Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:13495:412AC Sparta Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleinander Michal
Lukinykh Ilya
 
 
Vobruba Aleš
Tvrdý Adam
 
 
11512  3010
2.Vacek Bohumil
Newerla Jiří
 
 
Maršálek Petr
Vanžura Jaroslav
 
 
-4410-7-122311
3.Lukinykh IlyaVobruba Aleš7-5-36-42312
4.Vacek BohumilMaršálek Petr-6978 3122
5.Kleinander MichalVanžura Jaroslav517  3032
6.Newerla JiříTvrdý Adam858  3042
7.Vacek BohumilVobruba Aleš57-67 3152
8.Kleinander MichalMaršálek Petr66-113 3162
9.Newerla JiříVanžura Jaroslav47-26 3172
10.Lukinykh IlyaTvrdý Adam91111  3082
11.Kleinander MichalVobruba Aleš596  3092
12.Newerla JiříMaršálek Petr-1099-8-72393
13.Lukinykh IlyaVanžura Jaroslav81012  30103
14.Vacek BohumilTvrdý Adam         
15.Newerla JiříVobruba Aleš         
16.Lukinykh IlyaMaršálek Petr         
17.Vacek BohumilVanžura Jaroslav         
18.Kleinander MichalTvrdý Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukinykh Ilya21Vobruba Aleš12
Vacek Bohumil20Maršálek Petr12
Kleinander Michal30Vanžura Jaroslav03
Newerla Jiří21Tvrdý Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:18520:478SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nogoev Zholdoshbek
Strouhal Vojtěch
 
 
Havlíček Ladislav
Houf Petr
 
 
9-911-9113210
2.Kuboš Filip
Svoboda Sebastian
 
 
Buriánek Václav
Nedvěd Jiří
 
 
-8-65493220
3.Nogoev ZholdoshbekNedvěd Jiří8-89-863230
4.Strouhal VojtěchBuriánek Václav6-896 3140
5.Svoboda SebastianHouf Petr10-1287 3150
6.Kuboš FilipHavlíček Ladislav1076  3060
7.Strouhal VojtěchNedvěd Jiří9-9116 3170
8.Svoboda SebastianBuriánek Václav9-4-8-10 1371
9.Kuboš FilipHouf Petr7-12910 3181
10.Nogoev ZholdoshbekHavlíček Ladislav99-98 3191
11.Svoboda SebastianNedvěd Jiří-5-6119-42392
12.Kuboš FilipBuriánek Václav10-9510 31102
13.Nogoev ZholdoshbekHouf Petr         
14.Strouhal VojtěchHavlíček Ladislav         
15.Kuboš FilipNedvěd Jiří         
16.Nogoev ZholdoshbekBuriánek Václav         
17.Strouhal VojtěchHouf Petr         
18.Svoboda SebastianHavlíček Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nogoev Zholdoshbek20Nedvěd Jiří12
Strouhal Vojtěch20Buriánek Václav12
Svoboda Sebastian12Houf Petr02
Kuboš Filip30Havlíček Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4, Herna SC ČVUT JuliskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:35475:528TTC Elizza Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hausmann Josef
Cooke Stephen
 
 
Kalina Pavel
Kalinová Martina
 
 
9106  3010
2.Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
Puk Jaroslav
Pražáková Šárka
 
 
-5-6-6  0311
3.Staněk VáclavKalina Pavel-4-5-4  0312
4.Hronský VladimírKalinová Martina-76137 3122
5.Cooke StephenPuk Jaroslav7-92-7-102323
6.Hausmann JosefPražáková Šárka19-76 3133
7.Hronský VladimírKalina Pavel-4-5-3  0334
8.Cooke StephenKalinová Martina735  3044
9.Hausmann JosefPuk Jaroslav-69-68-72345
10.Staněk VáclavPražáková Šárka-7-7-6  0346
11.Cooke StephenKalina Pavel-6-7-6  0347
12.Hausmann JosefKalinová Martina-98-8223257
13.Staněk VáclavPuk Jaroslav-10-3-8  0358
14.Hronský VladimírPražáková Šárka-6535 3168
15.Hausmann JosefKalina Pavel-4-9-2  0369
16.Staněk VáclavKalinová Martina8-3-9-6 13610
17.Hronský VladimírPuk Jaroslav-8-11-9  03  
18.Cooke StephenPražáková Šárka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Staněk Václav04Kalina Pavel40
Hronský Vladimír21Kalinová Martina13
Cooke Stephen12Puk Jaroslav30
Hausmann Josef22Pražáková Šárka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Jantačová Zuzana
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30161:352KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Di Munno Daniel
Mužík Martin
 
 
Bukovský Petr
Nebeský Jiří
 
 
-9-4-5  0301
2.
 
 
Modl Josef
Hlaváč Jiří
 
 
WO    0302
3.Hlaváč JiříWO    0303
4.Outrata MatějBukovský Petr-2-4-5  0304
5.Mužík MartinModl Josef-843-7-92305
6.Di Munno DanielNebeský Jiří-8-469-52306
7.Outrata MatějHlaváč Jiří-4-6-5  0307
8.Mužík MartinBukovský Petr-3-3-3  0308
9.Di Munno DanielModl Josef-8-6-9  0309
10.Nebeský JiříWO    03010
11.Mužík MartinHlaváč Jiří         
12.Di Munno DanielBukovský Petr         
13.Modl Josef         
14.Outrata MatějNebeský Jiří         
15.Di Munno DanielHlaváč Jiří         
16.Bukovský Petr         
17.Outrata MatějModl Josef         
18.Mužík MartinNebeský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Outrata Matěj02Hlaváč Jiří10
Mužík Martin02Bukovský Petr20
Di Munno Daniel02Modl Josef20
   Nebeský Jiří10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BVrchní
rozhodčí:
Hroch Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3359:124VSK MFF UK Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Gabriel
Vošický Otto
 
 
Černá Pavla
Černý Dušan
 
 
025  3010
2.Beňovič Marek
Milota Martin
 
 
Hadaš František
Petržílek Petr
 
 
45-95 3120
3.Patho GabrielČerná Pavla122  3030
4.Vošický OttoHadaš František121  3040
5.Beňovič MarekPetržílek Petr113  3050
6.Milota MartinČerný Dušan473  3060
7.Vošický OttoČerná Pavla132  3070
8.Beňovič MarekHadaš František122  3080
9.Milota MartinPetržílek Petr-1259-843290
10.Patho GabrielČerný Dušan235  30100
11.Beňovič MarekČerná Pavla111  30  
12.Milota MartinHadaš František         
13.Patho GabrielPetržílek Petr         
14.Vošický OttoČerný Dušan         
15.Milota MartinČerná Pavla         
16.Patho GabrielHadaš František         
17.Vošický OttoPetržílek Petr         
18.Beňovič MarekČerný Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Patho Gabriel20Černá Pavla02
Vošický Otto20Hadaš František02
Beňovič Marek20Petržílek Petr02
Milota Martin20Černý Dušan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy