Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:31346:420SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grisa Daniel
Tichý Stanislav
 
 
Botek Radomír
Bajtler Martin
 
 
-8-4-9  0301
2.Hrabal Ladislav
Nový Pavel
 
 
Trnovský Ivo
Potůček Václav
 
 
-65-7-8 1302
3.Tichý StanislavBotek Radomír-3-4-2  0303
4.Hrabal LadislavBajtler Martin-4-7-7  0304
5.Grisa DanielPotůček Václav-9-1084-42305
6.Nový PavelTrnovský Ivo7164  3015
7.Hrabal LadislavBotek Radomír-4-1-9  0316
8.Grisa DanielBajtler Martin10-7-7-3 1317
9.Nový PavelPotůček Václav84-85 3127
10.Tichý StanislavTrnovský Ivo5-3-8-2 1328
11.Grisa DanielBotek Radomír-6-7-5  0329
12.Nový PavelBajtler MartinWO    3039
13.Tichý StanislavPotůček Václav-7-4-11  03310
14.Hrabal LadislavTrnovský Ivo9    10  
15.Nový PavelBotek Radomír         
16.Tichý StanislavBajtler Martin         
17.Hrabal LadislavPotůček Václav         
18.Grisa DanielTrnovský Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tichý Stanislav03Botek Radomír30
Hrabal Ladislav02Bajtler Martin20
Grisa Daniel03Potůček Václav21
Nový Pavel20Trnovský Ivo11
WO10WO01
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:31301:431KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jaroslav
Jansa Jiří
 
 
Traxler Jan
Tvrdík Petr
 
 
-468-9-52301
2.Havlíček Ladislav
Nedvěd Jiří
 
 
Peller Marek
Černý Pavel
 
 
11-4-12-7 1302
3.Smíšek JaroslavTraxler Jan-7-4-6  0303
4.Jansa JiříPeller Marek-3-10-8  0304
5.Havlíček LadislavTvrdík Petr-4-8-5  0305
6.Nedvěd JiříČerný Pavel6612  3015
7.Jansa JiříTraxler Jan-4-0-8  0316
8.Havlíček LadislavPeller Marek-7-4-8  0317
9.Nedvěd JiříTvrdík Petr-5-4-7  0318
10.Smíšek JaroslavČerný Pavel13-1189 3128
11.Havlíček LadislavTraxler Jan-3-10-3  0329
12.Nedvěd JiříPeller Marek-5-13-5  03210
13.Smíšek JaroslavTvrdík Petr43-114 31  
14.Jansa JiříČerný Pavel         
15.Nedvěd JiříTraxler Jan         
16.Smíšek JaroslavPeller Marek         
17.Jansa JiříTvrdík Petr         
18.Havlíček LadislavČerný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smíšek Jaroslav11Traxler Jan30
Jansa Jiří02Peller Marek30
Havlíček Ladislav03Tvrdík Petr20
Nedvěd Jiří12Černý Pavel02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:530:23503:457TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabálek Petr
Lobo Manuel
 
 
Klouček Martin
Kučera Dušan
 
 
-8-7-8  0301
2.Jirčík Stanislav
Roubíček Vít
 
 
Vrba Karel
Hrubý Jan
 
 
4-994 3111
3.Hrabánek VladimírKučera Dušan-7-3-5  0312
4.Roubíček VítHrubý Jan-5-7-7  0313
5.Jirčík StanislavVrba Karel5103  3023
6.Lobo ManuelKlouček Martin510-148 3133
7.Roubíček VítKučera Dušan-5-7-6  0334
8.Jirčík StanislavHrubý Jan-7-69493244
9.Lobo ManuelVrba Karel366  3054
10.Hrabánek VladimírKlouček Martin-9-15-0  0355
11.Jirčík StanislavKučera Dušan886  3065
12.Lobo ManuelHrubý Jan-8810-1083275
13.Hrabálek PetrVrba Karel154  3085
14.Roubíček VítKlouček Martin38-86 3195
15.Lobo ManuelKučera Dušan5-989 31105
16.Hrabálek PetrHrubý Jan         
17.Roubíček VítVrba Karel         
18.Jirčík StanislavKlouček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabánek Vladimír02Kučera Dušan22
Roubíček Vít12Hrubý Jan12
Jirčík Stanislav30Vrba Karel03
Lobo Manuel40Klouček Martin12
Hrabálek Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32683:661nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
Melíšek Ondřej
Bartoň Tomáš
 
 
8-1056 3110
2.Černý Jakub
Dušek Jiří
 
 
Hofman Jan
Rulc Michal
 
 
712-6-6-42311
3.Pestr LuděkMelíšek Ondřej-1110-1214-122312
4.Mládek BohuslavBartoň Tomáš-106-8-6 1313
5.Dušek JiříRulc Michal745  3023
6.Černý JakubHofman Jan-23-1111103233
7.Mládek BohuslavMelíšek Ondřej-4-7-9  0334
8.Dušek JiříBartoň Tomáš786  3044
9.Černý JakubRulc Michal734  3054
10.Pestr LuděkHofman Jan-71012-9-102355
11.Dušek JiříMelíšek Ondřej-5-7-5  0356
12.Černý JakubBartoň Tomáš9118  3066
13.Pestr LuděkRulc Michal7-658 3176
14.Mládek BohuslavHofman Jan6-10-78-92377
15.Černý JakubMelíšek Ondřej8127  3087
16.Pestr LuděkBartoň Tomáš6-1287 3197
17.Mládek BohuslavRulc Michal-4-5-9  0398
18.Dušek JiříHofman Jan8-99-9-32399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pestr Luděk22Melíšek Ondřej31
Mládek Bohuslav04Bartoň Tomáš13
Dušek Jiří22Rulc Michal13
Černý Jakub40Hofman Jan31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SANK Běchovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16466:371SK SANK Běchovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořínek Pavel
Vich Pavel
 
 
Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
5-4-4-9 1301
2.Trnka Miloš
Rychtarik David
 
 
Levý Jiří
Konopa Josef
 
 
1086  3011
3.Rychtarik DavidKonopa Josef-28-21173221
4.Trnka MilošHajný Josef624  3031
5.Vich PavelLevý Jiří155  3041
6.Hořínek PavelPavlíček Ladislav-8-8-7  0342
7.Trnka MilošKonopa Josef-10-4-8  0343
8.Vich PavelHajný Josef412  3053
9.Hořínek PavelLevý Jiří106-9-5-62354
10.Rychtarik DavidPavlíček Ladislav558  3064
11.Vich PavelKonopa Josef435  3074
12.Hořínek PavelHajný Josef6710  3084
13.Rychtarik DavidLevý Jiří866  3094
14.Trnka MilošPavlíček Ladislav-355-81032104
15.Hořínek PavelKonopa Josef-9-8-3  03  
16.Rychtarik DavidHajný Josef         
17.Trnka MilošLevý Jiří         
18.Vich PavelPavlíček Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rychtarik David30Konopa Josef12
Trnka Miloš21Hajný Josef03
Vich Pavel30Levý Jiří12
Hořínek Pavel12Pavlíček Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:33513:534TTC Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Adam
Stejskal Radek
 
 
Mutl David
Frýsová Lucie
 
 
77-105 3110
2.Gargulák František
Papoušek Vladimír
 
 
Poulíček Jaroslav
Szilágyi Tomáš
 
 
6-2511 3120
3.Suchý AdamSzilágyi Tomáš-837-9-72321
4.Stejskal RadekMutl David6-4-9-11 1322
5.Papoušek VladimírPoulíček Jaroslav10-9-23-62323
6.Gargulák FrantišekFrýsová Lucie53-912 3133
7.Stejskal RadekSzilágyi Tomáš-6-4-8  0334
8.Papoušek VladimírMutl David8-8-8-6 1335
9.Gargulák FrantišekPoulíček Jaroslav8126  3045
10.Suchý AdamFrýsová Lucie5-6-25-62346
11.Papoušek VladimírSzilágyi Tomáš-5-7-1  0347
12.Gargulák FrantišekMutl David164  3057
13.Suchý AdamPoulíček Jaroslav8-4-3-8 1358
14.Stejskal RadekFrýsová Lucie8-11-9-8 1359
15.Gargulák FrantišekSzilágyi Tomáš-95-9-4 13510
16.Suchý AdamMutl David         
17.Stejskal RadekPoulíček Jaroslav         
18.Papoušek VladimírFrýsová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchý Adam03Szilágyi Tomáš40
Stejskal Radek03Mutl David21
Papoušek Vladimír03Poulíček Jaroslav21
Gargulák František31Frýsová Lucie21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy