Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:36384:521AC Sparta Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Vladimír
Černý Martin
 
 
Kleinander Michal
Lukinykh Ilya
 
 
-79-9-8 1301
2.Klindera Antonín
 
 
Jedlička Jan
Šálek Pavel
 
 
WO    0302
3.Nováček VladimírKleinander Michal-1054-1173212
4.Jedlička JanWO    0313
5.Černý MartinLukinykh Ilya-84-92133223
6.Klindera AntonínŠálek Pavel-710-5-7 1324
7.Kleinander MichalWO    0325
8.Černý MartinJedlička Jan-11-5-4  0326
9.Klindera AntonínLukinykh Ilya610-104 3136
10.Nováček VladimírŠálek Pavel4-974 3146
11.Černý MartinKleinander Michal-8-5-6  0347
12.Klindera AntonínJedlička Jan-9-6-5  0348
13.Nováček VladimírLukinykh Ilya1087  3058
14.Šálek PavelWO    0359
15.Klindera AntonínKleinander Michal-6-85-6 13510
16.Nováček VladimírJedlička Jan         
17.Lukinykh Ilya         
18.Černý MartinŠálek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováček Vladimír30Kleinander Michal21
Černý Martin12Jedlička Jan20
Klindera Antonín13Lukinykh Ilya03
   Šálek Pavel11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Stočes Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:36Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:13435:344SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Totzauer Karel
Brenner Zdeněk
 
 
Krieger Jan
Najbertová Lucie
 
 
987  3010
2.Fabian Jiří
Kuběna Tomáš
 
 
Stoilov Jonáš
Šmolík Jindřich
 
 
-58310 3120
3.Fabian JiříStoilov Jonáš578  3030
4.Totzauer KarelKrieger Jan568  3040
5.Brenner ZdeněkŠmolík Jindřich39-79 3150
6.Kuběna TomášNajbertová Lucie5-10-9593260
7.Totzauer KarelStoilov Jonáš-6-9-10  0361
8.Brenner ZdeněkKrieger Jan849  3071
9.Kuběna Tomᚊmolík Jindřich585  3081
10.Fabian JiříNajbertová Lucie5-837 3191
11.Brenner ZdeněkStoilov Jonáš-8-7-8  0392
12.Kuběna TomášKrieger Jan114-9-6632102
13.Fabian JiříŠmolík Jindřich         
14.Totzauer KarelNajbertová Lucie         
15.Kuběna TomášStoilov Jonáš         
16.Fabian JiříKrieger Jan         
17.Totzauer KarelŠmolík Jindřich         
18.Brenner ZdeněkNajbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fabian Jiří20Stoilov Jonáš21
Totzauer Karel11Krieger Jan03
Brenner Zdeněk21Šmolík Jindřich02
Kuběna Tomáš30Najbertová Lucie02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:32Konec
utkání
20:39Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:36411:532SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filip Miroslav
Bárta Vít
 
 
Čítek Roman
Hrbek Ivan
 
 
-8-8-9  0301
2.Podrazil Jiří
Fuček Miloslav
 
 
Kop František
Hartmann Miroslav
 
 
-8-7-7  0302
3.Podrazil JiříKop František-5-11-8  0303
4.Bárta VítHartmann Miroslav-810-76123213
5.Fuček MiloslavČítek Roman7-3-2-3 1314
6.Filip MiroslavHrbek Ivan896  3024
7.Bárta VítKop František-6-3-1  0325
8.Fuček MiloslavHartmann Miroslav-10-5-3  0326
9.Filip MiroslavČítek Roman-5-7-8  0327
10.Podrazil JiříHrbek Ivan-4-99-4 1328
11.Fuček MiloslavKop František-8-4-5  0329
12.Filip MiroslavHartmann Miroslav513-5-853239
13.Podrazil JiříČítek Roman-886-293249
14.Bárta VítHrbek Ivan-139-77-823410
15.Filip MiroslavKop František449  30  
16.Podrazil JiříHartmann Miroslav-85   11  
17.Bárta VítČítek Roman         
18.Fuček MiloslavHrbek Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Podrazil Jiří12Kop František30
Bárta Vít12Hartmann Miroslav12
Fuček Miloslav03Čítek Roman21
Filip Miroslav21Hrbek Ivan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha KVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:33558:582SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Vladimír
Šedivý Stanislav
 
 
Kácl Jiří
Čadil Petr
 
 
8-7-7-3 1301
2.Horák Josef
Kalina Pavel
 
 
Kácl David
Hodač Michal
 
 
589  3011
3.Šedivý StanislavČadil Petr-5-7-4  0312
4.Rosa VladimírHodač Michal-77-8-6 1313
5.Horák JosefKácl Jiří167  3023
6.Kalina PavelKácl David778  3033
7.Rosa VladimírČadil Petr-8-5-2  0334
8.Horák JosefHodač Michal8-58-5-62335
9.Kalina PavelKácl Jiří877  3045
10.Šedivý StanislavKácl David58-7-563255
11.Horák JosefČadil Petr-7-7-7  0356
12.Kalina PavelHodač Michal456  3066
13.Šedivý StanislavKácl Jiří-12-3-5  0367
14.Rosa VladimírKácl David28-109 3177
15.Kalina PavelČadil Petr889  3087
16.Šedivý StanislavHodač Michal-8-7-9  0388
17.Rosa VladimírKácl Jiří-810-7-8 1389
18.Horák JosefKácl David-87-69-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šedivý Stanislav13Čadil Petr31
Rosa Vladimír13Hodač Michal31
Horák Josef13Kácl Jiří22
Kalina Pavel40Kácl David13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
Brůček František
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Svoboda ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2019 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1029:36577:615TJ Slovan Svoboda A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan st.
Sejpka Ladislav
 
 
Krupa Zdeněk
Kreis Pavel
 
 
589  3010
2.Rezek Jan ml.
Rezek Jan st.
 
 
Čížek Václav
Mička Zdeněk
 
 
-39-32-92311
3.Procházka Ivan st.Čížek Václav910-8-12-42312
4.Rezek Jan ml.Jiroušek Karel910-9-743222
5.Rejent MartinKreis Pavel-6459 3132
6.Brůček FrantišekMička Zdeněk5-66-4-52333
7.Rezek Jan ml.Čížek Václav-96-78-62334
8.Rejent MartinJiroušek Karel9-54-6-72335
9.Brůček FrantišekKreis Pavel11-3-10-10 1336
10.Procházka Ivan st.Mička Zdeněk-7-9-6  0337
11.Rejent MartinČížek Václav-1045-893247
12.Brůček FrantišekJiroušek Karel5-10-78-82348
13.Procházka Ivan st.Kreis Pavel-8999 3158
14.Rezek Jan ml.Mička Zdeněk-8-6-8  0359
15.Brůček FrantišekČížek Václav-410-11-4 13510
16.Procházka Ivan st.Jiroušek Karel-13-8-9  03  
17.Rezek Jan ml.Kreis Pavel         
18.Rejent MartinMička Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ivan st.12Čížek Václav31
Rezek Jan ml.12Jiroušek Karel21
Rejent Martin21Kreis Pavel12
Brůček František04Mička Zdeněk30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BVrchní
rozhodčí:
Makal František
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36542:607Slovan KST Bohnice J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zikl Petr
Dvořák Aleš
 
 
Čáha Jiří
Obrhel Adam
 
 
139-9-1123210
2.Makal František
Klouda Rudolf
 
 
Pražák Bohumil
Pilný Pavel
 
 
-810-59113220
3.Vaněček MartinČáha Jiří-8-887103230
4.Šrajer JiříObrhel Adam457  3040
5.Pravdová PetraPražák Bohumil-79-8-10 1341
6.Klouda RudolfPilný Pavel-511-3-8 1342
7.Šrajer JiříČáha Jiří9-8-5-4 1343
8.Pravdová PetraObrhel Adam-8-8-9  0344
9.Dvořák AlešPražák Bohumil-4-9-11  0345
10.Vaněček MartinPilný Pavel868  3055
11.Pravdová PetraČáha Jiří-5-6-8  0356
12.Dvořák AlešObrhel Adam-66-9-10 1357
13.Vaněček MartinPražák Bohumil898  3067
14.Šrajer JiříPilný Pavel-2-3-6  0368
15.Dvořák AlešČáha Jiří-99-119-62369
16.Vaněček MartinObrhel Adam-10-37-7 13610
17.Šrajer JiříPražák Bohumil10-89-7932  
18.Pravdová PetraPilný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaněček Martin31Čáha Jiří31
Šrajer Jiří12Obrhel Adam31
Pravdová Petra03Pražák Bohumil21
Klouda Rudolf01Pilný Pavel21
Dvořák Aleš03   
stridani domacich v 9. kole: Klouda - Dvorak

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy