Martin13
Platil Stanislav01Hrubý Jan21
Grisa Daniel22Trnka Josef12
Tichý Stanislav02   
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32386:467AC Sparta Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Aleš
Buriánek Václav
 
 
Melíšek Ondřej
Melíšek Martin
 
 
-8-312-4 1301
2.Smíšek Jaroslav
Jansa Jiří
 
 

 
 
WO    3011
3.Smíšek JaroslavMelíšek Ondřej8-10-7-4 1312
4.Fiala AlešBartoň Tomáš-69-89-42313
5.Buriánek VáclavMelíšek Martin-4-9-1  0314
6.Jansa JiříZítek Martin-8-4-8  0315
7.Fiala AlešMelíšek Ondřej976  3025
8.Buriánek VáclavBartoň Tomáš-8-69-8 1326
9.Jansa JiříMelíšek Martin-7-7-6  0327
10.Smíšek JaroslavZítek Martin11-6-12993237
11.Buriánek VáclavMelíšek Ondřej-6-8-5  0338
12.Jansa JiříBartoň Tomáš7-36-9-72339
13.Smíšek JaroslavMelíšek Martin-8-8-3  03310
14.Fiala AlešZítek Martin         
15.Jansa JiříMelíšek Ondřej         
16.Smíšek JaroslavBartoň Tomáš         
17.Fiala AlešMelíšek Martin         
18.Buriánek VáclavZítek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Smíšek Jaroslav12Melíšek Ondřej21
Fiala Aleš11Bartoň Tomáš30
Buriánek Václav03Melíšek Martin30
Jansa Jiří03Zítek Martin11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30658:624TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Ludvík
Strnad Jaroslav
 
 
Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
7-5-118-92301
2.Bartoš Martin
Hrabánek Vladimír
 
 
Konopa Josef
Samohejl Erich
 
 
7-109-1-92302
3.Hrabánek VladimírKonopa Josef9-99-663212
4.Bartoš MartinHajný Josef998  3022
5.Strnad JaroslavPavlíček Ladislav-9-106-9 1323
6.Čech LudvíkSamohejl Erich477  3033
7.Bartoš MartinKonopa Josef-107-10-8 1334
8.Strnad JaroslavHajný Josef6-8-9673244
9.Čech LudvíkPavlíček Ladislav834  3054
10.Hrabánek VladimírSamohejl Erich-1-6-4  0355
11.Strnad JaroslavKonopa Josef-6-810-6 1356
12.Čech LudvíkHajný Josef925  3066
13.Hrabánek VladimírPavlíček Ladislav-3-48-9 1367
14.Bartoš MartinSamohejl Erich69-813 3177
15.Čech LudvíkKonopa Josef477  3087
16.Hrabánek VladimírHajný Josef-6118-993297
17.Bartoš MartinPavlíček Ladislav-10-91811432107
18.Strnad JaroslavSamohejl Erich-912-77-823  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrabánek Vladimír22Konopa Josef22
Bartoš Martin31Hajný Josef04
Strnad Jaroslav12Pavlíček Ladislav22
Čech Ludvík40Samohejl Erich12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:41660:724nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jakub
Hanek Stanislav st.
 
 
Listík Vít
Szilágyi Tomáš
 
 
7-88-683210
2.Mládek Bohuslav
Horká Nela
 
 
Mutl David
Poulíček Jaroslav
 
 
-7-10-6  0311
3.Mládek BohuslavSzilágyi Tomáš-3-10-8  0312
4.Hanek Stanislav st.Mutl David-7-6-6  0313
5.Horká NelaPoulíček Jaroslav37-6-6-62314
6.Černý JakubListík Vít6-5119 3124
7.Hanek Stanislav st.Szilágyi Tomáš-6-4-8  0325
8.Horká NelaMutl David-107-10-8 1326
9.Černý JakubPoulíček Jaroslav1089  3036
10.Mládek BohuslavListík Vít-77-81143246
11.Horká NelaSzilágyi Tomáš-510-8-9 1347
12.Černý JakubMutl David-57-21193257
13.Mládek BohuslavPoulíček Jaroslav16-10-31243267
14.Hanek Stanislav st.Listík Vít-68-7-4 1368
15.Černý JakubSzilágyi Tomáš5-911-993278
16.Mládek BohuslavMutl David-858-273288
17.Hanek Stanislav st.Poulíček Jaroslav-96-8-5 1389
18.Horká NelaListík Vít98-78 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mládek Bohuslav31Szilágyi Tomáš31
Hanek Stanislav st.04Mutl David22
Horká Nela13Poulíček Jaroslav22
Černý Jakub40Listík Vít13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SANK Běchovice AVrchní
rozhodčí:
Hořínek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1338:133SK SANK Běchovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Miloš
Vich Pavel
 
 
Gargulák František
Papoušek Vladimír
 
 
671  3010
2.Hořínek Pavel
Rychtarik David
 
 

 
 
WO    3020
3.Trnka MilošGargulák František-7888 3130
4.Vich PavelPapoušek Vladimír151  3040
5.Hořínek PavelHruban Vladimír1057  3050
6.Rychtarik DavidWO    3060
7.Vich PavelGargulák František568  3070
8.Hořínek PavelPapoušek Vladimír648  3080
9.Rychtarik DavidHruban Vladimír873  3090
10.Trnka MilošWO    30100
11.Hořínek PavelGargulák František         
12.Rychtarik DavidPapoušek Vladimír         
13.Trnka MilošHruban Vladimír         
14.Vich Pavel         
15.Rychtarik DavidGargulák František         
16.Trnka MilošPapoušek Vladimír         
17.Vich PavelHruban Vladimír         
18.Hořínek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trnka Miloš10Gargulák František02
Vich Pavel20Papoušek Vladimír02
Hořínek Pavel20Hruban Vladimír02
Rychtarik David10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy