Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35678:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Ludvík
Lobo Manuel
 
 
Suková Helena
Botek Radomír
 
 
8-743 3110
2.Roubíček Vít
Jirčík Stanislav
 
 
Nacher Patrik
Bajtler Martin
 
 
-5107-8-92311
3.Čech LudvíkBotek Radomír10-6-7-9 1312
4.Jirčík StanislavBajtler Martin-811310 3122
5.Roubíček VítNacher Patrik-9-68-7 1323
6.Lobo ManuelSuková Helena816  3033
7.Jirčík StanislavBotek Radomír8-3-2-5 1334
8.Roubíček VítBajtler Martin-7753 3144
9.Lobo ManuelNacher Patrik-8-5-5  0345
10.Čech LudvíkSuková Helena-97146 3155
11.Roubíček VítBotek Radomír-5-567-92356
12.Lobo ManuelBajtler Martin538  3066
13.Čech LudvíkNacher Patrik11-117-6-92367
14.Jirčík StanislavSuková Helena-8-6-7  0368
15.Lobo ManuelBotek Radomír103-10-6-92369
16.Čech LudvíkBajtler Martin1036  3079
17.Jirčík StanislavNacher Patrik-5109-5103289
18.Roubíček VítSuková Helena-115-7783299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čech Ludvík22Botek Radomír40
Jirčík Stanislav22Bajtler Martin04
Roubíček Vít22Nacher Patrik31
Lobo Manuel22Suková Helena13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:38514:614TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jiří
Pestr Luděk
 
 
Brýna Karel
Smíšek Jaroslav
 
 
9-3-5853210
2.Černý Jakub
Hanek Stanislav st.
 
 
Jansa Jiří
Fiala Aleš
 
 
-10-581063220
3.Pestr LuděkBrýna Karel-5-5-11  0321
4.Hanek Stanislav st.Smíšek Jaroslav-3-5-5  0322
5.Dušek JiříJansa Jiří2-879 3132
6.Černý JakubFiala Aleš577  3042
7.Hanek Stanislav st.Brýna Karel-5-5-8  0343
8.Dušek JiříSmíšek Jaroslav-7-588-62344
9.Černý JakubJansa Jiří-4-494-52345
10.Pestr LuděkFiala Aleš-6-3-4  0346
11.Dušek JiříBrýna Karel-4-611693256
12.Černý JakubSmíšek Jaroslav-969-7-52357
13.Pestr LuděkJansa Jiří6-658 3167
14.Hanek Stanislav st.Fiala Aleš-7-5-4  0368
15.Černý JakubBrýna Karel-13-5-6  0369
16.Pestr LuděkSmíšek Jaroslav9-78-8-623610
17.Hanek Stanislav st.Jansa Jiří-7-89-7 13  
18.Dušek JiříFiala Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pestr Luděk13Brýna Karel31
Hanek Stanislav st.03Smíšek Jaroslav40
Dušek Jiří21Jansa Jiří12
Černý Jakub13Fiala Aleš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SANK Běchovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7400:267SK SANK Běchovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vich Pavel
Urban Pavel
 
 
Grisa Vladimír
Grisa Daniel
 
 
365  3010
2.Hořínek Pavel
Jeřábek Michal
 
 
Tichý Stanislav
Hrabal Ladislav
 
 
63-611 3120
3.Urban PavelGrisa Daniel-6-7-10  0321
4.Rychtarik DavidTichý Stanislav3811  3031
5.Jeřábek MichalHrabal Ladislav98-8-9123241
6.Vich PavelGrisa Vladimír134  3051
7.Rychtarik DavidGrisa Daniel1365  3061
8.Jeřábek MichalTichý Stanislav655  3071
9.Vich PavelHrabal Ladislav5105  3081
10.Urban PavelGrisa Vladimír-12775 3191
11.Jeřábek MichalGrisa Daniel545  30101
12.Vich PavelTichý Stanislav         
13.Urban PavelHrabal Ladislav         
14.Rychtarik DavidGrisa Vladimír         
15.Vich PavelGrisa Daniel         
16.Urban PavelTichý Stanislav         
17.Rychtarik DavidHrabal Ladislav         
18.Jeřábek MichalGrisa Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urban Pavel11Grisa Daniel12
Rychtarik David20Tichý Stanislav02
Jeřábek Michal30Hrabal Ladislav02
Vich Pavel20Grisa Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32293:446KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Tvrdík Petr
Matoušek Jiří
 
 
WO    0301
2.Gargulák František
Hruban Vladimír
 
 
Peller Marek
Bauer Václav
 
 
-2-7-7  0302
3.Hruban VladimírTvrdík Petr10-7-9-9 1303
4.Vrecion PavelPeller Marek-76-8-4 1304
5.Gargulák FrantišekMatoušek Jiří273  3014
6.Bauer VáclavWO    0315
7.Vrecion PavelTvrdík Petr-9-3-9  0316
8.Gargulák FrantišekPeller Marek8-910-943226
9.Matoušek JiříWO    0327
10.Hruban VladimírBauer Václav8-7-6-5 1328
11.Gargulák FrantišekTvrdík Petr874  3038
12.Peller MarekWO    0339
13.Hruban VladimírMatoušek Jiří10-87-8-323310
14.Vrecion PavelBauer Václav-46-6-8 13  
15.Tvrdík Petr         
16.Hruban VladimírPeller Marek         
17.Vrecion PavelMatoušek Jiří         
18.Gargulák FrantišekBauer Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hruban Vladimír03Tvrdík Petr21
Vrecion Pavel02Peller Marek11
Gargulák František30Matoušek Jiří11
   Bauer Václav10
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:33Konec
utkání
20:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20529:449TTC Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mutl David
Frýsová Lucie
 
 
Kučera Dušan
Klouček Martin
 
 
-93-77-92301
2.Poulíček Jaroslav
Szilágyi Tomáš
 
 
Hrubý Jan
Vrba Karel
 
 
96-74 3111
3.Poulíček JaroslavKučera Dušan-1-7-3  0312
4.Mutl DavidHrubý Jan-86-76-92313
5.Frýsová LucieKlouček Martin963  3023
6.Szilágyi TomášVrba Karel77-84 3133
7.Mutl DavidKučera Dušan366  3043
8.Frýsová LucieHrubý Jan8127  3053
9.Szilágyi TomášKlouček Martin8-1510-1073263
10.Poulíček JaroslavVrba Karel829  3073
11.Frýsová LucieKučera Dušan-9-5-9  0374
12.Szilágyi TomášHrubý Jan7104  3084
13.Poulíček JaroslavKlouček Martin-7-3-9  0385
14.Mutl DavidVrba Karel55-77 3195
15.Szilágyi TomášKučera Dušan7104  30105
16.Poulíček JaroslavHrubý Jan-7-6-7  03  
17.Mutl DavidKlouček Martin         
18.Frýsová LucieVrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poulíček Jaroslav12Kučera Dušan22
Mutl David21Hrubý Jan12
Frýsová Lucie21Klouček Martin12
Szilágyi Tomáš40Vrba Karel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy