Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:11452:332SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnovský Ivo
Hrazdira Adam
 
 
Hajný Josef
Konopa Josef
 
 
763  3010
2.Botek Radomír
Suková Helena
 
 
Mikšátko Roman
Levý Jiří
 
 
-7-9-10  0311
3.Trnovský IvoKonopa Josef97-510 3121
4.Hrazdira AdamLevý Jiří11713  3031
5.Suková HelenaHajný Josef726  3041
6.Botek RadomírMikšátko Roman685  3051
7.Hrazdira AdamKonopa Josef-11-10-8  0352
8.Suková HelenaLevý Jiří5-9-510-82353
9.Botek RadomírHajný Josef427  3063
10.Trnovský IvoMikšátko Roman574  3073
11.Suková HelenaKonopa Josef5114  3083
12.Botek RadomírLevý Jiří399  3093
13.Trnovský IvoHajný Josef5-819 31103
14.Hrazdira AdamMikšátko Roman         
15.Botek RadomírKonopa Josef         
16.Trnovský IvoLevý Jiří         
17.Hrazdira AdamHajný Josef         
18.Suková HelenaMikšátko Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trnovský Ivo30Konopa Josef12
Hrazdira Adam11Levý Jiří12
Suková Helena21Hajný Josef03
Botek Radomír30Mikšátko Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32397:475TTC Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melíšek Ondřej
Kroupa Rudolf
 
 
Sedláček Tomáš
Frýsová Lucie
 
 
-4-8-8  0301
2.Rulc Michal
Hofman Jan
 
 
Mutl David
Szilágyi Tomáš
 
 
-5-6-7  0302
3.Petříková KateřinaSedláček Tomáš-3-9-8  0303
4.Hofman JanSzilágyi Tomáš-7-6-5  0304
5.Rulc MichalMutl David-6-87-5 1305
6.Melíšek OndřejFrýsová Lucie669  3015
7.Hofman JanSedláček Tomáš-78-10-7 1316
8.Rulc MichalSzilágyi Tomáš-6-7-8  0317
9.Melíšek OndřejMutl David-1111-3-6 1318
10.Petříková KateřinaFrýsová Lucie775  3028
11.Rulc MichalSedláček Tomáš-168-97-82329
12.Melíšek OndřejSzilágyi Tomáš-7-89683239
13.Petříková KateřinaMutl David9-7-7-8 13310
14.Hofman JanFrýsová Lucie-78-98-923  
15.Melíšek OndřejSedláček Tomáš         
16.Petříková KateřinaSzilágyi Tomáš         
17.Hofman JanMutl David         
18.Rulc MichalFrýsová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petříková Kateřina12Sedláček Tomáš30
Hofman Jan02Szilágyi Tomáš21
Rulc Michal03Mutl David30
Melíšek Ondřej21Frýsová Lucie02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:25Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27597:561TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Neskusil Josef
 
 
Suchý Adam
Gargulák František
 
 
-6-89-9 1301
2.Bartoňová Eva
Vrba Karel
 
 
Papoušek Vladimír
Vrecion Pavel
 
 
-9-1289-92302
3.Hrubý JanSuchý Adam7-11-9763212
4.Bartoňová EvaGargulák František-8-6-6  0313
5.Vrba KarelPapoušek Vladimír57-11-993223
6.Kučera DušanVrecion Pavel465  3033
7.Bartoňová EvaSuchý Adam-8-6-7  0334
8.Vrba KarelGargulák František-699-12113244
9.Kučera DušanPapoušek Vladimír578  3054
10.Hrubý JanVrecion Pavel895  3064
11.Vrba KarelSuchý Adam-59-6-5 1365
12.Kučera DušanGargulák František-1179-983275
13.Hrubý JanPapoušek Vladimír656  3085
14.Bartoňová EvaVrecion Pavel96-11-973295
15.Kučera DušanSuchý Adam-68-78932105
16.Hrubý JanGargulák František         
17.Bartoňová EvaPapoušek Vladimír         
18.Vrba KarelVrecion Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrubý Jan30Suchý Adam22
Bartoňová Eva12Gargulák František12
Vrba Karel21Papoušek Vladimír03
Kučera Dušan40Vrecion Pavel03
bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:SK SANK Běchovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:36514:612SK SANK Běchovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdík Petr
Toman Bedřich
 
 
Trnka Miloš
Vich Pavel
 
 
-910-5-7 1301
2.Peller Marek
Černý Pavel
 
 
Hořínek Pavel
Urban Pavel
 
 
-911-139133211
3.Tvrdík PetrVich Pavel-4-5-7  0312
4.Toman BedřichHořínek Pavel942  3022
5.Černý PavelTrnka Miloš-13-9-10  0323
6.Peller MarekUrban Pavel-126-9883233
7.Toman BedřichVich Pavel-1-6-5  0334
8.Černý PavelHořínek Pavel78-3-2-92335
9.Peller MarekTrnka Miloš-93-5-7 1336
10.Tvrdík PetrUrban Pavel-136-4-7 1337
11.Černý PavelVich Pavel-6-4-7  0338
12.Peller MarekHořínek Pavel7910  3048
13.Tvrdík PetrTrnka Miloš7-76-4113258
14.Toman BedřichUrban Pavel71110  3068
15.Peller MarekVich Pavel-1-2-1  0369
16.Tvrdík PetrHořínek Pavel486  3079
17.Toman BedřichTrnka MilošWO    03710
18.Černý PavelUrban Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tvrdík Petr22Vich Pavel40
Toman Bedřich21Hořínek Pavel13
Černý Pavel03Trnka Miloš21
Peller Marek22Urban Pavel12
WO01WO10
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36619:644TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nový Pavel
Hrabal Ladislav
 
 
Černý Jakub
Dušek Jiří
 
 
6811  3010
2.Grisa Daniel
Platil Stanislav
 
 
Pestr Luděk
Mládek Bohuslav
 
 
-107-5-10 1311
3.Hrabal LadislavPestr Luděk-11496 3121
4.Platil StanislavDušek Jiří104-8-9103231
5.Grisa DanielČerný Jakub7-8-8-10 1332
6.Nový PavelMládek Bohuslav376  3042
7.Platil StanislavPestr Luděk12-6-5-2 1343
8.Grisa DanielDušek Jiří66-8-8103253
9.Nový PavelČerný Jakub1178  3063
10.Hrabal LadislavMládek Bohuslav-9769 3173
11.Grisa DanielPestr Luděk-5-1-4  0374
12.Nový PavelDušek Jiří47-8-8-102375
13.Hrabal LadislavČerný Jakub-7-11-5  0376
14.Grisa VladimírMládek Bohuslav-5-3-9  0377
15.Nový PavelPestr Luděk968  3087
16.Hrabal LadislavDušek Jiří8-6-9-9 1388
17.Grisa VladimírČerný Jakub-3-11-6  0389
18.Grisa DanielMládek Bohuslav12-6-10-12 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabal Ladislav22Pestr Luděk22
Platil Stanislav11Dušek Jiří22
Grisa Daniel13Černý Jakub31
Nový Pavel31Mládek Bohuslav22
Grisa Vladimír02   
*14 zápas střídání domácích



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:641:26651:582TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Václav
Jansa Jiří
 
 
Strnad Jaroslav
Hrabánek Vladimír
 
 
-495-5-92301
2.Brýna Karel
Smíšek Jaroslav
 
 
Jirčík Stanislav
Roubíček Vít
 
 
-6-999133211
3.Smíšek JaroslavStrnad Jaroslav569  3021
4.Fiala AlešHrabánek Vladimír956  3031
5.Jansa JiříRoubíček Vít1110-7-7-92332
6.Brýna KarelJirčík Stanislav-9657 3142
7.Fiala AlešStrnad Jaroslav97-86 3152
8.Jansa JiříHrabánek Vladimír-8-910783262
9.Brýna KarelRoubíček Vít8-5-9-12 1363
10.Smíšek JaroslavJirčík Stanislav-567-9-52364
11.Jansa JiříStrnad Jaroslav2-8-8783274
12.Brýna KarelHrabánek Vladimír591  3084
13.Smíšek JaroslavRoubíček Vít7-9-78-62385
14.Fiala AlešJirčík Stanislav69-5-9-42386
15.Brýna KarelStrnad Jaroslav1078  3096
16.Smíšek JaroslavHrabánek Vladimír563  30106
17.Fiala AlešRoubíček Vít         
18.Jansa JiříJirčík Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smíšek Jaroslav22Strnad Jaroslav04
Fiala Aleš21Hrabánek Vladimír04
Jansa Jiří21Roubíček Vít30
Brýna Karel31Jirčík Stanislav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy