Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35451:522SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Rudolf
Lukinykh Ilya
 
 
Kuboš Filip
Procházka Pavel
 
 
-4-10-7  0301
2.Zdeněk Jan
Vacek Bohumil
 
 
Svoboda Sebastian
Procházka Michal
 
 
5-84-493211
3.Lukinykh IlyaKuboš Filip-9-15-12  0312
4.Hruška RudolfProcházka Pavel65-31 3122
5.Vacek BohumilSvoboda Sebastian11109  3032
6.Zdeněk JanProcházka Michal-3-4-5  0333
7.Hruška RudolfKuboš Filip-10-83-3 1334
8.Vacek BohumilProcházka Pavel7-59-953244
9.Zdeněk JanSvoboda Sebastian-2-9-8  0345
10.Lukinykh IlyaProcházka Michal-5-12-11  0346
11.Vacek BohumilKuboš Filip-6-988-92347
12.Zdeněk JanProcházka Pavel-3-6-3  0348
13.Lukinykh IlyaSvoboda Sebastian-9-968-82349
14.Hruška RudolfProcházka Michal7-7-7-8 13410
15.Zdeněk JanKuboš Filip         
16.Lukinykh IlyaProcházka Pavel         
17.Hruška RudolfSvoboda Sebastian         
18.Vacek BohumilProcházka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukinykh Ilya03Kuboš Filip30
Hruška Rudolf12Procházka Pavel12
Vacek Bohumil21Svoboda Sebastian21
Zdeněk Jan03Procházka Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Maršálek Petr
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32652:626SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Milan
Maršálek Petr
 
 
Hausmann Josef
Cooke Stephen
 
 
-898-5-92301
2.Flodr Milan
Jamný Pavel
 
 
Hronský Vladimír
Kobliha Pavel
 
 
-66810 3111
3.Flodr MilanCooke Stephen-9-97863221
4.Jamný PavelHausmann Josef-4-6-9  0322
5.Svoboda MilanHronský Vladimír-8674 3132
6.Maršálek PetrKobliha Pavel496  3042
7.Jamný PavelCooke Stephen-10-4-10  0343
8.Svoboda MilanHausmann Josef4-614-8-22344
9.Maršálek PetrHronský Vladimír-10556 3154
10.Flodr MilanKobliha Pavel8-874 3164
11.Svoboda MilanCooke Stephen-78-12-8 1365
12.Maršálek PetrHausmann Josef8-12-6-9 1366
13.Flodr MilanHronský Vladimír-8-73683276
14.Jamný PavelKobliha Pavel-9-8-8  0377
15.Maršálek PetrCooke Stephen-81478 3187
16.Flodr MilanHausmann Josef8-4107 3197
17.Jamný PavelHronský Vladimír107-510 31107
18.Svoboda MilanKobliha Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Flodr Milan40Cooke Stephen22
Jamný Pavel13Hausmann Josef31
Svoboda Milan12Hronský Vladimír04
Maršálek Petr31Kobliha Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha HVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10413:301TTC Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Ladislav
Houf Petr
 
 
Macek Jaroslav
Macek Lukáš
 
 
272  3010
2.Buriánek Václav
Koudelka Bohdan
 
 
Di Munno Daniel
Outrata Matěj
 
 
1118  3020
3.Buriánek VáclavMacek Lukáš982  3030
4.Houf PetrMacek Jaroslav866  3040
5.Havlíček LadislavDi Munno Daniel794  3050
6.Koudelka BohdanOutrata Matěj56-8-1033260
7.Houf PetrMacek Lukáš7-10-9-8 1361
8.Havlíček LadislavMacek Jaroslav958  3071
9.Koudelka BohdanDi Munno Daniel392  3081
10.Buriánek VáclavOutrata Matěj79-35 3191
11.Havlíček LadislavMacek Lukáš-6-3-3  0392
12.Koudelka BohdanMacek Jaroslav-10497 31102
13.Buriánek VáclavDi Munno Daniel1-853 31  
14.Houf PetrOutrata Matěj         
15.Koudelka BohdanMacek Lukáš         
16.Buriánek VáclavMacek Jaroslav         
17.Houf PetrDi Munno Daniel         
18.Havlíček LadislavOutrata Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Buriánek Václav20Macek Lukáš21
Houf Petr11Macek Jaroslav03
Havlíček Ladislav21Di Munno Daniel02
Koudelka Bohdan30Outrata Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34405:496VSK MFF UK Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fleissig Petr
Hlaváč Jiří
 
 
Szekeres Ľudovít
Milota Martin
 
 
-46-5-8 1301
2.Bauer Václav
Nebeský Jiří
 
 
Vošický Otto
Beňovič Marek
 
 
-9-98-8 1302
3.Fleissig PetrSzekeres Ľudovít-6-10-9  0303
4.Hlaváč JiříBeňovič Marek-9-7-3  0304
5.Nebeský JiříVošický Otto-77-89-92305
6.Bauer VáclavMilota Martin613-58 3115
7.Hlaváč JiříSzekeres Ľudovít-2-6-7  0316
8.Nebeský JiříBeňovič Marek-9-8-10  0317
9.Bauer VáclavVošický Otto-3-5117123227
10.Fleissig PetrMilota Martin45-89 3137
11.Nebeský JiříSzekeres Ľudovít-4-9-6  0338
12.Bauer VáclavBeňovič Marek6-8-79-62339
13.Fleissig PetrVošický Otto-7-4-6  03310
14.Hlaváč JiříMilota Martin         
15.Bauer VáclavSzekeres Ľudovít         
16.Fleissig PetrBeňovič Marek         
17.Hlaváč JiříVošický Otto         
18.Nebeský JiříMilota Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fleissig Petr12Szekeres Ľudovít30
Hlaváč Jiří02Beňovič Marek30
Nebeský Jiří03Vošický Otto21
Bauer Václav21Milota Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:91TJ Sokol Petrovice I. F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuttler Karel
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
Černý Dušan
Hadaš František
 
 
338  3010
2.Blaho Martin
Sutnar Bohuslav
 
 
Fučíková Monika
Fučík Dominik
 
 
711  3020
3.Blaho MartinFučík Dominik213  3030
4.Kuttler KarelHadaš František225  3040
5.Sutnar BohuslavČerný Dušan442  3050
6.Shivashankar Bharadwaj MithunFučíková Monika111  3060
7.Kuttler KarelFučík Dominik620  3070
8.Sutnar BohuslavHadaš František685  3080
9.Shivashankar Bharadwaj MithunČerný Dušan041  3090
10.Blaho MartinFučíková Monika233  30100
11.Sutnar BohuslavFučík Dominik322  30  
12.Shivashankar Bharadwaj MithunHadaš František         
13.Blaho MartinČerný Dušan         
14.Kuttler KarelFučíková Monika         
15.Shivashankar Bharadwaj MithunFučík Dominik         
16.Blaho MartinHadaš František         
17.Kuttler KarelČerný Dušan         
18.Sutnar BohuslavFučíková Monika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blaho Martin20Fučík Dominik02
Kuttler Karel20Hadaš František02
Sutnar Bohuslav20Černý Dušan02
Shivashankar Bharadwaj Mithun20Fučíková Monika02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy