Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:30202:364SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrneček Vojtěch
Koudelka Bohdan
 
 
Trnovský Ivo
Hrazdira Adam
 
 
-8-7-10  0301
2.Smíšek Jaroslav
Buriánek Václav
 
 
Botek Radomír
Suková Helena
 
 
-9-849-22302
3.Smíšek JaroslavBotek Radomír-4-5-6  0303
4.Koudelka BohdanTrnovský Ivo-4-1-1  0304
5.Hrneček VojtěchSuková Helena-6-5-7  0305
6.Buriánek VáclavHrazdira Adam-5-11-5  0306
7.Koudelka BohdanBotek Radomír-3-1-0  0307
8.Hrneček VojtěchTrnovský Ivo-5-4-4  0308
9.Buriánek VáclavSuková Helena-6-5-8  0309
10.Smíšek JaroslavHrazdira Adam792  3019
11.Hrneček VojtěchBotek Radomír-2-2-3  03110
12.Buriánek VáclavTrnovský Ivo         
13.Smíšek JaroslavSuková Helena         
14.Koudelka BohdanHrazdira Adam         
15.Buriánek VáclavBotek Radomír         
16.Smíšek JaroslavTrnovský Ivo         
17.Koudelka BohdanSuková Helena         
18.Hrneček VojtěchHrazdira Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smíšek Jaroslav11Botek Radomír30
Koudelka Bohdan02Trnovský Ivo20
Hrneček Vojtěch03Suková Helena20
Buriánek Václav02Hrazdira Adam11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:12462:347TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabálek Petr
Strnad Jaroslav
 
 
Grisa Daniel
Grisa Vladimír
 
 
8-5-7753210
2.Jirčík Stanislav
Bartoš Martin
 
 
Hrabal Ladislav
Křemel Eduard
 
 
-31087 3120
3.Bartoš MartinGrisa Daniel-65116 3130
4.Jirčík StanislavGrisa Vladimír267  3040
5.Strnad JaroslavHrabal Ladislav8-86-3-72341
6.Hrabálek PetrKřemel Eduard533  3051
7.Jirčík StanislavGrisa Daniel865  3061
8.Strnad JaroslavGrisa Vladimír-8743 3171
9.Hrabálek PetrHrabal Ladislav-8966 3181
10.Bartoš MartinKřemel Eduard648  3091
11.Strnad JaroslavGrisa Daniel-9109-12-82392
12.Hrabálek PetrGrisa Vladimír644  30102
13.Bartoš MartinHrabal Ladislav         
14.Jirčík StanislavKřemel Eduard         
15.Hrabálek PetrGrisa Daniel         
16.Bartoš MartinGrisa Vladimír         
17.Jirčík StanislavHrabal Ladislav         
18.Strnad JaroslavKřemel Eduard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoš Martin20Grisa Daniel12
Jirčík Stanislav20Grisa Vladimír03
Strnad Jaroslav12Hrabal Ladislav11
Hrabálek Petr30Křemel Eduard02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:37586:632KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
-7-6-14  0301
2.Hanek Stanislav st.
Dušek Jiří
 
 
Matoušek Jiří
Toman Bedřich
 
 
-3-76683211
3.Mládek BohuslavPeller Marek-469-7-52312
4.Hanek Stanislav st.Toman Bedřich-36-8-9 1313
5.Dušek JiříČerný Pavel5-3411 3123
6.Pestr LuděkMatoušek Jiří-75910 3133
7.Hanek Stanislav st.Peller Marek-87-4-9 1334
8.Dušek JiříToman Bedřich7-98-6113244
9.Pestr LuděkČerný Pavel1483  3054
10.Mládek BohuslavMatoušek Jiří-445-6-82355
11.Dušek JiříPeller Marek-8-87-8 1356
12.Pestr LuděkToman Bedřich87-68 3166
13.Mládek BohuslavČerný Pavel-8-2-6  0367
14.Hanek Stanislav st.Matoušek Jiří979  3077
15.Pestr LuděkPeller Marek4-7-4-9 1378
16.Mládek BohuslavToman Bedřich-5-5-9  0379
17.Hanek Stanislav st.Černý Pavel-89-8-8 13710
18.Dušek JiříMatoušek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mládek Bohuslav04Peller Marek40
Hanek Stanislav st.13Toman Bedřich22
Dušek Jiří21Černý Pavel22
Pestr Luděk31Matoušek Jiří12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SANK Běchovice AVrchní
rozhodčí:
Trnka Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9433:271SK SANK Běchovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Michal
Rychtarik David
 
 
Kučera Dušan
Klouček Martin
 
 
549  3010
2.Trnka Miloš
Vich Pavel
 
 
Trnka Josef
Vrba Karel
 
 
333  3020
3.Rychtarik DavidKlouček Martin7-8-7663230
4.Trnka MilošKučera Dušan-865-5-72331
5.Jeřábek MichalTrnka Josef169  3041
6.Vich PavelVrba Karel424  3051
7.Trnka MilošKlouček Martin-98-6-10 1352
8.Jeřábek MichalKučera Dušan596  3062
9.Vich PavelTrnka Josef252  3072
10.Rychtarik DavidVrba Karel1373  3082
11.Jeřábek MichalKlouček Martin-6769 3192
12.Vich PavelKučera Dušan231  30102
13.Rychtarik DavidTrnka Josef         
14.Trnka MilošVrba Karel         
15.Vich PavelKlouček Martin         
16.Rychtarik DavidKučera Dušan         
17.Trnka MilošTrnka Josef         
18.Jeřábek MichalVrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rychtarik David20Klouček Martin12
Trnka Miloš02Kučera Dušan12
Jeřábek Michal30Trnka Josef02
Vich Pavel30Vrba Karel02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Radek
Suchý Adam
 
 

 
 
WO    3010
2.Gargulák František
Hruban Vladimír
 
 

 
 
WO    3020
3.Stejskal RadekWO    3030
4.Gargulák FrantišekWO    3040
5.Hruban VladimírWO    3050
6.Suchý AdamWO    3060
7.Gargulák FrantišekWO    3070
8.Hruban VladimírWO    3080
9.Suchý AdamWO    3090
10.Stejskal RadekWO    30100
11.Hruban Vladimír         
12.Suchý Adam         
13.Stejskal Radek         
14.Gargulák František         
15.Suchý Adam         
16.Stejskal Radek         
17.Gargulák František         
18.Hruban Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010
AC Sparta Praha L se nedostavili



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33459:521TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poulíček Jaroslav
Listík Vít
 
 
Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
WO    0301
2.Mutl David
Szilágyi Tomáš
 
 
Levý Jiří
Konopa Josef
 
 
6910  3011
3.Mutl DavidKonopa Josef-3-9-9  0312
4.Poulíček JaroslavPavlíček Ladislav9-28-943222
5.Listík VítHajný Josef-1073-6-32323
6.Szilágyi TomášLevý Jiří-67-8-9 1324
7.Poulíček JaroslavKonopa Josef-109-4-9 1325
8.Listík VítPavlíček Ladislav-9-7-10  0326
9.Szilágyi TomášHajný Josef354  3036
10.Mutl DavidLevý Jiří7-8-10-11 1337
11.Listík VítKonopa Josef98-3-3-42338
12.Szilágyi TomášPavlíček Ladislav510-74 3148
13.Mutl DavidHajný Josef11-8-97-82349
14.Poulíček JaroslavLevý Jiří-67-9-4 13410
15.Szilágyi TomášKonopa Josef         
16.Mutl DavidPavlíček Ladislav         
17.Poulíček JaroslavHajný Josef         
18.Listík VítLevý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mutl David03Konopa Josef30
Poulíček Jaroslav12Pavlíček Ladislav12
Listík Vít03Hajný Josef21
Szilágyi Tomáš21Levý Jiří30
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy