Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7427:278SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Botek Radomír
Hrazdira Adam
 
 
Gargulák František
Papoušek Vladimír
 
 
542  3010
2.Trnovský Ivo
Potůček Václav
 
 
Vrecion Pavel
Hruban Vladimír
 
 
983  3020
3.Hrazdira AdamGargulák František361  3030
4.Potůček VáclavHruban Vladimír-15-87983240
5.Trnovský IvoPapoušek Vladimír464  3050
6.Botek RadomírVrecion Pavel344  3060
7.Potůček VáclavGargulák František-779-7-142361
8.Trnovský IvoHruban Vladimír9-866 3171
9.Botek RadomírPapoušek Vladimír256  3081
10.Hrazdira AdamVrecion Pavel886  3091
11.Trnovský IvoGargulák František8-15104 31101
12.Botek RadomírHruban Vladimír99-74 31  
13.Hrazdira AdamPapoušek Vladimír         
14.Potůček VáclavVrecion Pavel         
15.Botek RadomírGargulák František         
16.Hrazdira AdamHruban Vladimír         
17.Potůček VáclavPapoušek Vladimír         
18.Trnovský IvoVrecion Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrazdira Adam20Gargulák František12
Potůček Václav11Hruban Vladimír02
Trnovský Ivo30Papoušek Vladimír02
Botek Radomír20Vrecion Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Mutl David
HOSTUJÍCÍ:SK SANK Běchovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:32278:422SK SANK Běchovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Listík Vít
Paroubek Jan
 
 
Trnka Miloš
Vich Pavel
 
 
-6-3-6  0301
2.Mutl David
Poulíček Jaroslav
 
 
Hořínek Pavel
Urban Pavel
 
 
-8-5-8  0302
3.Poulíček JaroslavVich Pavel-3-6-7  0303
4.Listík VítHořínek Pavel-6-4-6  0304
5.Paroubek JanRychtarik David-6-4-6  0305
6.Mutl DavidUrban Pavel5-37-14113215
7.Listík VítVich Pavel-4-3-2  0316
8.Paroubek JanHořínek Pavel-4-6-8  0317
9.Mutl DavidRychtarik David10-64-7-62318
10.Poulíček JaroslavUrban Pavel857  3028
11.Paroubek JanVich Pavel-3-5-5  0329
12.Mutl DavidHořínek Pavel-98-3-4 13210
13.Poulíček JaroslavRychtarik David-6-59-3 13  
14.Listík VítUrban Pavel         
15.Mutl DavidVich Pavel         
16.Poulíček JaroslavHořínek Pavel         
17.Listík VítRychtarik David         
18.Paroubek JanUrban Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Poulíček Jaroslav11Vich Pavel30
Listík Vít02Hořínek Pavel30
Paroubek Jan03Rychtarik David20
Mutl David12Urban Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:40654:667TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
-9-78993210
2.Konopa Josef
Samohejl Erich
 
 
Dušek Jiří
Černý Jakub
 
 
-8-95-3 1311
3.Pavlíček LadislavPestr Luděk77-66 3121
4.Samohejl ErichČerný Jakub-79-7693231
5.Konopa JosefMládek Bohuslav58-9-973241
6.Hajný JosefDušek Jiří-9687 3151
7.Samohejl ErichPestr Luděk-4-10-7  0352
8.Konopa JosefČerný Jakub78-713 3162
9.Hajný JosefMládek Bohuslav-12-10-6  0363
10.Pavlíček LadislavDušek Jiří547  3073
11.Konopa JosefPestr Luděk-11-78-9 1374
12.Hajný JosefČerný Jakub-8-9-5  0375
13.Pavlíček LadislavMládek Bohuslav7-752 3185
14.Samohejl ErichDušek Jiří-6-7-12  0386
15.Hajný JosefPestr Luděk-12-9-6  0387
16.Pavlíček LadislavČerný Jakub-107-610-62388
17.Samohejl ErichMládek Bohuslav-7-9-8  0389
18.Konopa JosefDušek Jiří-85-99-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav31Pestr Luděk31
Samohejl Erich13Černý Jakub22
Konopa Josef22Mládek Bohuslav22
Hajný Josef13Dušek Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:31536:565TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melíšek Martin
Melíšek Ondřej
 
 
Čech Ludvík
Hrabálek Petr
 
 
968  3010
2.Rulc Michal
Petříková Kateřina
 
 
Lobo Manuel
Strnad Jaroslav
 
 
-9-67-9 1311
3.Petříková KateřinaČech Ludvík-5-9-5  0312
4.Rulc MichalHrabálek Petr-7-711-6 1313
5.Melíšek OndřejBartoš Martin655  3023
6.Melíšek MartinLobo Manuel94-77 3133
7.Rulc MichalČech Ludvík-9-89-5 1334
8.Melíšek OndřejHrabálek Petr779  3044
9.Melíšek MartinBartoš Martin789  3054
10.Petříková KateřinaLobo Manuel-6-5-5  0355
11.Melíšek OndřejČech Ludvík-98-9-8 1356
12.Melíšek MartinHrabálek Petr786  3066
13.Petříková KateřinaBartoš Martin8-8-5-8 1367
14.Rulc MichalLobo Manuel-89-7-1 1368
15.Melíšek MartinČech Ludvík6148  3078
16.Petříková KateřinaHrabálek Petr-8-6-6  0379
17.Rulc MichalBartoš Martin8-89-6-523710
18.Melíšek OndřejLobo Manuel-8-856632  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petříková Kateřina04Čech Ludvík31
Rulc Michal04Hrabálek Petr22
Melíšek Ondřej21Bartoš Martin22
Melíšek Martin40Lobo Manuel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20523:460TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Trnka Josef
 
 
Koudelka Bohdan
Hrneček Vojtěch
 
 
4108  3010
2.Bartoňová Eva
Vrba Karel
 
 
Smíšek Jaroslav
Fiala Aleš
 
 
7-10-5-5 1311
3.Trnka JosefSmíšek Jaroslav-7-10-7  0312
4.Vrba KarelFiala Aleš545  3022
5.Bartoňová EvaKoudelka Bohdan929  3032
6.Hrubý JanHrneček Vojtěch989  3042
7.Vrba KarelSmíšek Jaroslav-7-117-8 1343
8.Bartoňová EvaFiala Aleš8-4-810-72344
9.Hrubý JanKoudelka Bohdan879  3054
10.Trnka JosefHrneček Vojtěch635  3064
11.Bartoňová EvaSmíšek Jaroslav-5-5-5  0365
12.Hrubý JanFiala Aleš81310  3075
13.Trnka JosefKoudelka Bohdan63-93 3185
14.Vrba KarelHrneček Vojtěch9-8-7953295
15.Hrubý JanSmíšek Jaroslav-8-678332105
16.Trnka JosefFiala Aleš         
17.Vrba KarelKoudelka Bohdan         
18.Bartoňová EvaHrneček Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trnka Josef21Smíšek Jaroslav31
Vrba Karel21Fiala Aleš12
Bartoňová Eva12Koudelka Bohdan03
Hrubý Jan40Hrneček Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21542:463KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Bedřich
Tvrdík Petr
 
 
Křemel Eduard
Grisa Daniel
 
 
3-878 3110
2.Peller Marek
Černý Pavel
 
 
Nový Pavel
Hrabal Ladislav
 
 
548  3020
3.Tvrdík PetrGrisa Daniel475  3030
4.Černý PavelNový Pavel-1-27-8 1331
5.Toman BedřichHrabal Ladislav89-38 3141
6.Peller MarekKřemel Eduard443  3051
7.Černý PavelGrisa Daniel-13-8-7  0352
8.Toman BedřichNový Pavel-97-8-9 1353
9.Peller MarekHrabal Ladislav2-7-712-72354
10.Tvrdík PetrKřemel Eduard767  3064
11.Toman BedřichGrisa Daniel77-9-7103274
12.Peller MarekNový Pavel64-13-1153284
13.Tvrdík PetrHrabal Ladislav-75-5-4 1385
14.Černý PavelKřemel Eduard898  3095
15.Peller MarekGrisa Daniel558  30105
16.Tvrdík PetrNový Pavel         
17.Černý PavelHrabal Ladislav         
18.Toman BedřichKřemel Eduard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tvrdík Petr21Grisa Daniel13
Černý Pavel12Nový Pavel21
Toman Bedřich21Hrabal Ladislav21
Peller Marek31Křemel Eduard03
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy